Defne yaprağı, Tarçın ve Mutfağınızda Bulunması Gereken Diğer Güçlü Tılsımlar

Hepimiz biliyoruz ki tılsımlar bizi her yerde çevreliyorlar ve neredeyse herkes en az bir kere tılsımların gücünü yaşamlarında kullandı. Ancak birçok kişi tılsımların gündelik hayatta bilinen basit şeyler olduğunu bile bilmiyor.

Doğru kullanıldığı zaman tılsımlar hanenizi sıkıntılardan koruyacak, eve rahatlık ve refah getirecek ve şansınızı arttıracaktır. Ve daha da iyisi, enerjinizi şarj edecektir. Şimdi geriye kalan tek şey mutfakta ki koruyucu şeyleri bulmaktır.

Enerji açısından bakıldığında, mutfak evdeki en önemli yerdir. Burada refah ve mutluluğun enerjisi doğar ve sonra diğer odalara yayılarak eve huzur ve uyum getirir. Bu nedenle mutfakta mutlaka tılsım aranmalıdır.

1. Defne yaprağı: Saflığı, zaferi ve içsel gücü sembolize eder. Eski zamanları düşündüğümüzde çoğu liderin başlığını defne yaprakları süslerdi. Evdeki defne yaprağı rezervlerini güncelleyerek, kendinizi dışarıdan gelen olumsuzluklara karşı koruyabilir ve iyi şansı yakalayabilirsiniz.

Defne yaprağını isteklerinizi yerine getirmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece kuru bir yaprak alın, ellerinize sürün, aromayı soluyun ve bir dilek tutun. Daha sonra defne tozunu rüzgarla dağıtın. Ayrıca evinizde her zaman refahın olmasını istiyorsanız, 5 defne yaprağını bir demet halinde bağlayın ve ön kapınıza asın.

2. Tarçın: Tarçın, bir kişinin hayatını iyileştirebilen ve uzatabilen uygun fiyatlı bir çeşnidir. Bu baharat, evi korumak, aile üyelerini iyileştirmek, sevmek, arındırmak, ruh halini iyileştirmek, bilinci ve kendine güveni temizlemekten sorumludur. Bir avuç tarçınla imkansızı başarabilir, yaşam zevkinizi yeniden kazanabilir ve servetinizi arttırabilirsiniz. Evinizi temizlemek için, temizlik suyunuza tarçın ekleyebilirsiniz. Suya tarçını eklerken niyetinizi açıkça belirtmeniz önemlidir.

3. Bir avuç soğan, sarımsak ve karabiber: Eski zamanlarda bu malzemeler evi sıkıntı ve kötülüklerden koruyan, şans ve mutluluk çeken sihirli güçlere sahipti. Bir sebze tılsımı, sizi evde birikmiş olan olumsuzluklardan kurtarır, tüm kötü ruhları uzaklaştırır, kötü düşünceleri hafifletir ve aile mutluluğunu bulmanıza yardımcı olur. Mutfağınızın bir köşesinde bir demet yapıp kullanabilirsiniz.

4. Süpürge: Güçlü bir tılsımdır, hastalıkları, yoksulluğu, sefaleti, üzüntüleri ve sorunları evden süpürmeye yardımcı olur. Onu yukarı doğru sallayın. Süpürgenin temizlik sırasında gücünü açtığını unutmayın. Bunu kullandığınızda, evinizde görmek istemediğiniz her şeyden nasıl kurtulduğunuzu hayal ettiğinizden emin olun.

5. Ayçiçeği: Yaşam bitkisidir, evi ısıtır ve besler, zafere ilham verir ve gözü memnun eder. Bir ayçiçeği şeklinde bir obje veya görüntüsüyle kesinlikle eve neşe ve mutluluk çekebilirsiniz. Yemek masasının üstünde veya pencerenin yakınında tutun.

Önemli: Tılsımların periyodik olarak değiştirilmesi gerekir. Tozlarının silinmeleri tavsiye edilir. Çünkü bitkiler ve baharatlar kendi içlerinde olumsuzluk biriktirme eğilimindedir. Bu yüzden onlardan zamanında kurtulmanız, harcamanız, yenilerini değiştirmeniz ve son kullanma tarihini dikkatle izlemeniz gerekir.

Your Page Title

Tılsımları ev için kullanmak, herhangi bir sihirin, hatta hane halkının niyet ve eylemlerle desteklenmesi gerektiğini unutmayın.Evinize mutluluk ve refah getirmek, özellikle de çaba sarf ederseniz çok basittir.