29 Kasım – 5 Aralık 2021 Haftası için Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Kasım, haklarını bu hafta Aralık ayına bırakacak. Yeni hafta bize birçok ilginç şey getirecek ama aynı zamanda finansal alandaki sıkıntılar da dahil olmak üzere bir tehlike kaynağı olacak. Bu zor ve birçok yönden elverişsiz haftada dikkat etmen gereken ilk şey maddi şansın.

Koç Burcu

Koç’un bu hafta işine odaklanması çok zor olacak. Astrologlar, genellikle kendileri için mutluluk ve refahın habercisi olan iyi alametlere odaklanmalarını tavsiye eder, çünkü karanlık ve problemlerin akışında boşluklar olacaktır. Koç için bu hafta keyifli anlar getirebilir. Örneğin, haftanın ortasında, bu burçtaki insanlar, uzun süre derin nefes almalarına izin vermeyen küçük sorunları çözebilir. Odak, Koç’un finansal başarıya ulaşmasına ve şansını yakın tutmasına yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu

Astrologlar, Boğa’nın genel olarak işteki finansal sorun ve kargaşa olasılığını en aza indirmek için bir takımda çalışmayı öğrenmesini tavsiye eder. İyi şans komploları bağımsız çalışanlara daha fazla yardımcı olacaktır: serbest çalışanlar, taksi şoförleri, avukatlar vb. Mali refah, iş ve oyun arasında bir denge bulma yeteneğine bağlı olacaktır. Fazla çalışmanın bu kişilerin mali durumu üzerinde son derece olumsuz bir etkisi olacaktır. Gezegenlerin olumsuz etkisi Boğa burcunu tedirgin edebilir. Bu zamanda, sakin kalmak ve sakin bir kafa ile dikkatli kararlar vermek önemlidir.

İkizler Burcu

İkizler, elbette böyle bir fırsat varsa, mevcut işleri şimdilik askıya almalı. Astrologlar, bu burcun insanlarına ilerideki zamanları düşünmelerini, planlamayı denemelerini tavsiye eder. Başarılı bir gelecek yaratma meditasyonu, genel olarak hayattaki gerçek finansal hedeflerini doğru bir şekilde önceliklendirmene ve gerçek finansal hedeflerini gerçekleştirmene yardımcı olacaktır. İkizler, duygusal esneklik ve çatışmaları önleme yeteneği sayesinde finansal refahı koruyabilecektir. Bu hafta gezegenlerin enerjisi ağırlıklı olarak negatif olacak ve bu da iş ortamında çatışmalara yol açacak.

Yengeç Burcu

Yengeçlerin artık yoksulluğa yol açan hatalar yapmasına izin verilmiyor. Pazartesi, Merkür’ün Güneş ile son derece olumsuz yönü nedeniyle en tehlikeli gün olacak. Cumartesi günü, tutulma kartları karıştıracak. Hafta ortasında kendilerini tamamen finansal konulara ve satın alımlara adamaları gereken bir pencereye sahip olacak. Bu süre zarfında, uyanık kalmak ve duygulara kapılmaktan kaçınmak önemlidir. Bu tür taktikler, Yengeçlerin herhangi bir sorunla başa çıkmasına ve para çıkışını hariç tutmasına yardımcı olacaktır. Bu hafta daha özgüvenli olman gerekebilir.

Aslan Burcu

Aslanların çalışma süreci yıldızlardan ve gezegenlerden zarar görmez, ancak finansal gecikmeler ortaya çıkabilir. Onlardan kaçınmak için Aslan, zenginlik ve bolluğu çekmek için mantraları kullanabilir. Onların yardımıyla, Aslanlar yapılan iş için çok daha hızlı temettü alabilecekler. Astrologlar, bu burcun insanlarına, müşteriler ve işverenlerle işbirliği koşullarını daha dikkatli düşünmelerini şiddetle tavsiye eder. Bu, hoş olmayan durumlardan kaçınmaya yardımcı olacaktır. Birisi kıpır kıpır ve belli belirsiz konuşuyorsa, bu işbirliğinin askıya alınması gerektiğinin bir işareti olacaktır.

Başak Burcu

Tembellik ile karakterize edilmeyen Başaklar, anlaşılmaz bir ilgisizlikle kaplanabilir. Bu, gezegenlerin ve yıldızların elverişli enerjisinin azalmasından kaynaklanmaktadır. Tembellik ve ertelemeden kurtulmak için enerjini artırman gerekir. Bu hafta parasal konularla uğraşmaya değmeyebilir. Yabancılara ve onların görüşlerine dikkat etmeye gerek yok. Ruh hali değişimlerinden, olumsuz insanlarla iletişimden kaçınman gerekir. Kötü bir ruh halinde, Başaklar üretkenliği kaybedebilir. Bu özellikle yaratıcı mesleklerin temsilcilerini etkileyecektir.

Terazi Burcu

Terazi bu hafta özgüven açısından zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacak. Tüm konularda başarı için olumlamalar, onu geri kazanmaya yardımcı olacaktır. Nakit akışları zayıflayacak, bu nedenle Terazi planlarını uygulamada zorluklarla karşılaşabilir. Haftanın sonunda, astrologlar pahalı alışverişler yapmamanı şiddetle tavsiye ediyor. Uzmanlar, zamanında dinlenmeyi ve günlük planlara uymayı tavsiye ediyor. Terazi ayrıca aşırı çalışma durumunda finansal zorluklarla da karşı karşıyadır. Bu, artık kesintisiz çalışamayacağın anlamına gelir.

Akrep Burcu

Akreplerin sadece yaşamın iş alanına değil, aynı zamanda ev işlerine de dikkat etmesi arzu edilir. Gezegenlerin etkisi olumsuzdur, ancak finansal sorunları çözmek için değildir. Küçük sorunlar ortaya çıktıkça çözersen sorun yaratmaz. Risk almaya, borç para vermeye gerek yok. Arkandan yapılan konuşmalara dikkat etmeyi bırakmak önemlidir. Aynı şekilde dedikodunun ortaya çıkmasını durdurmak da işe yaramaz.

Yay Burcu

Yay burcunun hayatlarına şans ve para çekmesi oldukça zor olacak. Gerçek şu ki, yıldızlar ve gezegenler henüz iyi durumda değiller. Olağan şeyler biraz daha az fayda sağlayacaktır, ancak bu, hareket etmeyi tamamen bırakman gerektiği anlamına gelmez. Astrologlar, sonbahar ve kış kavşağında keyif veren aktivitelere odaklanmanı tavsiye ediyor. Olumlu bir tutum, finansal ve iş zorluklarının çoğuyla başa çıkmanın bir yolunu bulmana yardımcı olabilir. Hafta ortasında güçte ani artışlar olabilir.

Oğlak Burcu

Astrologlar, Oğlaklara evde para için mıknatıs kullanmalarını tavsiye eder. Özellikle kendi duvarları içinde çalışan Oğlaklar için faydalı olacaklar. Bu, üretkenliği ve genel olarak mali durumu önemli ölçüde artıracaktır. Bu kişiler, ancak birikimlerini gereksiz ve faydasız şeylere harcamanın cazibesine yenik düşerlerse finansal zorluklar yaşayabilirler. Harcama için en tehlikeli gün, Merkür ve Güneş’in olumsuz yönü nedeniyle 29 Kasım olacak. Haftanın başında ve sonunda, dikkatli olmalısın.

Kova Burcu

Kovalar para çekmek için en iyi taşları kullanmalıdır. Gerçek şu ki, çok az finansal şans olacak ve yıldızların enerjileri son derece elverişsiz hale gelecek. Yeni iş kurmamalı ve iş değiştirmemelisin. Kovalar, etraflarını saracak insanların analizine çok dikkat etmelidir. Bu hafta, hayatlarında bir şey söyleyecek ve tamamen farklı bir şey yapacak en hoş kişiliklerden çok uzaklarda ortaya çıkması oldukça olasıdır. Mali şansı yakın tutmak için astrologlar Kova’ya karar vermek için acele etmemesini tavsiye eder.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık, büyük olasılıkla işte hoş olmayan insanlarla tanışmaya mahkumdur. Büyük bir ekipte çalışan herkes, ekip içinde ilişkiler kurmak için önemli ölçüde zaman harcamak zorunda kalacak ve çalışmayacak. Buna değer, çünkü uyumsuz bir şekilde çalışırsan, çok daha kötü olan çok fazla para veya müşteri saygısını kaybedebilirsin. Tüm gücünü önemli konuları tamamlamaya harcaman tavsiye edilir, bu Balıkların ayakta kalmasına yardımcı olacaktır.