Haziran Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Bu yazıda, Haziran ayında hangi olumsuz olayların olacağını ve bunların senin için sonuçlarının ne olacağını bulacaksın.

Tehlikeli günlerde seni bekleyen sadece enerji sorunları olmayabilir. Yıldızların, gezegenlerin ve Ay’ın ruh halindeki değişiklikler nedeniyle insanlar kendilerini fiziksel olarak da rahatsız hissedebilirler. Bu bakımdan, kendini iyi hissetmen için nefes egzersizlerine alışmalısın. Bu egzersizler seni hızlı bir şekilde yorgunluk ve ilgisizlikten kurtaracaktır.

10 Haziran – Güneş Tutulması

Bu halka şeklindeki bir güneş tutulması olacak. Bu, Ay’ın tamamen Güneş’e gireceği anlamına gelir, ancak uydu ile gezegenimiz arasındaki büyük mesafe nedeniyle güneş aktivitesindeki azalma gerçekleşmeyecektir. Bu gün oldukça tahmin edilemez olacak. Güneş’in halka şeklindeki tutulmalarıyla, olumlu olayların her an büyük bir başarısızlığa ve gelecekte büyük sorunlara dönüşebileceğine inanılıyor. 10 Haziran da, hepimizin son derece dikkatli olması gerekiyor.

İkizler burcunun himayesinde bir tutulma olacak. Bu, 2021’deki ilk güneş tutulmasının iletişim, dostluk ve aşk alanlarını etkileyeceği anlamına geliyor. 10’unda yeni tanıdıklar edinmeyin ve akrabalar, arkadaşlar, meslektaşlar ile karşılıklı anlayış için çaba sarf edin. Bu yazın en tehlikeli günlerinden biri ve belki de Haziran ayının en tehlikeli günlerinden biri olacak.

20 Haziran – Jüpiter’in Geri Hareketinin Başlangıcı

Ayın 20’sinde, en büyük gezegen dönecek ve ters yönde hareket etmeye başlayacak. Jüpiter’in geriye dönük hareketi ancak 18 Ekim’de sona erecek. Bu uzun süre boyunca, gezegenin bizi oldukça sinirlendirecek zamanı olacak, ancak ayın 20’sinde, özellikle dikkatli olmalısın. Viral düşünceler, zamanla güçlü korkulara ve güvensizliklere dönüşecek olan insanların zihninde belirebilir. Bu tür düşünceleri uzaklaştır ve mümkün olduğunca gerçeklere güven.

24 Haziran – Yay Burcunda Süper Ay

Üst üste üçüncü ay için Dolunay, Ay’ın Dünya’ya en yakın yaklaşımı nedeniyle bir Süper Ay olur. Neyse ki, bu 2021’in son Süper Ay’ı olacak. Ay yeniden Yay burcunda olacak, bu yüzden geçmiş Dolunay’daki olayların tekrarlanmasını bekleyebiliriz. Bu ay gününde tam bir ay tutulması vardı, bu nedenle 24’ünde tutulma sırasında alınan kararların olumsuz sonuçları ortaya çıkacak.

25 Haziran – Neptün’ün Geri Hareketinin Başlangıcı

Bu gezegen 25 Haziran’da ortaya çıkacak ve geriye dönük olacak. Bu haliyle 1 Aralık’a kadar kalacak. 25’inin kendisine gelince, çoğumuzun hoş olmayan düşüncelerle üstesinden gelebileceğimiz tehlikeli bir gün olacak. Kendi açından saldırganlık ve ilgisizliğe dikkat et. O gün yolun kurallarını çiğneme ve daha önce verdiğin sözleri yerine getirmeye çalış. Birinden destek istemekten korkma.

Your Page Title (#satışortaklığı)

27 Haziran – Venüs’ün Aslan Burcu’na Geçişi

Venüs, Ateş unsurunun etkisine iyi tolere etmez. Bu, Aslan Burcu’na geçişin, insanların enerjisini, doğru kararlar verme yeteneğini son derece olumsuz etkileyeceği anlamına gelir. 27 Haziran’da işten tamamen vazgeçmek daha iyidir. Neyse ki Pazar olacak. Çok çalışmak zorunda kalan veya dinlenmeyi işle değiştirmeye karar verenleri büyük sıkıntılar bekleyebilir.