Şubat Ayının Güç Günleri

Güç günleri, büyük bir iyi şans akışının ve olumlu titreşimlerin bizi beklediği günlerdir. Bu yazıda, Şubat ayında hangi olayların bizi daha başarılı ve daha mutlu kılacağından bahsedeceğim.

2 Şubat Ayna Tarih

Ayın ikinci günü parlak, elverişli ve inanılmaz derecede üretken olacak. İki bize iş ve ev işleri konusunda yardımcı olacak. Kendine güven, enerji ve güç kazanmana yardımcı olacaktır. Herhangi bir işi yapmak, gezilere ve iş gezilerine çıkmak mümkün olacak. 2 sayısı çoğumuza çok güçlü bir motivasyon verecektir. Daha iyi, daha başarılı olma arzusu olacak. Güvenle spora gidebilir ve kötü alışkanlıklardan kurtulabilirsin.

4 Şubat – Merkür Geri Hareketten Kurtulacak

4’üncü evdeki Merkür, ters yönde hareket etmeyi bırakacak. Bu, insanların iletişim kurma yeteneği üzerinde çok faydalı bir etkiye sahip olacaktır. Astrologlar ayrıca bu gün herhangi bir finansal iş ile güvenle ilgilenebileceğine inanıyorlar: para birimini değiştir, pahalı alımlar yap, hisse senetlerine ve diğer menkul kıymetlere yatırım yap. 4 Şubat’ta birçoğumuzun aklına parlak fikirler gelme ihtimali var. Bu cesur ve maksatlı insanların zamanı, Merkür’ün nereden ilham alacağını bilmeyenlere yardım etme zamanı.

4 Şubat’ın aynı zamanda 29 Nisan’a kadar geri giden gezegenlerin olmayacağı yılın en uygun döneminin başladığını belirtmekte fayda var.

14 Şubat – Merkür Kova Burcuna Giriyor

Sevgililer Günü’nde yine Merkür sahne alacak. Kova burcuna geçiş yapacak ve bize yeni finansal kapılar açacak. Bu insanlar sıkı çalışmalarının ilk meyvelerini görebilecekleri için, çok çalışanlar için gerçek bir anı olacak.

Kova’daki Merkür, günlük hayatın pençelerinden kaçmana yardımcı olacaktır. Bize birçok olumlu duygu getirecek çok parlak bir Pazartesi olacak. Bu gün, bilmediğin yerleri ziyaret edebilir, yeni insanlarla iletişim kurabilir, aşkı arayabilir ve randevulara çıkabilirsin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

22 Şubat, 2022’nin Ana Ayna Tarihi

22 Şubat sayıların dünyaya hakim olacağı gün. Gezegenlerin gücü yanlarında kaybolacak. Bu yine 02.02 gibi ikilinin saltanatının günü olacak, ancak pozitif momentum açısından çok daha güçlü. Yine güvenimiz tavan yapacak, yaşam aşkı ortaya çıkacak. Bir sonraki eşit derecede parlak ve kader günü, insanlığı ancak 100 yıl sonra bekliyor – 12/22/2122, altı İkili saltanat zamanının tekrar geleceği. 22/02/2022 tam bir ayna tarihidir, boş boş oturamayacağın bir gündür. Kararlı ve cesurca hareket etmek önemlidir.