Durugörü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Durugörü, bir psişiğin kafasında vizyonlar gördüğü bir yetenektir. Bir psişik kahin vizyonlara sahip olduğunda, gelecekte olacak şeyleri görebilirler. Psişik daha sonra gördükleri vizyonları tanımlayacak, yorumlayacak ve tercüme edecektir.

Nostradamus (14 veya 21 Aralık 1503 – 2 Temmuz 1566), birkaç durugörüsü olan ve bugün bile gerçekleşmeye devam eden ünlü bir psişikti! Tüm psişik tahminlerini şiirsel bir şekilde yazdı, kelimeler, isimler ve esrarengiz bir şekilde doğru olan açıklamalar kullandı.

Durugörü İçin Psişik Bir Gelişim Tekniği

Durugörü yeteneğinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz bir egzersizi size öğretmek istiyorum ve uygulama ile, bu vizyonlardan daha fazlasına sahip olduğunuzu fark etmeye başladığınızda şaşıracaksınız!

1. Gözleriniz kapalı, rahat bir pozisyonda oturun.

2. Ayaklarınızın yerde düz olduğundan emin olun.

3. Avuç içleriniz yukarı bakacak şekilde ellerinizi kucağınıza koyun.

4. Zihninizde sessizce evrene istediğinizi söyleyin

5. Şimdi orada 5 dakika oturun, herhangi bir rengi, resmi ya da zihninizde oluşan film benzeri sahneleri zihninizde canlandırın.

6. Bunu her gün uygulayın, süreyi günde 10 dakikaya çıkarın

Bu tekniği denediğinizde, bir şeyleri görmeye ‘çalışmayın’, sadece doğal olarak olmasına izin verin. Bunu pratik ve sabırla sonunda zihin gözünüzle net psişik vizyonları görme yeteneğini geliştireceğinizi göreceksiniz.

Your Page Title

Umarım bu makale, durugörünün ne olduğu hakkında daha net bir anlayışa sahip olmanıza yardımcı olmuştur. Artık durugörünün ne olduğunu bildiğinize göre, onu daha da geliştirmek için çalışabilir ve bir dahaki sefere duyduğunuzda kelimenin ne anlama geldiğini anlayabilirsiniz.