BUZ İLE PARA VE ŞANS NASIL ÇEKİLİR

Eski zamanlardaki insanlar uzun bir süre buzun, kar, soğuk, rüzgar gibi özel bir güce sahip olduğuna inanıyorlardı. Donmuş suyun kullanıldığı ve nesilden nesile aktarılan birçok sihirli ritüel günümüze kadar gelmiştir.

Bilgili insanlar, bu tür ritüellerin herhangi bir zamanda gerçekleştirilebileceğini söylüyor. Yine de, bunların yılın en soğuk aylarında yapılması tercih edilir, çünkü o zaman en güçlü etkiye sahip olurlar.

En yaygın buz ritüellerinden biri parasal enerjiyi çekmektir. Bu uygulama şu şekilde yapılmalıdır:

Bir kalıba bir bardak bozuk para dökün, içini suyla doldurun ve kabı buzluğa koyun (ayrıca dondurucuya da koyabilirsiniz). Su buza dönüştüğünde, kabı çıkarıp şu olumlamayı yüksek sesle söylemelisiniz ki nefesiniz donmuş suya dokunsun: “Para akıp gitmeyecek ve benimle kalacak, para gitmeyecek, bana zenginlik getirecek.

Buzun erimemesi için dondurucuda tutmaya devam edin. Başka bir yere taşınırsanız ya da yeni bir ritüel uygulayacaksanız dondurucudan çıkarabilirsiniz

Son zamanlarda başarısızlıklardan ve sıkıntılardan rahatsız olduysanız, böyle bir uygulama onlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Küçük şeffaf plastik bir torbaya su koyun ve üç düğüm halinde bağlayın. Sonra torbayı buzluğa koyun. Su buza dönüşene kadar orada bırakın. Sonra, buzu çıkarın (torba kırılıp atılabilir) ve buzu sert bir yüzeye (duvara karşı, asfalta karşı) atın ve buz kırıldığında şu olumlamayı söyleyin: ‘Su buza dönüştüğü için sorun tek bir yerde birikti, tıpkı buzun kırılması gibi, talihsizlikler gitti. İyi şans benimle, beni asla yalnız bırakmıyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ayrıca şifacılar, cildinize sağlıklı bir renk vermek ve kusurları gidermek için her sabah yüzünüzü bir parça buzla silmenizi tavsiye eder.