Bir Tılsım Olarak Kullanabileceğiniz Takılar: Her Burç İçin En Uygun Değerli Taşlar

Kadınlar takılara bayılır! Dahası, altın çerçevenin içinde ışıltılı bir veya daha fazla mücevher varsa, buna karşı koymanın bir yolu yoktur! Değerli taşlara olan tutku modern bir trend değildir. Eski zamanlardan beri insanlar, bazı özellikleri kendilerine ayıran mineraller üzerinde çalıştılar.

Bugün, hangi taşların burçlarınıza karşılık geldiğini size söyleyeceğiz.

Koç Burcu

Koç burcundakiler aktif ve amaçlı bir karaktere sahiptir. Bu işaret elmas, yakut, akik veya kaya kristali olmak üzere en uygun taşları bulacaktır. Bu taşları takılarında kullanmak Koç burcunun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu

Boğa burcundaki kişiler, evlerini kendi kendine yeten bir konut haline getirmek için çalışan çalışkan aile üyeleridir. Turkuvaz, hem hane halkına hem de aşk işlerine katkıda bulunduğundan, onlara mükemmel şekilde uyacaktır. Ek olarak, Boğa zümrüt, akik ve malakit taşlarını da kullanabilir.

İkizler Burcu

İkizler zeki ve sosyaldirler. Kişisel gelişim için çaba harcarlar ve kutunun dışında düşünmeye çalışırlar. İkizler burcunda doğan insanlara, karnelyan taşı işlerinde yardımcı olup çok fayda sağlayacaktır. Sitrin taşı ise sabırlı olmalarına katkıda bulunacaktır.

Yengeç Burcu

Yengeçler, kısıtlanmış kimlikler izlenimine sahip olabilir. Ancak, doğası gereği oldukça duygusal ve hassastırlar. Bu işaretin altında doğan insanlar, sevgi arayışını destekleyen ay taşından ve evlilik ilişkisini güçlendirecek olan incilerden faydalanacaktır.

Aslan burcu

Aslanlar saygı görürlerse çok cömert olurlar. Bu yüzden onların ana taşları bir elmastır. Sahibinden saygı gerektiren bir kraliyet taşıdır. Ayrıca, bu işaretin insanları sarı topaz ve kehribarlara dikkat etmelidir.

Başak Burcu

Başaklar, yüksek pozisyonlar için çaba sarf eden bilim insanları ve sorumlu çalışan olma eğilimindedirler. Jasper, yeteneklerine çok fazla güven ekleyerek onlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Peridot, titiz Başak’ın çok kategorik olmaktan kurtulmasına yardımcı olacak. Ayrıca, kaplan gözü onları makul olmayan kıskançlıklardan koruyacaktır.

Terazi Burcu

Terazi burcu, her şeye uyum sağlamak için çaba sarf ederken, güçlü bir karaktere sahiptir ve zorlukların üstesinden gelir. Bu işaret için en uygun taş akuamarindir. Sadece verimli çalışmayı teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda ailedeki ilişkileri güçlendirir. Lapis ayrıca Terazi’ye fikirlerini hayata geçirmesinde yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu

Akrepler doğası gereği iyi bir savaşçıdır! Karakteri yumuşatmak ve diğerleriyle ilişkilerini hizalamak için, bu işaretin altındakilerin hematit taşına dikkat etmesi gerekir. Ayrıca, sevginin sembolü olan kırmızı bir lal taşı, onların kişisel mutluluklarını bulmalarına yardımcı olur. Mercan, Akrep karakteri için oldukça uygun bir mücevherdir.

Yay Burcu

Bu insanlar doğuştan lider, enerjik ve kendinden emindir. Yay burçları küçük başarılardan asla vazgeçmeyecek; mesleklerini ve hobilerini her zaman birleştireceklerdir. Lal Yay için en önemli taştır. Gezileri sırasında onları korur, kariyer gelişimini ve aşkı aramayı teşvik eder. Ayrıca peridot ve turkuaz taşınıda kullanabilirler.

Oğlak Burcu

Sorumluluk, sabır ve disiplin tam olarak Oğlaklar’ın saygı duyduğu bir şeydir. Oğlak burcuna yakut çok fayda sağlayacaktır, çünkü bu taş sadece işteki ilişkileri değil aynı zamanda aile ilişkilerini de olumlu yönde etkiliyor. Malakit, Oğlaklar’ın sağlıklarını iyileştirmelerine yardımcı olurken, opal zor durumlarda vazgeçmelerine izin vermez.

Kova Burcu

Kova burcunda olan insanlar, yaratıcı aktiviteye yatkın ve en hayal bile edilemez projeye bile başlamaya hazırdır. Ametist, Kova’ya nezaket kazandıracak ve zirkon taşı onlara ilave ilham getirecektir. Bu arada, lal taşı da aşk arayışı için Kova burcuna yardımcı olacaktır.

Balık Burcu

Başkalarına yardım etme isteği, Balık burcunun doğuştan gelen bir özelliğidir. Onlar mükemmel psikologlar, eğitimciler ve hayırsever kuruluşların temsilcileridir. Ametist, Balıkları pozitif enerjiyle şarj edecek, akuamarin onlara hayati enerji katacak ve ay taşı parayı çekmelerine yardımcı olavaktır. İncileri de unutmamak gerekir çünkü aşk ilişkilerinde yardımcı olacaklar.

Your Page Title

Mücevherlerin gücüne inanıyor musunuz? Bunlardan herhangi birini bir nedenden dolayı mı yoksa sadece güzelliğinin altını çizmek için mi kullanıyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!