Bu Basit Teknikle Kendi Aura’nı Görebilirsin

Kendi auranı görme yeteneği sandığın kadar insanüstü değil. Ve herkes bu inanılmaz yeteneğe ulaşabilir.

Daha öncede belirttiğim gibi auraları görmeye başlamadan önce uzaktaki nesnelere odaklanmaya çalışmalısın. Uzaktaki nesnelere odaklanmanın nedenlerinden biri, uzaktaki kontrastı fark etmenin ne kadar kolay olduğudur. Örneğin bir bulut düşün; Bir bulutun içindeyken tek gördüğün şey sistir. Alçakta yüzen büyük bir bulut tüm gökyüzünü kaplayabilir.

Aynı prensip, ne yazık ki, kendi auranı görmenin kolaylığını engelleyen auraları görmek için de geçerlidir. Hatta bazı insanlar kendi auralarını göremediklerini söyleyecek ve imkansız olduğunu iddia edeceklerdir.

İlk adım sadece bir ayna kullanmaktır, ancak aydınlatma koşullarına ve kendin için tekdüze renklendirmeye sahip bir zemine sahip olduğundan emin ol. Işıkların parlak olduğundan emin ol ve kendini aynadan en az beş metre uzağa yerleştir.

Vücut çevrene dikkatlice bak. Vücudundan birkaç santim uzağa bak ve havadaki gazların neden olduğu ışık yayılımına benzer bir şey görmeye çalış.

İlk öğrenmeye başladığında muhtemelen parıltılı görünmeyecek ve renk görmeyi beklemeyeceksin. Ayrıca, birkaç saniye sonra gözden kaybolursa şaşırma, sadece gözlerini yeniden odakla ve derin nefes al, tekrar bulacaksın.

Bu konuda biraz çalıştıktan sonra, çok uğraşmadan kendi aura’nı görebileceğini fark edeceksin. Bir sonraki adım, gözünü ne göreceğin konusunda eğittiğine göre geliyor. Karanlık bir odaya açılan açık bir kapıya bakan, iyi aydınlatılmış bir odada dur. Elini yukarı kaldır ve kapının önüne koy, parmaklarının arasından bak. Aynayla ve genel olarak tüm enerjiyi görerek yapmayı öğrendiğin gibi, elinin arkasına bak ve biraz kontrast görmeye çalış.

Kendi enerjini görme pratiği yapmak için beş metrelik bir mesafede bir ayna kullandıktan sonra, artık enerjini çok fazla çaba harcamadan elinin etrafında görebileceğini göreceksin. Kendi enerji “bulutunda” dursan bile, daha yoğun kısmı görebilirsin ve etrafındaki dünyada enerji gözleminin geri kalanının da alınmasının biraz daha kolay olduğunu fark edeceksin.

Enerjinin renginin ve hareketinin anlamını analiz etmeye karar verirken dikkatli olduğundan emin ol. Renkleri muhtemelen aynı enerjiye bakan başka birinden farklı algıladığını ve yorumların insanlar arasında değiştiğini unutma.

Your Page Title

Bu nedenle, kendi sonuçlarını çıkarmaktan çekinme ve enerjinin farklı durumlara nasıl tepki verdiğini denemesen bile not al. Sadece spekülatif olarak gözlemlemeye özen göster ve analizine dayanarak eylemlerini tanımlama.