Şubat Ayının En Tehlikeli Günleri

Şubat ayında, dört tehlikeli gün bekleniyor. O günlerin ne olduğunu öğrenmenin zamanı geldi.

Tehlikeli günler mutlaka sorun ve kargaşa dolu değildir. Çoğu şey, neler olduğu hakkında nasıl hissettiğine bağlıdır. İyi şans tılsımları şu anda çok yardımcı olacak, ancak şansa güvenmemek daha iyidir.

11 Şubat – Merkür Plüton Kavuşumu

Bağlaç, kozmik nesnelerin en uyumsuz ve saldırgan yönüdür. Bu ayın 11’inde Merkür, Plüton ile kavuşum yapacak, yani Dünya’nın aynı tarafında olacaklar ve birbirlerine çok yakın konumlanacaklar ama Güneş yüzünden onları görmeyeceğiz.

Sonuç olarak, her şeyin ters gidebileceği çok stresli ve dinamik bir gün yaşıyoruz. Şansa güvenmemelisin, çünkü hiç olmayabilir. Bu, saf mantığın eylemlerini yönlendirmesi gereken gündür. Kendine daha sık şu soruyu sor: ‘Şu anda her şeyi doğru yapıyor muyum?’

16 Şubat – Venüs Mars ve Dolunay Kavuşumu

16’sında, Mars ve Venüs arasında başka bir kavuşum bizi bekliyor. Bazı uzmanlara göre, Aslan’daki dolunay sorun yaratacağından 11 Şubat’tan bile daha tehlikeli bir gün.

Günün son derece tehlikeli olması bekleniyor. Venüs ve Mars arasındaki enerji çatışması, iş ve aşk alanında üretkenlikte keskin bir düşüşün yanı sıra hızla yok olan enerjiyi bekleyeceğimizi gösteriyor. 16’sında, hiçbir durumda fazla çalışmamalısın. Bu Çarşamba günü, astrologlar en basit şeyleri yapmayı ve yeni projeler üstlenmemeyi tavsiye ediyor. Böylece sorun olasılığı azalacaktır.

24 – 25 Şubat Yay Burcunda Azalan Ay

Ay’ın bu günlerde hızla azalan gücü Yay burcunda olacak. Astrologlar, gezegenlerin konumunu analiz ettiler ve bu konumunun bize birçok sorun getireceği sonucuna vardılar.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu gün, uzun bir yolculuğa çıkma. Pahalı alımlar yapma. Bu çok önemlidir, çünkü Ay bizi yeni kıyafetler alma, kendimizi hoş bir şeyle memnun etme fırsatı ile cezbedebilir. Tezgahta veya bir çevrimiçi mağazada indirimli ilginç bir şey gördüğünde cüzdanına ulaşmamalısın.