Yaptığın Şeyleri Durdurman Gerektiğine Dair Evrenden Gelen 11 Önemli Uyarı İşareti

Evren bize rehberlik ediyor mu? Evrenin bize rehberlik ettiğini söyleyen işaretler nelerdir?

Çoğu insan, Evrenin yaşamlarımızda son derece mevcut olduğunu ve en sıradan ayrıntılarda bile ortaya çıktığını keşfettiğinde şaşırır. Açık ve alıcı olursak, her an İlahi rehberliğe ve bilgeliğe uyum sağlayabiliriz.

Evrenin seninle iletişim kurduğunu anlamak için çok manevi olmana bile gerek yok. Aslında, bazen Evrenin seninle nasıl iletişim kurması gerektiğine dair hiçbir fikre veya inanca sahip olmamak daha iyidir.

Peki doğru yolda olup olmadığını nasıl anlarsın?

Evren bol bol işaretler gönderecek! Endişelenmene gerek yok. Ve bu işaretleri aldığında da üzülme. Dikkatini verdiğin, daha fazla rehberlik istediğin ve rotayı değiştirmek için çabaladığın sürece, hızla sağlıklı ve faydalı bir yola geri döneceksin.

Yaşadığın Evrenden gelen herhangi bir uyarı işaretinin sana zarar vermek için değil, seni uyarmak için orada olduğunu unutma.

İşte sana yaptığın şeyi durdurmanı söyleyen işaretler

1.Beklenmeyen Gecikmeler Ortaya Çıkar

Örneğin, trafiğe takılabilir, trenini kaçırabilir, uçak biletlerinin dolduğunu görebilir veya planlarını alt üst eden spontane bir olayın ortaya çıktığını görebilirsin.

2.Midende Huzursuz Bir His Var

İçinde bir bulantı veya hastalık hissi hissedebilirsin. Düşüncelerin veya yaptığın planların ne olursa olsun, bu olumsuzluk hissi kaybolmayabilir.

3.Bir Şeyleri Kaybetmeye Başlarsın

Ya senden bir şey çalındı ​​ya da bir şeyleri yanlış yerleştiriyorsun. Bir şeyi kaybetmenin geçici şoku seni uyandırır.

4.Sık Sık Kavga Ediyorsun

Tartışmalar ve saçma sapan anlaşmazlıklar sürekli ortaya çıkıyor. Bu tartışmalar sevdiklerinle veya rastgele yabancılarla olabilir.

5.Düzgün Uyuyamazsın

Düşünmeyi bırakamazsın ve bu uykuya dalmanı engeller. Aklının etrafında dönüp duran tek bir düşüncen veya tekrar tekrar ortaya çıkan korku dolu bir senaryon olabilir.

6.Hastalanmaya Başlıyorsun

Hastalık yapmak istediğin şeyi yapmanı engelliyor gibi görünüyor. Yavaşlamanı gerektiren kronik baş ağrıları, migren, soğuk algınlığı veya başka hastalık biçimleri geliştirebilirsin.

7.Her Zamankinden Daha Sakarsın

Ayak parmağını çarpmaya, dirseğine çarpmaya, tökezlemeye, bir şeyleri düşürmeye vb. devam edebilirsin.

8.Korku Veya Endişe Yaşıyorsun

Gittiğin her yerde, sanki “gerçekten kötü bir şey” olacakmış gibi, açıklanamaz bir korku ya da endişe duygusu seni takip ediyor gibi görünüyor.

9. “Olumsuz İşaretler” Görmeye Devam Ediyorsun

Olumsuz alametler son derece kişisel ve özneldir. Bu nedenle her zaman değişirler. Olumsuz kehanetleri ‘sabit’ veya nesnel ‘gerçekler’ olarak görmek yerine, onları zihninin belirli bir anda senin için doğru olarak algıladığı öznel işaretler olarak gör. Örneğin, bir karga sürüsünü olumsuz bir alâmet olarak veya bozuk trafik ışıklarını belirli bir kararının yanlış yönlendirildiğinin bir işareti olarak görebilirsin. Zihninin gün boyunca evrenden gelen farklı işaretlere nasıl tepki verdiğinin farkında ol ve bunun bilincinde ol.

10.Kaza Yaparsın

Kazalar genellikle rotayı hemen değiştirme zamanının geldiğinin büyük işaretleridir. Kazalar fiziksel veya duygusal olabilir. Örneğin, yanlışlıkla patronunu gücendirecek bir şey söyleyebilirsin ve bu da sana düzenli vardiya vermeyi bırakmasına neden olabilir. Ya da birkaç gün veya hafta boyunca yatakta kalmana neden olan bir kaza yaşayabilirsin.

11.Engeller Veya Zorluklar Ortaya Çıkmaya Başlıyor

Bazı nedenlerden dolayı, ne kadar çaba sarf edersen et, işler uyumlu değildir. İstediğin veya yapman gerektiğini düşündüğün şeyi elde etmeni engelleyen engellerle karşılaşmaya devam edersin. Bir adım ileri attığında, iki adım geri gitmene neden olan bir şey olabilir. Tüm mücadelen işe yaramıyor gibi görünüyor.

Evrenden Uyarı İşaretleri Aldığında Ne Yapmalısın?

Uykuyu kaçırmak veya trafiğe takılmak gibi şeyler yaşamanın yaygın olduğunu unutma. Sadece ayak parmağını incitmiş olman, mutlaka yanlış yolda olduğun anlamına gelmez.

Ancak, Evrenden gelen bu işaretlerin birçoğunu aynı anda veya art arda yaşadığında lütfen dikkat et. Kendine sor, “Şu anda en yüksek iyiliğime karşı çıkabilecek ne yapıyorum, düşünüyorum veya planlıyorum?

Evrenden uyarı işaretleri aldığını düşünüyorsan, endişelenmek veya mutsuz olmak yerine proaktif ol. Çoğu zaman, en iyi yola geri dönmek minimum miktarda çaba gerektirir. Diğer zamanlarda, seçimlerini veya niyetlerini dikkatlice yeniden gözden geçirmen gerekir. Ancak durum ne olursa olsun, yön değiştirmek her zaman mümkündür.

Nihai yaşam yoluna yeniden uyum sağlamak için bazı ipuçları:

– Yanlış yolda olduğunun onayını almak için sezgine kulak ver. “Doğru yolda mıyım?” diye sor. Bedeninde ortaya çıkan duygu ve hislere dikkat et. Örneğin, vücudun bir ağırlık hissi ile tepki veriyorsa, bu bir şeyleri değiştirmen gerektiğinin bir işaretidir. Vücudun hafif ve sevinçli hissediyorsa, bu muhtemelen yaptığın şeyin iyi olduğunun bir işaretidir.

– Sezgine nasıl güveneceğin hakkında daha fazla bilgi edin.

– Derin nefes al ve seni uyardığı için Evrene teşekkür et. Örneğin, “Sevgili Evren, lütfen hayatımda nelerin değişmesi gerektiğinin farkında olmama yardım et. Hareketlerime rehberlik et ve yanlış yolda yürümemi engelle. Alçakgönüllü, açık ve anlayışlı olmama yardım et. Atmam gereken sonraki adımları göster çünkü bunu sensiz yapamam.’

– İç gözlemde yalnız zaman geçir. Neyin değişmesi gerektiğini düşün. Düşüncelerini ve duygularını kaydetmek için günlük tutmak isteyebilirsin

– Zihnini temizlemek için meditasyon yap.

Your Page Title

Son olarak, sen ve Evrenin ayrı olmadığınızı unutma. Gerçekte, sen Evrensin, bu nedenle ortaya çıkan işaretler ne olursa olsun, tüm kimliğinin altında yatan ebedi mevcudiyetten geliyor. “Dışarıda” bir şeyin sana rehberlik ettiğini hissedebilsen de, aslında sana rehberlik eden Ruhundur.