Birinin Sana Duygusal Olarak İlgi Duyduğuna Dair 9 İşaret

Hiç biriyle bütün gece süren bir sohbetin oldu mu? Onunla sonsuza kadar konuşabileceğini hissettin mi?

Birine karşı olan duygusal çekim fiziksel görünümüne çekildiğinden farklı olarak, onun kişiliği, değerleri, hedefleri ve hayallerine çekilmek demektir.

Bu seni bir şekilde daha derin bir düzeye taşıdığını hissettiğin zamandır. Bu videoda, romantik ilişkilerdeki duygusal çekimin belirtilerine bakıcaz.

Birinin sana duygusal olarak ilgi duyabileceğine dair 9 işaret.

1.Onun Seni Anladığını Hissediyorsun

Birinin seni gerçekten anladığını, nasıl düşündüğünü ve ne hissettiğini hissetmek, gelişen derin duygusal bağın olduğuna dair iyi bir işarettir. Kolayca, özgürce ve yargılamadan iletişim kurma yeteneğine sahip olmak, diğer kişinin seni sevdiğini ve seni daha derin bir düzeyde anladığını gösterir.

2.Sana Ve Başkalarına Niteliklerin Ve Kişiliğin Hakkında Çok Şey Söyler

Sana kişiliğinde gerçekten sevdiği şeyleri söylerlerse ve bunu diğer insanlara ifade ederse, bu, diğer kişinin duygusal olarak sana ilgi duyduğunun bir işaretidir. İnsanlar duygusal olarak başkalarına ilgi duyduklarında, onu benzersiz ve sevimli kılan küçük tuhaflıkları bulmadan edemezler.

3.Saatlerce Sürebilecek Uzun Konuşmalarınız Var

Herhangi bir ilişkide iletişim son derece önemlidir, bu nedenle uzun süre telefonda birlikte olduğunuzu veya yüz yüze konuştuğunuzu fark edersen, bu genellikle duygusal bağlılığın iyi bir işaretidir. Sohbeti teşvik edecek ve bu iletişimi seninle mümkün olduğunca açık tutmak için çaba sarf edecektir. Sadece gününü sormak için zaman ayırması bile, seninle ilgilendiğini ve bir düzeyde duygusal bağınızın olduğunu gösterir.

4.Seni Düşündüğünü Söyler

Sana duygusal olarak bağlı olduğunun bir başka işareti de, birlikte olmadığınızda seni ne kadar düşündüğünü açıkça söylemesidir.

Söylediğin veya yaptığın bir şey olsun, birlikte oluşturduğunuz anılar onda kalıcı bir duygusal etki bırakmıştır ve duygusal olarak sana ilgi duymaya başlamıştır.

5.Seninle Vakit Geçirmeyi Sever Ama Aynı Zamanda Sana Alanda Verir.

Duygusal olarak sana çekildiğinin en belirgin işaretlerinden biri, yalnızca seninle zaman geçirmek istemesi değil, birlikte geçirdiğiniz zamandan keyif alması ve buna değer vermesidir. Gün içinde boş zamanını kullanmak ve birlikte yapacağınız şeyler önermek, onun için önemli olduğunun bir göstergesidir. Ayrıca sana kendi işini yapman için alan verir ve buna üzülmeden saygı duyar. İkinizin de boş vakti olduğunda seni görmeyi dört gözle bekler.

6.Fikirlerine Değer Veriyor Ve Yaşam Değerlerinizin Çoğu Uyumlu Görünüyor.

Seni kişisel yaşamına kabul ediyorsa, fikirlerini ve değerlerini seninle paylaşıyorsa, bu sana karşı duygusal bir bağ geliştirdiğinin iyi bir işaretidir.

Etrafında kendini çok rahat hisseder. Seni, fikirlerini, düşüncelerini ve duygularını yargılamadan ifade etmeye teşvik ederse, seninle aynı fikirde olup olmadığına bakılmaksızın, bir düzeyde duygusal uyumluluk gösterebilir. Ayrıca sana meydan okuduğu zamanlarda da görüşlerine karşı olduğu anlamına gelmez, aksine bunu seninle daha fazla keşfetmek ister. Aile, iş ve temel inançlar hakkında benzer görüşleri paylaştığınızda, bağınız güçlenir. İlişkiniz uzun vadeli bir ilişkiye dönüşür.

7.Çevrende Savunmasız Olmaktan Dolayı Oldukça Rahattır

Savunmasız olmak herkes için kolay bir şey değildir, bu duygusal bağı daha derinden geliştirebildiğinizin ve sana ilgi duyduğunun önemli bir işaretidir. Bu kişinin gardını düşürmesine izin vermek, kendisini rahat ve desteklenmiş hissetmesine yardımcı olur.

8.Ailen ve Arkadaşlarınla Tanışmaya İlgi Duyduğunu İfade Eder.

Duygusal bağlılık söz konusu olduğunda, bir kişi ailen ve arkadaşlarınla tanışmak istiyorsa ve senin de onunkilerle tanışmanı istiyorsa bu, ikiniz arasında güçlü bir duygusal bağın işaretidir.

Your Page Title

9.Sana Bazı Sözler Vermek İster

Çoğu zaman insanlar bağlılıktan korkmazlar, bu daha çok yanlış kişiye bağlanma korkusudur. Görüştüğün kişi sana bağlanmak istediğini söylüyor ve sana sözler veriyorsa, bu, tutunmak istediği güçlü bir duygusal bağın işaretidir.