Siyah Aura’ya Sahip İnsanlar – Onlar Nasıl İnsanlardır?

Siyah auralı insanlar zeki ve enerjiktir. Dışa dönük, organize, hırslı ve etrafını diğer insanlarla, zenginlik ve lüksle çevrelemeyi seviyorlar. Herkesin refah ve bolluk içinde yaşaması gerektiği inancını ifade ederler.

Siyah bir aura, büyümelerine yardımcı olabilecek iş ve diğer sosyal olaylara daha fazla odaklanma eğilimindedir. Bu insanlar öğüt vermeyi ve başkalarına ne yapacaklarını söylemeyi severler. Daha iyi bildiklerini düşünüyorlar ve gerçekten biliyorlar. Harika eğitmenler olurlar.

Güçlü, hızlı ve doğru iletişimi, fikirlerini net bir şekilde ifade etmelerini sağlar. Çoğu durumda, tam olarak ne düşündüklerini söylerler. Siyah auralı insanlar, hedeflerine ve hırslarına ulaşamazsa ve hayatlarını kontrol edemezlerse kızabilir veya hayal kırıklığına uğrayabilirler. Bu durumda onların yanında olmak çok zor olabilir. Agresif, sabırsız ve öznel hale gelirler.

Tutumlarına ve davranışlarına takıntılı hale gelirler, başkalarını kolayca incitebilir veya incinebilirler. Bir şey isterlerse, hemen isterler. Mükemmeliyetçidirler ve yüksek beklentileri vardır. Sık sık kendi sorunları ve hayal kırıklıkları için başkalarını suçlarlar.

Toplumumuzda siyah auralı insanlar para, zenginlik ve lüks ile ilişkilendirilir. Para ve yaşam tarzı onlar için çok önemlidir. Maddi zenginlik, yüksek sosyal statülerini gösterir ve onlara güvenlik sağlar. Bu insanlar görünüşlerine çok önem veriyorlar, modern, pahalı ve seksi kıyafetler giymeyi tercih ediyorlar.

Bu gururlu insanlar genellikle pahalı arabalar, tasarım kıyafetler ve pahalı mücevherlerle iş toplantılarına katılırlar. Üstün olduklarını her zaman hissederler ve genellikle yalnızca kendi çevrelerinden insanlarla ilişki kurarlar. Diğer insanların davranışlarını ve tutumlarını anlamayı öğrenmek onlar için önemli bir görevdir. Çok iletişimsel bireylerdir ve kendilerini nasıl ifade edeceklerini bilirler.

Your Page Title

Siyah auralı insanlar iyi proje organizatörleri ve koordinatörlerdir. Genellikle kendi işlerini yürütürler veya şirketlerde üst düzey pozisyonlara sahiptirler. Zeka ve iletişim becerileri, liderlik pozisyonlarına ulaşmalarına yardımcı olur ve onlara önem ve tanınma duygusu verir. Bu kariyer odaklı insanlar ayrıca başarılı girişimcilerdir.