İyi Şans, Sevgi Ve Refah Çekmek İçin Yüzüğü Hangi Parmağına Takmalısın

Herhangi bir kişinin elleri, muazzam hayati enerjinin konsantrasyonudur. Yüzüğü hangi parmağa takacağını bilerek, biyolojik alanını güçlendirebilir ve istediğini hayatına çekebilirsin. Uygulayıcılar ve ezoterikçiler uzun süredir enerji akışını artırmak için yüzükler ve bilezikler kullandılar. Zamanla, bu bilgi genel olarak erişilebilir hale geldi ve şimdi herkes biyo-alanını mücevher yüzükleriyle güçlendirebilir.

Başparmak yüzüğü, fiziksel sağlığın artmasına ve gücün hızlı bir şekilde geri kazanılmasına katkıda bulunur. Kronik bir hastalığı yenmek istiyorsan, gümüşten yapılmış, taşsız bir yüzük takman tavsiye edilir. Formda kalmak için herhangi bir yüzüğü kullanabilirsin. Kariyer gelişimi veya yeni bir iş arıyorsan, işaret parmağına bir yüzük takmalısın. Bu enerji akışını güçlendirmek, insanlar üzerindeki etkinin artmasına, özgüven ve gücün artmasına katkıda bulunur. Değerli bir insanı çekmek ve güçlü bir ilişki kurmak isteyenler için orta parmağına bir yüzük takmak gereklidir. Değerli metallerden yapılmış yüzükler dikkat çekmeye, empatiyi ve duygusallığı geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yüzük parmağına taktığın altın yüzük ile zenginliği çekebilirsin. Hayatın maddi alanındaki başarıdan “sorumlu” olan onun enerji akışıdır. Küçük parmaktaki yüzük, sezgiyi geliştirmek, biyolojik alanı uyumlu hale getirmek ve çevreleyen dünyanın daha derin bilgisini sağlamak için kullanılır. Uygulayıcılar bu parmağa gümüş, taş veya bakırdan yapılmış yüzükler takmayı tavsiye ediyor.