Evrensel Zihinle Nasıl Bağlantı Kurabilir ve Bilincinizi Nasıl Yükseltebilirsiniz?

Evrensel Zihin, hepimizin dokunabileceği akıllı bir enerji gücüdür. Onunla nasıl bağlantı kurabilirsiniz?

Maddenin tüm dünyası, beynimiz ve yemek için oturduğumuz masa dahil 5 duyumuzla bildiğimiz her şey gerçekten sadece enerjidir. Bu enerji, o beyni ve o tabloyu oluşturmak için sayılar ve hareket kalıpları içinde toplanmış moleküller ve atomlar oluşturdu. Aynı şey ağaçlar, arabalar, hayvanlar ve insanlar için de geçerlidir.

Fizikçiler ayrıca bize enerjinin ne yaratılabileceğini ne de yok edilebileceğini söyler – sadece yeniden düzenlenebilir. Böylece buz suya, su da buhara dönüşür. Maddeye dönüştürülen enerjiyi alıyoruz ve sürekli yeniden düzenliyoruz. Böylece fiziksel dünyamız var.

İnsan Beyni Hakkında Üç Bilimsel Gerçek

– Sinirbilim harika bir şeydir. Problem çözme, yaratıcılık, hafıza vb. Faaliyetlerde bulunduğumuzda beynimizin hangi bölümlerinin aktif olduğunu gösterebilen mr’larımız var. Beynimizi mecazi olarak tüm parçalarına ayırır, travmalardan ve felçlerden kaynaklanan beyin hasarını görebilir. Beynimiz fiziksel şeylerdir, hücrelerden, moleküllerden ve atomlardan oluşur.

– Kuantum fiziği de harika bir şey. Orada hiçbir şey kalmayıncaya kadar parçacık hızlandırıcılarında parçalanabilirler. Bu gerçek göz önüne alındığında, artık evrendeki her maddenin özünde sadece enerji olduğunu fark ettik. Buna beynimiz de dahil.

– Tıp, birçok kez beyin ölümü vakalarını belgelemiştir (eeg’ler tarafından ölçüldüğü gibi beyinde herhangi bir aktivite yoktur) ve daha sonra tıbbi olarak ölmüş olan birey hayatına geri dönmüştür. Geri dönen insanların çok benzer hikayeleri vardır – bedenlerinin üzerinde bir çeşit farkındalık halinde gezinirler veya ışığa doğru hareket ederler. Açıkçası, beyin ölümü tersine dönüyor.

Hepimiz Evrensel Zihinle Bağlantılıyız

Eğer biz enerjiysek ve Evrensel Zihin enerjiyse, o zaman hepimiz ona bağlıyız. Ve bu bağlantıyla, bilincimiz aracılığıyla, Zihin olan tüm Zekaya erişebiliyoruz.

Şimdi, çoğumuzun onunla oldukça zayıf bir bağlantısı var çünkü “ırk bilinci” ile “ırk dünyasında” yaşıyoruz.” Eksikliği kabul ediyoruz, hastalığı kabul ediyoruz, çatışmayı ve sorunları, öfkeyi ve nefreti kabul ediyoruz.

Evrensel Zihinde böyle şeyler yoktur. Yanlış düşüncelerimiz ve inançlarımız onları şimdi bizim için gerçeğe dönüştürüyor. Fakat Zihnin Enerjisiyle olan bağlantımızı temizlemeye başladığımızda, doğru düşünce ve inançların tezahür edebileceği tüm iyiliği tezahür ettirebilecek bir bağlantımız var.

Evrensel Zihin tarafsızdır. Zihnin hayatımızda nasıl tezahür ettiğini belirleyen bilincimizdir.

Gerçekten sahip olabileceğimiz hayatlara sahip olmak istiyorsak, bu ego inançlarını öğrenmeli ve düzeltmeliyiz. Bunu bilincimizi yükselterek yapıyoruz. Ve beynimizin, sahip olduğumuz düşüncelerin deposu olmaktan başka bununla çok az ilgisi var.

İşte egemen olana ve tüm ego düşünceleri ortadan kaldırılıncaya kadar beslememiz gereken düşünce ve inançlar.

1.Önce bu güce teslim olmalı, vücudumuzun ve beynimizin kontrol altında olmadığını anlamalıyız.

2.Evrensel Zihnin bu enerjisinin içinde yaratıcılık olduğunu ve bu yaratıcılığa bağlanabileceğinizi kabul edin. Bağlantınızı bir hortum olarak ve o hortumdan size gelen yaratıcı düşünce ve enerji olarak görselleştirin. İlhamın geldiği yer, “çağrınızı” bulduğunuz yer ve bir sonraki “büyük fikrinizin” bulunduğu yer burasıdır.

3.Nezaket gösterin. Beyninin o hafıza bölümünde yaşayan o eski ego düşüncelerine boyun eğmeye gerek yok. Kimseye ya da herhangi birine karşı kaba olmanıza gerek yok. Yüksek bilinç, nezaketin bize diğer kişi kadar fayda sağladığını anladığımızda gelir.

4.Aşk. Bu gerçekten nezaketten geliyor. Bu, yargılama ve kızgın ya da kırgın olma ihtiyacımızdan vazgeçtiğimiz anlamına geliyor. Herkesin kendi aydınlanma yolunda olduğunun farkındayız. Eninde sonunda hepimiz oraya varacağız çünkü hepimiz Evrensel Zihinle bağlıyız.

5.Güzellik. Etrafınızdaki güzelliğe odaklanın. Bunu sürekli yaptığınızda, güzelliği her yerde görebilirsiniz. Her şey olması gerektiği gibi ve içinde güzellik var.

6.Genişleme. Bilincimizi doğru düşüncelerimizle genişletir ve Zihinde herhangi bir sınırlama olmadığını fark ederiz. Farkındalığımızı arttırmamız için sınırsız bir enerji kaynağı var.

7.Bolluk. Bu sadece bir genişleme gibidir. Eğer sadece enerji varsa, yaratılamaz veya yok edilemezse, o zaman kendimize bolluk getirmek için bu enerjinin sınırsız bir kaynağına sahibiz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

8.Alıcılık. Girebileceğimiz sınırsız enerji kaynağına açık olmalıyız. Bu, ilk teslim olma fikrine kadar uzanıyor. Ve bize barış geliyor.