EVRENDEN GELEN İŞARETLER – ONLARI NASIL YORUMLAYACAĞINIZI ÖĞRENİN

Günümüz dünyasında, genellikle bir kişinin bakış açısının diğerlerinden tamamen farklı olduğu görülmektedir.

Ebeveynlerinizin bakış açısına göre, büyüdükçe size öğrettikleri özelliklerin tamamen kabul edilebilir veya tamamen kabul edilemez olduğunu keşfetmeniz mümkündür. Bu yazıda evrenden gelen işaretlerin yorumlanmasını inceleyeceğiz. Evrenden bir işaret istemek, evrenden gelen sevgiyle ilgili işaretleri ve manevi anlamlarını keşfedeceğiz. Öyleyse evren neden ilk başta size işaretler gönderiyor?

Evrenden Gelen İşaretleri Görmek

Evren olarak adlandırdığımız şey genellikle yanlış anlaşılır. Evrenin kendisi fiziksel alemin yalnızca bütünüdür: tüm yıldızlar, gezegenler, kuyruklu yıldızlar, kara delikler, hatta bizler burada Dünya’da bile. Bazı insanlar manevi dünyayı dahil etmek için bu terimi kullanırlar, ancak bu zorunlu olarak evrenin bir parçası olmadığından, daha fazlasıyla yanıltıcı olabilir.

Evrenden gelen işaretleri nasıl yorumlayacağımızı keşfettiğimizde, bunlar meleklerden gelen işaretler, ruh rehberleri ya da sadece enerjideki dengesizlikler olabilir, ancak evren kavramını tüm bu potansiyel yönleri somutlaştırmak için kullanma eğilimindeyiz.

Size bir işaret verilmesinin nedeni ruhunuzun yolculuğunda yanlış bir dönüş yaptığınız ve birilerinin ya da bir şeyin sizi doğru yola sokmaya çalıştığıdır. Bazen bu konulara biraz dışarıdan bakıyoruz ama endişelenmenize gerek yok işaretler gönderilmeye başlandığında, belki de dikkat etmeye başlamanın zamanı gelmiştir. Alternatif olarak, kendinizi kaybolmuş, yalnız veya terk edilmiş hissettiğinizde “evrenden bir işarete ihtiyacım var” diyerek gökyüzüne doğru bir çığlık atabilirsiniz. Bu durumda, kesinlikle evrenin size göndereceği bir cevap olacaktır.

Fiziksel Duyumlar

Sizi belirli bir davranıştan uzaklaştırmak için potansiyel olarak alabileceğiniz birçok farklı türde işaret vardır. Bunu farketmemiş olabilirsiniz ama bunun manevi bir anlamı var. Örneğin, parmağınızı bir yere vurmak gibi, yaptığınız ya da yapmak üzere olduğunuz yolculuğun bir parçası olmadığının ortak bir işaretidir. Hepimiz ayak parmağımızı bir çok kez bir yere vurduk ve ayağımız düşmek üzereymiş gibi hissettik ve bu keskin veya ani acının duyularınızı sıfırlaması ve kendi hatalarınızı gerçekleştirmemeniz için sizi şok etmesi gerekiyor. Tabii ki farkında olmanızı gerektiren daha az acı verici işaretler de var.

Çoğu zaman en çok söylenen işaretler aynı zamanda yaşamayı beklediğiniz işaretlerdir. Bu, içgüdüleriniz sayesinde değişebilir. Acı, rahatsızlık veya huzursuzluk olabilir. Bu bir içgüdü ve fiziksel belirtiler yaratan güçlü bir içgüdü hissi örneğidir. Bazı insanlar bunu biraz hissetmek olarak tanımlar. Ağzınızda ne kadar diş macunu, gargara veya sakız kullandığınız farketmeksizin uzaklaşmamış gibi açıklanamayan ancak korkunç bir tada sahip olmak gibi başka fiziksel semptomlar vardır. Başka bir semptom ise, sürekli bir baş ağrısıdır. Tipik bir baş ağrısı gibi değil, ağrı kesici kullanımıyla kolaylaşmayan bir baş ağrısı.

Evrenin Diğer İşaretleri

Başka işaret biçimleri de vardır. Bunlar kontrolünüz dışında tamamen ortaya çıkan olaylar gibi görünür. Fiziksel semptomlar bir şeydir, ancak kendi başlarına, yaşamınızdaki büyük değişiklikleri yapmakta tereddütlü hissedebilirsiniz. Kendi başlarına, sadece hasta veya endişeniz varmış gibi görünebilir. Örneğin, gününüzü ne kadar iyi planladığınızın sizi geri tutan ve her şey için geciktiren gecikmeler olduğunu fark edebilirsiniz. Bu rastgele engeller, hatta kazalar olabilir. Bazen kaybettiğiniz şeyleri bile bulabilirsiniz.

Evrenin sizi uyarmaya çalıştığı faaliyeti yapmaya çalışıyorsanız, işaretler daha da belirginleşir. Eşyaları düşürdüğünüzü veya beklenmedik şekillerde bazı şeyleri bozduğunuzu fark edebilirsiniz. Aracınızın bozulması, telefonunuzun, dizüstü bilgisayarınızın ya da başka bir elektronik eşyanızın sürekli olarak arızalanmasına ya da tamamen kapanmasına neden olabilir.

Psikolojik / Duygusal İşaretler

Evrenden gelen işaretlerin anlaşılması her zaman kolay bir iş değildir ve olayların psikolojik yönüne gelince, kolaylaşmaz. Bir işaret ile ruh hali değişikliği arasındaki farkı ayırt edebilmek zordur. Genellikle olumsuz duyguların ortaya çıkmasıyla anlatabilirsiniz, ancak diğer kategorilerden işaretleri olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Muhtemelen hiçbir yerden gelmemiş gibi görünen açıklanamayan bir öfke veya huzursuzluk hissedeceksiniz. Hatta bazı insanlar sarsılmaz bir korku hissi bile hissedebilirler. Başka bir belirti ise sadece kaybolmayacak olan cızırtılı bir ses duymak olabilir. Gürültülü ama size acı vermeyecek, sadece can sıkıcı olacak.

Ne Yapmalısınız?

Bu işaretlerden herhangi birini tecrübe etmeniz durumunda endişelenmenize gerek yoktur. Alarm nedeni değiller, ancak erken uyarı sisteminin bir şeklidir. Bu işaretlerin sebebi ne olursa olsun, ne kadar çabuk anlarsanız sizin için o kadar iyi oalcaktır.

Your Page Title

Daha sonra, evrenin hangi davranışınızı sona erdirmeye çalıştığını bulma göreviniz vardır. Bunu, meleklerinize sorarak ya da tam olarak doğru hissetmediğin bir şeyleri araştırarak ve kendi içinize bakarak kolayca başarabilirsiniz. En azından bunun bu kadar işe yarayabileceği konusunda küçük bir fikre sahip olacaksınız. Belki aşkla veya bir işle ilgilidir, bunu yalnızca siz öğrenebilirsiniz.