20 – 26 Eylül 2021 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Finansal Açıdan Seni Neler Bekliyor

Para birçok yaşam problemini çözer. Bu yüzden eksikliği başlı başına büyük bir sorundur. Bu yazıda gece ışıklarının bu alandaki şansımızı nasıl etkileyeceğini ve zor bir dönemde onu nasıl yakın tutabileceğimizden bahsedeceğim.

Koç Burcu

Koç, yeni bir haftaya olumlu bir şekilde başlamak için yardım almalıdır. İyimserlikle, bu insanlar en gerçek finansal büyüyü yapabilir, kârsız işletmeleri kârlı işletmelere dönüştürebilir ve en zor müşterileri kazanabilir. Sadece biraz daha güler yüzlü ve nazik olmalısın. Gece ışıkları Koç’un hafızasını önemli ölçüde geliştirecek, böylece kendi kendine eğitime, öğrenmeye ve yeni bilgileri özümsemelerine güvenle katılabilirler. Bu kesinlikle onlara fayda sağlayacaktır.

Boğa Burcu

Boğa’yı büyük fırsatlar ve keyifli buluşmalar bekliyor. Tüm çalışma saatlerini mümkün olan en iyi şekilde optimize edebilirler. Salı ve Cumartesi günü bazı sorunlar ve sıkıntılar bekleyebilirler ancak bunlarla baş edeceklerdir. Herhangi bir şüphen varsa, şans çekme tekniklerini kullanabilirsin. Bu aynı zamanda bu Burç’un yaratıcı insanları için de mükemmel bir zaman. Yaratıcılıkları, yeni bir şey yaratmalarına, zor durumlardan daha hızlı çıkmalarına yardımcı olacaktır. Yoksulluk için her derde deva, kendine olan inanç ve sezgiyi dinleme yeteneği olacaktır.

İkizler Burcu

Hafta başında İkizlerin para kanalları kapanabilir. Özel mantralar, ritüeller ve uygulamalar finansal akışı çekmeye yardımcı olacaktır. Diğer insanlar da İkizler’e yeni bir şeyler yapması için ilham verebilir. Çalışmak veya anlaşma yapmak zorunda olduğun kişilerin sözlerini dinlemeye değer. Bu insanlar yanlışlıkla bir iş genişletme veya iş değişikliği için harika bir fikir bulabilirler. Bu Burcun temsilcilerinin doğru yönü seçtiğine dair bir işaret, çalışma motivasyonunu ve coşkusunu artıracaktır.

Yengeç Burcu

Astrologlar, bir şeyler ters giderse Yengeçlere cesaretini kaybetmemelerini tavsiye eder. Mesele şu ki, bir alandaki başarısızlık diğerinde başarılı olmana yardımcı olacaktır. Yıldızlar ve gezegenler böyle ister, bu yüzden başarısızlıkları felsefi olarak ele almaya değer. Para gelir ve gider, tıpkı servet gibi. Bu yüzden şu anda en önemli şey duygusal sağlık ve güçlü enerjidir. Bu hafta güvenle iş gezilerine gidebilir, alışveriş yapabilir, eğitime yatırım yapabilirsin.

Aslan Burcu

Bu hafta harcamaya izin verilir, ancak ılımlı olmalıdır. Kazançlara gelince, Aslanlar çok önemli bir şeyi kaçırabilecekleri için kendilerini toparlamak ve daha dikkatli olmak zorunda kalacaklar ve bu da karların düşmesine neden olacaktır. Astrologlar, kar elde etmek için taşların kullanılmasını tavsiye eder. Maaşı doğrudan şansa bağlı olanlara yardım edecekler. Ayrıca Aslanların 20 Eylül ile 26 Eylül arasındaki dönemde kıyafetleriyle karşılanabileceklerini hatırlamaları gerekir. Geçmişteki liyakat, görünüm ve karizma kadar önemli olmayacaktır.

Başak Burcu

Başakların, halihazırda elde edilen kazanç ve paradan tasarruf etmek için insanları anlamayı öğrenmesi gerekir. Psişik tavsiyeler bu konuda son derece yararlı olacaktır. Tüm Başaklar, para ve menkul kıymetlerle ilgili müzakereleri geçici olarak ertelemelidir. Mümkünse, kişisel deneyime dayanarak kendi başına karar vermek daha iyidir. Çevrendeki insanlar, bazen bilerek olmasa bile kartları karıştıracaktır. Dilersen mola verebilirsin. Planlanmamış bir tatil henüz kimseye zarar vermedi. Sevdiklerin için hediyeler ve eğlence için biraz para harcayabilirsin

Terazi Burcu

Terazi, paranın onlara nehir gibi akacağı bir döneme başlar. Bu insanlar alın teriyle ne kadar çalışırlarsa o kadar çok maddi zaferler elde edebileceklerdir. Evet Terazi, para konusunda şanssız olan Burçlar listesinde yer alıyor ancak şimdi durum daha olumlu çünkü yıldızlar onların tarafında. Çevresindeki insanlar Terazi’den yardım ve destek bekleyecektir. Evren ve yıldızlar Terazi’yi destekliyor, bu yüzden başkalarına yardımları büyük bir başarı olacak. 20 – 26 Eylül tarihleri ​​arasında bile güvenle pahalı alışverişler yapabilirsin.

Akrep Burcu

Akrepler artık yolda, arabada ve onunla bağlantılı her şeyde para harcamasalar iyi olur. Bu basit şartlar sağlanırsa, para hiçbir yere gitmeyecek ve muhtemelen artacaktır. Bu hafta için en önemli ipucu acele etmemektir. Parayla ilgili kararları, tüm artıları ve eksileri değerlendirerek dikkatlice tartmak daha iyidir. İş yerinde, astrologlar meslektaşları ile kavga etmemelerini tavsiye ediyor. Bu da planları bozabilir ve finansal servet kaybına yol açabilir.

Yay Burcu

Yay, yeni bir şey icat etmeyi bırakmalı ve en iyi bildiği şeylere odaklanmalıdır. Bu dönemde ılımlılık zordur. 20’den 26’ya kadar olan başarıya yalnızca aşırılık eşlik eder, bu nedenle astrologlar bu İşaretin insanlarına kendilerini tamamen işe vermelerini tavsiye eder. Hatta iş gezilerine çıkıp fazla mesai yapabilirsin ama bu durumda hafta sonu biraz dinlenmen gerekecek.

Oğlak Burcu

Astrologlar, Oğlakların çok fazla çaba harcayacakları dinamik bir haftaya hazırlanmalarını önerir. Bu insanlar, enerjik kalmalarına yardımcı olmak için yardım almalıdır. Yorgunluk Oğlakların ana düşmanıdır. Biriyle küçük entegrasyon, bu İşaretin temsilcilerine zarar vermez. Takım çalışması, birbirine yardım etmenin ve işi optimize etmenin en iyi yoludur. İş hayatında zenginlik ve başarı, konfor alanından çıkmayı gerektirir. Deniz kenarında oturup havayı bekleyenler hüsrana uğramaya mahkûmdur.

Kova Burcu

Kova daha çok çalışmak zorunda kalabilir. Onlara pek çok hoş olmayan sürprizler ve zor görevler sunabilecek oldukça zor bir hafta bekleniyor. Etkili meditasyon, yorgunluk ve ilgisizlikten kurtulmana yardımcı olabilir. Onunla, herhangi bir sıkıntı artık o kadar aşılmaz görünmeyecek. Tasarruf etmek ve paralarını artırmak için astrologlar Kova’ya şu anda yapabileceklerini ertelememelerini tavsiye ediyor. Tembellik ve erteleme, başarılarının ana düşmanlarıdır.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık, haftanın başında olumsuz düşüncelere, güvensizlik patlamalarına sahip olabilir. Para kendine güveni sever ve 20’den 26’ya kadar olan dönem istisna değildir. Astrologlar ayrıca diğer insanların eylemlerinde gizli anlam aramamanı tavsiye eder. Başkalarının eylemleri tamamen tahmin edilemez olabilir, bu yüzden şimdi sadece kendine güvenmek daha iyidir. Balıklara, bağımsızlık ve işlerini yetkin bir şekilde planlama yeteneği yardımcı olacaktır.