Doğru Yolda Olduğunu Gösteren 12 Rahatsız Edici Duygu

Hayat her zaman bir gül yatağı değildir. Mutlu olmak ve güçlü bir insan olmak için herkesin birkaç çemberden atlaması gerekir. Hayatta gezinmek, kendini rahatsız hissetmene ve ‘Bunu yapabileceğimi sanmıyorum.’ Diye düşünmene neden olacak pek çok şeye rastlamana neden olabilir. Bu mantıklı değil.’ Hayatta kendini rahatsız hissettiğin duyguların her zaman olumsuzluk anlamına gelmediğini bilmelisin. Bu bazen doğru yolda olduğun anlamına gelir.

Rahatsızlık bazen yaşamdaki ilerlemenin, evrimin ve başarının bir işareti olabilir. Öyleyse, yaşam deneyimleriyle zor zamanlar geçiriyormuş gibi hissettiğinde, sadece hayatta seviye atladığını unutma. En iyi hayatın sadece bir dokunuş uzaklıkta.

İşte Hayatta Doğru Yolda Olduğunu Gösteren 12 Rahatsız Edici Duygu

1.Yeniden Çocukluk Mücadelelerinle Karşı Karşıya Olduğunu Hissedersin.

Çocukken bile pek çok mücadele yaşamış olmalısın ve yetişkin hayatında tekrar benzer mücadelelerle karşı karşıya kaldığında hayatında doğru yolda olduğunu anlayacaksın. Bu olduğunda korkma veya pes etme.

Bu basitçe ne hissettiğinin, ne düşündüğünün, neden hissettiğinin ve düşündüğünün daha fazla farkına vardığın anlamına gelir. Bu farkındalık ve bilinç, bu duyguları değiştirmene ve ilerlemene büyük ölçüde yardımcı olabilir.

2.Kendini Kaybolmuş Hissedersin.

Hayatta yönsüz hissetmek aslında iyi bir şeydir çünkü bu, hayatta daha çok var olduğun anlamına gelir. Geçmişte ne olduğu ve gelecekte ne olabileceği konusunda sürekli endişelenmek yerine anı yaşıyorsun.

Mutlu hissetmek, şimdiye odaklanmakla ve onunla mutlu olmakla ilgilidir. Geleceğini planlamak akıllıca bir şey olsa da, geleceğin için şimdiki zamanını sürekli görmezden geliyorsan, hayatını tam olarak yaşamıyorsun demektir.

3.Sağ Beynini Daha Çok Kullanıyorsun.

İnsan beyni gerçekten dikkate değer bir şeydir. Beyninin sol yarım küresini daha fazla kullanma eğiliminde olduğunda, normalden daha fazla mücadele ettiğini fark edeceksin. Organize etmek, odaklanmak ve küçük ayrıntıları hatırlamak gibi faaliyetler her zamankinden daha zorlu hale geliyor.

Ancak beyninin sağ yarım küresini daha fazla kullandığında, duyguları idare etmede daha iyi hale gelirsin, daha sezgisel olursun ve ayrıca yaratıcılığın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşır.

4.Duygu Patlamaları Yaşarsın

Duygu patlamaları yaşadığında, bunu bir zayıflık işareti olarak görme, çünkü öyle değildir. Duygular, hissedilmeyi talep ettikleri için ortaya çıkar ve senin işin onları görmezden gelmeyi ve onlara direnmeyi bırakmaktır.

Duygularının bilincinde olmak, daha güçlü bir insan olmana büyük ölçüde yardımcı olabilir çünkü duygularının seni kontrol etmesine asla izin vermemelisin; Onları kontrol eden her zaman sen olmalısın.

5.Uyumakta Güçlük Çekiyorsun.

Kendini düzgün bir şekilde uyuyamaz bulduğunda, bunu gelecek iyi şeylerin bir işareti olarak gör. Daha fazla uyumak istiyormuş gibi hissedeceksin veya bazen daha az uyumak isteyebilirsin. Hatta gecenin bir yarısı uyanabilirsin, çünkü zihnin fikirlerle ve düşünmeden edemeyeceğin şeylerle yarışıyor. Ya da bazen kendini enerji dolu veya çok yorgun hissedebilirsin.

Aşırı duyguların sana yolculuğun hakkında çok şey anlatacak, bu yüzden onlara dikkat et. Onlara odaklan ve onları daha olumlu ve verimli bir yöne yönlendir.

6.Daha Çok Yalnız Zaman Geçirmek İsteyeceksin

Arkadaşlarla sosyalleşmek, parti yapmak ve içki içmek artık senin için aynı çekiciliği sağlamayacak. Kendine ve mutlu hissetmek için ihtiyaç duyduğun şeye odaklanmak istediğin için daha çok yalnız zaman geçirmek isteyeceksin.

Sürekli olarak yüz kişi tarafından kuşatılmış olman seni tüketecek ve hayatına hiçbir şey katmadıklarını hissedeceksin. Bu, hayatının yeniden kalibre edilmesi için çalıştığını gösterir.

7.Çoğu Zaman Canlı Rüyalar Görürsün.

Rüyalar bilinçaltı zihninin yaşadığı deneyimin bir görüntüsünü yansıtıyorsa, o zaman zihnin kesinlikle sana bir şeyler anlatmaya çalışıyor demektir. Bu, daha önce hiç görmediğin yoğunlukta rüyalar görmeye başladığında olur.

Canlı ve güçlü rüyalara sahip olmak, hayatta doğru yolda olduğunun bir işaretidir, bu yüzden bunu, hayatta seviye atladığının güçlü bir işareti olarak al.

8.Konu Arkadaşlarına Geldiğinde Nicelikten Çok Niteliğe Odaklanıyorsun.

Hayatında hayatına değer katacak ve kendisinden çok güzel şeyler öğreneceğin insanlarla kendini kuşatmak isteyeceğin bir zaman gelecek. Hayatında sadece vaktini boşa harcayacak ve seni kendi güdüleri için sömüren insanlar istemeyeceksin.

Yaşamındaki insanların niteliğine, nicelikten çok, odaklanmaya başladığın an, doğru yolda olduğunu bil. Artık hayatındaki negatif insanlar için zamanın olmayacak.

9.Negatif Düşüncelerin En Büyük Düşmanın Olduğunu Hissediyorsun.

Çoğu zaman sınırlarımız zorlanana kadar onları kontrol etmeye ve onları ele almaya çalışıyoruz. Ve bu, nihayet baştan beri kontrolün sende olduğunu anladığın zamandır.

Kendini tüm olumsuz düşüncelerinden uzaklaştırdığını ve olumlu düşünceler oluşturmaya odaklandığını gördüğünde, işte o zaman işlerin doğru yönde gittiğini anlarsın.

10.Kendinden Emin Olamadığını Hissediyorsun

Kendinden emin olamadığını hissediyorsun çünkü henüz gelecek olanlardan emin değilsin! Büyüme ve evrim sürecindesin ve daha kötüsü için değiştiğinde asla kararsız kalmazsın.

Başka bir deyişle, belirsizlik ve güvensizlik duyguları yaşıyorsan, o zaman hayatında daha iyi bir şeye yol açma ihtimali vardır.

11.Daha Güçlü Ve Doğru İçgüdülerin Var.

Kendine karşı ne kadar bilinçli olursan ve etrafında olan her şeyin ne kadar farkında olursan, o kadar iyi içgüdülerin olur. Birinin gerçekte nasıl hissettiğini veya bir ilişkinin zamanın sınavına dayanamayacağını veya işini daha uzun süre tutamayacağını anında anlayacaksın.

Pek çok ‘irrasyonel’ kaygı, bir şeyi bilinçaltında hissetmekten, ancak mantıklı olmadığı için ciddiye almamaktan kaynaklanır. Ancak bu her zaman hayatında doğru yolda olduğun anlamına gelir.

12.Kendin Adına Daha Çok Konuşursun

Ne kadar çok büyürsen ve ruhsal olarak evrimleşirsen, daha önce yapmadığın şeyleri o kadar çok anlarsın. İnsanların her zaman üzerine nasıl yürüdüklerini ve onların seni manipüle etmelerine ve duygularından yararlanmalarına nasıl izin verdiğini fark ettiğinde kızgın hissetmeye başlıyorsun.

Bu hataları bir daha asla yapmayacağına karar verirsin ve bu nedenle ne olursa olsun her zaman doğru olanı söylersin. Sonunda, yalnızca kalbinin ve zihninin sana ne yapmanı söylediğini dinleyecek kadar kendine saygı duymaya başlıyorsun.

Your Page Title

Hayattaki iyi şeyler her zaman kolay olmaz ve her zaman güzel paketler halinde gelmezler. Bazen mücadelelerin ve barikatların hayatının en iyi kısmına kadar sana rehberlik edebilir. Sadece durup bunu görmen gerekiyor.