Yoğun Enerjili Ay Tutulması Geliyor

Bu ayın sonunu bilmeyenler için, penumbral bir ay tutulması yaşayacağız. Bilmeyenler için bu, görünüşte nadir durumlarda geceleri ayın başına gelen bir şeydir.

Bu penumbral ay tutulması yaklaşık olarak 29/30 Kasım’da gelecek ve beraberinde bazı ilginç enerjiler de getirecek. Ayın görünüşünde çok büyük bir fark olmasa da, nasıl hissettiği konusunda büyük bir fark yaratacak. Bu tür şeyler oldukça ilginç ve farkında olmak oldukça önemli.

Penumbral bir ay tutulmasında, Dünya’nın yalnızca daha dağınık olan dış gölgesi – yarı gölge – ayın yüzüne düşer. Bu üçüncü tür ay tutulması, tam veya kısmi bir ay tutulmasından çok daha inceliklidir ve gözlemlenmesi çok daha zordur. Tutulma hiçbir zaman dramatik bütünlük dakikalarına ulaşmaz. En iyi ihtimalle, tutulmanın ortasında, çok dikkatli insanlar ayın yüzünde koyu bir gölge fark edecekler. Diğerleri bakacak ve hiçbir şey fark etmeyecek.

Şimdi, bu çetin enerjiler söz konusu olduğunda, her türden ay tutulmasının büyümemize yardımcı olması amaçlanan şeyler olduğunun farkında olmalıyız. Bizi bırakmaya zorluyorlar ve gerçekten yapmamız gereken değişiklikleri yapmak için daha çok çalışıyorlar. Geçmişte insanlar güneş ve ay tutulmalarından korkarken, şimdi onları ve ortaya çıkardıkları enerjileri kucaklıyoruz.

Ay tutulmaları, ister kısmi, ister tam veya yarı gölge olsun, hepsi masaya çok şey getiriyor. Bolluk yaratmamıza yardımcı olurlar ve bazılarının karşı karşıya olduğumuz zor zamanlarda çalışması gerekir. Fiziksel düzeyde iken, kendinizi tamamen bitkin hissedebilirsiniz, ancak durum böyle değildir. Size sadece işleri yavaşlatmanız hatırlatılıyor ve önünüzdeki şeyleri düşünmek için bir mola verme şansı sunuluyor.

Bu tutulma sırasında duygusal olarak yüklenmiş hissedebilirken ve onun enerjileri varken, bunu iyi bir şekilde atlatacaksınız. Sonunda hissettiğiniz hassasiyet, uzun süredir taşıdığınız bagajları bırakmanıza yardımcı olacaktır. Bu süre zarfında kendizi izole etmeyin, bir şey hakkında konuşmanız gerekiyorsa, sizi dinleyecek umursayan birini bulun. Destek sisteminize güvenmek asla kötü bir fikir değildir.

Your Page Title

Tutulma kendi içinde daha fazla kendinizi bulmanıza yardımcı olacak ve onu daha doğru bir şekilde keşfetmenize izin vermelisiniz.