Sadece Özel İnsanlarda Bulunan Avucunuzdaki Harflere Dikkat Edin Kaderinizi Değiştirebilir

Avuçlarımızın ortasındaki çizgiler kişiliğimiz hakkında göründüğünden daha fazla şey söyleyebilir.

 

Avuç içi çizgiler belirli harfler oluşturuyorsa, bu tamamen benzersiz bir kişi olduğunuz anlamına gelir.

El falına göre zenginliğin en eski formlarından biri olan, bir kişi hakkında en eksiksiz bilgiyi verebilecek 3 ana hat vardır.

Avuç İçi Çizgiler

Avucunuza dikkatlice bakın. İlk olarak, yaşam çizgisini bulun – bu çizgi avuç içi tarafından işaret parmağı ile başparmak arasında başparmak ve elin tabanına kadar gider. Bu çizgi, uzun ömürlü, sağlıklı ve yaşam yolunuz hakkında bilgi verebilir.

Sonra kafa çizgisine dikkat edin. Bu çizgi, başparmak ve işaret parmağı arasındaki avuç içi kenarından başlar, avuç içi ortasından geçer, düz veya yuvarlak olabilir. Bu hat, karar verme şeklinizi ve sahip olduğunuz iradenin gücünü anlatacaktır.

Şimdi kalbinizin çizgisini avucunuzun içinde bulun – orta ile işaret parmağı arasında başlar ve küçük parmağınızda biter. Bu çizgi yakın ilişkilerinizi (hem sevgi hem de ailenizin üyeleri arasındaki) öngörür ve tanımlar.

Sonunda, kader çizgisi veya Satürn çizgisi adlı küçük bir çizgi bulmaya çalışın. Bu satır çok nadirdir, bu yüzden “M” harfi birçok insanda görülemez.

Bazılarında, küçük veya zar zor farkedilebilir, bazılarında ise açıkça telaffuz edilir ve orta parmağın ortasından avuç içi tabanına kadar uzanır. Şansınızı ve kariyerinizi tahmin edebileceği için bir “kariyer alanı” olarak kabul edilir.

Avuç içi “M” harfi

Tüm bu çizgilerin varlığı avucunuzun içinde “M” harfini oluşturur ve özel bir öneme sahiptir. Bütün insanlar buna sahip değildir, ancak şanslı olanlar bir veya iki eliyle de algılayabilir.

Avuç içi “M” harfi hırslı, çalışkan ve düzenli bir kişiyi gösterir. Tüm bu özellikler yaşamınıza büyük bir refah getirecek ve seçtiğiniz meslekte başarılı olacaksınız.

Genellikle bu tür insanlar politikaya katılır veya iş dünyasında üst sıralara çıkarlar.

Avuç içindeki “M” harfinin taşıyıcıları güçlü bir sezgiye sahiptir, sahteleri ve kurnazlığı anında tanırlar. Sezgi, üstlendikleri herhangi bir işte başarılı olmalarına yardımcı olur ve onları mükemmel uzmanlar haline getirir.

Avuç içinde böyle bir işareti olan insanlar, kural olarak, kendilerine yüksek hedefler koyabilir, hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışırlar ve hedeflerine ulaşana kadar pes etmezler.

Bu nedenle 40 yaşına kadar başarı, tanınma ve servet elde ederler. Başarı bu yaştan önce onlara gelmediyse, potansiyellerini tam olarak kullanmamış olmaları ya da seçtikleri yönlerin yanlış olması mümkündür.

Kural olarak “M” harfi olan kadınlar finansal konularda zeki ve bilgilidir, paralarını biriktirir ve eşlerine para yönetiminde yardımcı olurlar, iyi tavsiyeler verebilir ve eşlerine iyi şans sağlayabilirler.

Ayrıca sağ avuç içi “M” harfinin maddi başarıya, sol avuç içi “M” harfinin manevi üstünlüğe işaret ettiği söylenir.

Genel olarak, avucunuzun içinde “M” harfi zenginlik, liderlik, başarı ve mükemmel fırsatlar ile ilişkilidir.

Avucunuzda “M” harfini bulamadıysanız endişelenmeyin. Bir kişinin özel bir kaderi olduğunu belirten başka işaretler de var.

Avuç İçi “V” Harfi

Kalp çizginize dikkat edin. Üzerinde “V” harfini gördüyseniz, ilginç bir anlamı vardır.

El falı olarak, bu işaretin varlığı, dikkat edilmesi gereken bitmemiş bir işi sembolize edebilir. Aynı zamanda sahibinin kişisel gelişimini de gösterir. “V” harfi olan erkekler ve kadınlar, yaşamda çok başarılı sayılır, genellikle başarı ve zenginlik eşlik eder.

Tüm denemelerinde ve mağduriyetlerinde kendilerini destekleyebilecek güvenilir insanlar arasında kolayca arkadaş olurlar.

Şans kelimenin tam anlamıyla hayatları boyunca onlara eşlik eder ve kendileri için bir isim yapabilirler.

Avuç içi “X” Harfi

Çalışmalar aynı zamanda avuçlarının birinde veya her ikisinde de “X” harfine sahip olanlara özgü bazı nitelikleri ortaya koymuştur. Bu tür insanlar aldıkları her şeyde başarılı sayılırlar.

Doğası gereği, bu tür insanlar rekabet etmeyi sever ve kendi tarzlarında ortaya çıkan sorunun karmaşıklığına bakılmaksızın mücadeleyi kabul etmekten korkmazlar. Diğerleri üzerinde silinmez bir izlenim bırakıyorlar ve uzun yıllar devam eden bir mirastan vazgeçtiler.

Bununla birlikte, hala bu işaretin hangi avuçta olduğuna bağlı.

Sol Avuç İçi “X” Harfi

Sol el, duygusal ve zihinsel enerji ile ilişkilidir. Sol avuç içinde “X” harfi olanlar yüksek düzeyde duygusal zekaya sahiptir. Sevecen ve şefkatli olmayı biliyorlar, bu yüzden lider olarak saygı duyuluyorlar.

Sağ Avuç İçinde “X” Harfi

Sağ acuç içinin fiziksel ve zihinsel tarafıyla bir bağlantısı vardır. Sağ avuçtaki “X” harfi, bir kişinin yolunda meydana gelen herhangi bir durumu analiz etme ve anlama kabiliyetine sahip olduğunu gösterir. Asla boşuna hareket etmeyecek, ancak karar alırken aklının mantığını uygulayabilecek; bu da yaptığı her işte başarılı olmasını sağlıyor.

Your Page Title

Her İki Avuç İçi “X” Harfi

Sol ve sağ avuçların duygusal ve zihinsel gücü birleştiğinde, inanılmaz derecede çok yönlü ve dengeli bir insan elde ederiz. Bunlar duygusal zekalarını yaşamdaki mantıksal bir yaklaşımla birlikte kullanmayı öğrenmiş olan gerçekten yetenekli insanlardır. Hiçbir şey onları geride tutamaz!