Kedilerle Ruhsal Bir Bağın Olduğunda…

Kedilerin evimize ve hayatımıza nasıl girdiğini sık sık düşünmek zorunda değiliz; Onlar sadece oradalar. Düşünmediğimiz şey, kedilerin manevi insanlarla örtüşmesidir.

Çoğu zaman, kedi sahipleri gelişmiş ruhsal yeteneklere sahip kişilerdir. Çünkü kediler manevi insanlarla bağlantı kurar.

Kediler ruh hayvanları oldukları için geniş bir enerji alanı taşırlar. Kedi yaşlandıkça enerji alanı büyür. Genellikle kediler, benzer enerji alanlarına ve yeteneklere sahip insanlarla bağlantı kurar.

Başka sebepler de var.

Bilim, kedilerin harika olduğunu gösteriyor. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, kedilerin insan etkileşimlerinden hoşlandığını belirtiyor. İnsanlarla bağlantı kurmaktan zevk alırlar.

50 kedinin birkaç saat boyunca yiyecek, oyuncak ve kokularla insan etkileşimi reddedildi. Daha sonra dört uyarana yeniden dahil edildiler, %50’den fazlası insan etkileşimini seçti.

Bu bulgular kedilerin sevgi dolu ve sosyal hayvanlar olduğunu göstermektedir. Daha da önemlisi, sahipleriyle manevi bir bağları vardır.

Kediler Sezgiseldir

Kediler çok sezgiseldir; İnsanlara çok fazla enerjiyle mırıldanırlar. Kediler bazen saklanır veya kaçar, ancak her zaman yüksek enerjili insanların etrafında görünürler. Normal, sevecen ve sakin davranırlar.

Kedi ve Ruhlar

Ruhlar mevcut olduğunda kediler seni uyarabilir. Güçlü enerji alanları nedeniyle ruhları kolayca görebilirler. Negatif bir ruhun var olduğunu hissettiklerinde, tıslar ve bölgelerini korurlar.

Kedi Kucaklamaları

Bir kedinin şefkati enerjini yükseltecek ve seni sakinleştirecektir. Kediler kimseye sarılmaz, sadece güvendiklerine sarılırlar.

Kedinle bu bağa sahip olduğunda, titreşim enerjisini seninle paylaşacaktır. Bir kedi 20-140 Hertz frekans aralığında mırıldanır, iyileşir ve kendini rahat ve huzurlu hissetmene yardımcı olur.

Kediler Seni Aydınlatabilir

Ruhsal usta Eckhart Tolle, kedilerini Zen Ustaları olarak adlandırdı: ‘Birçok Zen ustasıyla yaşadım, hepsi kedi.’ Eckhart Tolle’den alıntı.

Bir kedi seni ziyaret edebilir ve seni derinden kontrol edebilir; Karşılığında hiçbir şey istemiyorlar. Ayrıca üç tür meditasyonu da biliyorlar.

– Şekerleme – Samatha Meditasyonu

Bir kedi yorgun olduğunda nasıl uyuyacağını bilir. Uyku onlara zihinsel rahatlama ve sakin bir zihin sağlar. Zihnini sabit tutmak meditasyonun önemli bir parçasıdır.

– Odaklanma – Vipassana Meditasyonu

Bir kediyle bakışma yarışmasını asla kazanamazsın. Kediler enerjilerini uzun süre tek bir nesneye odaklayabilirler. Yapabilecekleri tüm bilgileri emerek. Zihnin ve bedenin bu meditasyonla dönüştürülür.

– Mırıldanma – Şarkı Söyleme

Your Page Title (#satışortaklığı)

Şarkı söylemek başka bir meditasyon şeklidir ve kedinin versiyonu, mırıldandıkları zamandır. Her zaman duymasak bile kediler her zaman mırıldanır. Kedilerin neden mırladığı bir sır ama bildiğimiz şey onları sakinleştirdiği. Mırıltısı zihni ve ruhu sakinleştirir.