Para Enerjisinin Kilidini Açmak İçin Üç Alıştırma

Bilincin Arındırılması Egzersizi

Bu egzersizi sakin, sessiz bir ortamda, hiç kimse sizi rahatsız etmediği zamanlarda her şeye dikkatlice odaklanıp analiz edin. Sadece aklınızdan geçenlere dikkat ederek parayı düşünün. Bir parça kağıt alın ve aklınıza gelen her şeyi yazın: bunlar, düşünceler, görsel imgeler, bir zamanlar duyduğunuz veya telaffuz ettiğiniz ifadeler ve hatta birkaç cümle gerektirecek bazı zihinsel durumlar olabilir. Bu bilinç akışını yönetmemeli veya düzenlememelisiniz. Sadece tarafsız olmalısınız. Sonuç olarak bunlar size daha fazla çalışmanız için bir başlangıç noktası, inançlarınızın bir listesi, mevcut durumunuzun kimliği olacaktır.

Yeniden Başlatma Egzersizi

Artık para ve servet hakkında bir inanç listeniz var. Onu alın ve dikkatlice gözden geçirin. Şimdi göreviniz bir tür ‘sistemi yeniden başlatmak’, yani bilinçaltınız, içinde çalışan programları olumsuzdan olumluya çevirmektir. İşin anlamı çok basit: Belirlediğimiz negatif klişeyi alıyoruz – örneğin ‘servet insanı şımartır’, onu pozitif bir şeye dönüştürüyoruz, ‘zenginlik insanı daha temiz ve daha asil yapar.’ Ya da ‘büyük para tehlikedir’ yerine ‘zenginlik bana güvenlik sağlar. cümlelerini kullanıyoruz.

Şimdi, alınan olumlu olumlamaların, yeni parasal bilincinizin çekirdeğinin, eski, negatif olanlar kadar derin bir şekilde Zihninize sızması gerekir. Bunu yapmak için, çok sayıda yatay formatta büyük harflerle olumlamalar yazarak, kendinizi onlarla çevreleyebilirsiniz. Yazdığınız olumlamaları evinizin etrafına asın, böylece gözleriniz sürekli onlara çarpıyor olacak. Bu şekilde, bu olumlamaları sürekli olarak okuyacaksınız ve yavaş yavaş bilinçaltınıza girecekler.

Görüntü Oluşturma Alıştırması

Elinize kağıt para alın, mümkün olduğunca yakından ve ayrıntılı olarak incelemek için 10-15 dakikanızı ayırın. Bu paranın nasıl basıldığına, kalitesine, güvenlik unsurlarına bakın. Tüm çarpmaları ve tümsekleri hissedin. Bundan sonra, gözleriniz kapalı bir süre oturun ve dikkatinizi çeken tüm detayları yeniden yaratmaya çalışın. Sonra gözlerinizi açın ve hatırlayamadığınız şeyi bulun. İnanılmaz, ama bunun gibi basit bir şey size birçok yeni ve ilginç şey gösterecek öğretecektir. Daha sonra egzersizi tekrarlamak için parayı değiştirebilirsiniz. Başarılı olmak için, bu alıştırmayı her gün 10-15 dakika boyunca pratik yapmalısınız. Bu alıştırmanın amacı, zihninizin gözünde belirecek görsel bir para imgesi yaratmanızdır. Para sizin için daha bilinçli hale gelir ve akıllı bir insan olarak zihniniz daha iyi ve daha iyi gelişir.

Your Page Title

Oldukça basit egzersizler, değil mi? Ancak, bunları gerçekleştirmeye çalışırsanız, görünür basitliklerinde ne kadar etkili olduklarını ve para enerjisiyle uğraşırken ne kadar gerekli olduklarına şaşıracaksınız.