Yanınızda Bir Ruh Eşinin Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Bu konuyu ezoterik bir bakış açısıyla düşünün.

Bir kişiyle ilk kez karşılaştığınızda, o zaman başlangıçta onun fiziksel bedenini görürsünüz, ancak onunla iletişim sürecinde içten, Ruhunuzla ve kalbinizle (ister beğenin ister beğenmeyin) ona tepki verirsiniz. Ruhunun hareketlerine ve enerjisine tepki verirsiniz.

Kabul ediyorum, çoğu zaman bir kişiyi 5 dakika tanıyorsunuz ve izlenim, onu 1000 yıldır tanıyormuşsunuz gibi ve ona güvenmek içinizden geliyor. Ve hayatınız boyunca yaşadığınız birinin, size yabancı olduğunu anladığınız zamanlar olur.

Tüm Bunlar Neden Olur?

1. Ortak geçmiş enkarnasyonlarımızla yaşam boyunca bizimle yürüyen pek çok insana aşinayız. Yani, geçmiş yaşamların çoğunda yollarımız birden fazla kez kesişti.

2. Uzak veya yakın geçmişte bazı Ruhlar ile daha iyi şeyler vardı: sevdiler, arkadaşlardı, birbirlerinin hayatını kurtardılar, yardım ettiler, vb. Bu tür insanlar için çok sıcak hislerimiz var, ilk bir güven var, iletişimimiz mutlu, sempatik ve olumlu. Böyle insanları ruhumuzla hisseder ve sözler olmadan anlarız. Bu tür insanlara Ruh Eşi diyoruz.

3. Geçmişte diğer Ruhlarla daha fazla olumsuzluk vardı: düşman olduklarında, birbirlerini ihanete uğrattılar, nefret ettiler vb. Bu tür insanlarla tanıştığımızda hemen güvensizlik, korku, reddedilme, rahatsızlık ve olumsuzluk hissederiz. Ezoterizmde buna insanlar arasındaki karanlık karmik düğümler denir. Başka bir deyişle, bunlar birbirleriyle ilişkili günahlardır ve her halükarda er ya da geç örtülmesi gerekecek.

İki ruh karmik bağda yan yana geçtiğinde, birçok yaşam vardır. Ortak çok noktaları vardır ve her şeyden önce bu tek bir (yakın) değer sistemidir. İnsanların sahip olduğu değer sistemi ne kadar yakın olursa, aralarındaki çelişkiler o kadar az olur ve onları birleştiren şey o kadar fazla olur. Bu kelimeler olmadan birbirlerini anlamak için aynı düzeyde karşılıklı anlayış verir.

Her şeyden önce insan ruhlarının akrabalığını belirleyen nedir?

1.Bu tek veya yakın bir değerler sistemidir ve bunlar ahlaki seçim, öncelikler ve çok daha fazlasıyla ilgili sorulardır.Onun için hayattan daha değerli olan bir şövalye, ruhunu altın karşılığında satan bir haydut veya alçak ile değil, aynı şövalye ile rahat ve keyifli iletişim kuracaktır.

2. Bu, iki Ruhun gelişim seviyesinin yakınlığıdır. Şöyle bir ifade var: ‘Aşk eşitleri tercih eder.’ Ruh eşlerinin aynı karmik sınıftan ruhlar olduğu söylenebilir.

Ve eğer bir Ruh büyük ve bilge ise (yüzlerce enkarnasyondan geçmişse) ve ikincisi genç ve deneyimsizse (sadece birkaç hayat yaşıyorsa) – birbirleriyle ilişkili olamazlar. Aralarında sıcak bir ilişki olabilir, ancak yeterli anlayış derinliği, duygu vb. Olamaz. Bu nedenle, bu tür ruhlar ilişkilendirilemez.

Your Page Title

3. Kural olarak, bu ortak bir olumlu yaşam deneyimidir – sonucu birbirleri için parlak duygular (arkadaşlık, saygı, minnettarlık, bağlılık, sevgi), güven, ortak zaferler, zorlukların üstesinden gelme, birbirlerine hizmetler (karşılıklı yardım Ve gelir).