Evinizdeki Negatif Enerjileri Bir Bardak Su ve Bir Limonla Temizleyin

Limonu bir bardak su içinde tutarak evimize ya da iş yerimize bıraktığı negatif ya da pozitif titreşimleri tanıyoruz. Limon suyun üstünde yüzüyorsa, çevresinde pozitif enerji olduğu içindir. Eğer limon suyun dibine batıyorsa, o zaman etrafta olumsuzluk olduğundan biraz endişelenmelisiniz.

Dikkate Alınması Gerekenler

Limon suya patlarsa, olumsuzluk limon için çok fazladır ve olumsuzluğu emdikten sonra limon kırılır.

Suyun süt gibi olması durumunda, negatifliğin su tarafından emildiği anlamına gelir.

Limonu Nereye Yerleştirmelisiniz?

Evinizin veya işyerinizin girişinde limonlu su bardağını tutun. Bir ziyaretçi eve geldiğinde veya bir müşteri iş yerine girdiğinde, sahip olduğu herhangi bir olumsuzluk veya nazar varsa limon tarafından emilir ve yeriniz olumsuz saldırılara karşı güvende olur.

Limon Suyu Bakımı

Her cumartesi temiz bir bardağa taze temiz suyla limon ilave edilmelidir. Ancak limonun çürümüş veya patlamış olduğunu bulursanız, limonu çöpe atın, bardağa temiz tatlı su ekleyin ve yeni bir limon ekleyin.

Limon negatif enerjileri yavaşça emmeye başlar ve sudaki olumsuzluğu gidermeye çalışır. Bu nedenle, yavaş yavaş su, süt gibi olur ve sonunda limon çürür veya patlar.

Olayları net bir şekilde görebilmeniz için yalnızca şeffaf cam bardak kullanmayı unutmayın.

Limon olumsuzluğu emmeye çalışır.
Su olumsuzluğu temizlemeye çalışır.
Cam, olumsuzluğu gidermeye çalışır.

Unutmayın:

İlk iki ya da üç ay belki limon dibe batabilir bu yüzden hemen endişelenmeyin, etrafınızdaki olumsuzlukları emmeye çalışıyordur.

Your Page Title

Bazen de yararlı olduğu ve olumsuzluğun giderilmesine yardımcı olacağı için limonlu suyun içine küçük bir avuç tuz ekleyebilirsiniz.