Psikometriyi Anlamak – Nesneleri Okuma Becerisi

Psikometri hem yeni başlayanlar hem de deneyimli psişikler için mükemmeldir. Psişik yeteneklerini geliştirirken, güvenini arttırmanın ve diğer yeteneklerini güçlendirmenin en eğlenceli yollarından biridir.

Psikometri, sezgisel yeteneklerini güçlendirmek isteyen kişiler için mükemmeldir, çünkü fiziksel bir eşyayı tutmayı içerir. Gerçek bir nesneye sahip olduğunda, tıpkı bir bisiklet üzerinde eğitim tekerlekleri kullanmak gibi bir güvenlik hissine sahipsin. Bununla birlikte, psikometri en deneyimli psişikler için bile aynı derecede büyük bir beceridir.

Psikometri Nedir?

Psikometri, bir kişinin bir nesnenin tarihini dokunarak okuyabildiği veya algılayabildiği bir tür psişik yetenektir. Bir öğenin veya nesnenin enerjisini okuyarak duyguları, sesleri, kokuları algılayabilir ve hatta o nesnenin geçmişinin ve önceki sahibinin bir parçası olan görüntüleri görebilirsin.

Psikometride yeniysen, bunları hissetmek için bir nesneye dokunmaya odaklanarak başlamalısın.Daha deneyimli psikometristler ise bir nesneyi yeterince yakın okuyabilirler. Bununla birlikte, bu uygulamanın en deneyimli kullanıcılarının bile çok büyükse öğeye dokunması gerekir.

Bir psikometrist antika bir eşya tutarak çok fazla bilgi toplayabilir. Öğenin geçmişi ve öğenin sahibinin sahip olduğu deneyimler gibi şeyleri “okuyabilirler”.

Psikometri yeteneğine sahip olan kişilerin ortak özellikleri

– Eski, kullanılmış bir eşyayı aldıktan sonra, ellerini yıkamaları gerektiğini hissediyorlar.

– Aşırı enerjinin yayılmasından dolayı dağınık alanlarda endişeli hissediyorlar

– Kullanılmış mücevher veya kıyafet giymezler

– Antika mağazalarına girdiklerinde garip bir enerji hissederler.

Psikometri Nasıl Çalışır?

Psikometri, tipik olarak görünmeyen bir şeyi görmenin veya okumanın psişik bir yolu olan bir görme yöntemidir. Sıcak bir duş aldıktan sonra sislenen bir ayna düşün. Bir mesaj yazdığında veya aynaya bir resim çizdiğinde, kaybolmadan önce biraz orada olur, ancak fiziksel parmak izin hala aynada durur.

Benzer şekilde, psikometri, bir nesne enerjiden etkilendiğinde gerçekleşen enerjik parmak izlerini tutan nesnelerle ilgilenir ve bu enerjik titreşime tutunur. İnsanlar olarak bir şeylere dokunduğumuzda, onlara kendi kişisel enerjik izimizi bırakıyoruz.

Psikometri yaptığında, nesneleri çevreleyen auraları veya enerji alanlarını okursun. Bir nesnenin aurasında daha fazla enerjisi varsa, ondan bilgi toplamak ve okumak daha kolay olacaktır. Metal nesneler, diğer nesnelere kıyasla daha fazla miktarda enerji tutma eğilimindedir, bu nedenle mücevherler psikometri okumaları için yaygın olarak kullanılır.

Daha sık kullanılan ürünler, biriktirdikleri ekstra baskılar nedeniyle daha fazla enerji tutar. Örneğin, sadece bir kez giyilen bir çift ayakkabı, yıllardır bir ailenin içinden geçen bir yüzükten çok daha az bilgi sunacaktır.

Psikometri Nasıl Yapılır

Psikometri yeni başlayanların pratik yapması için harika bir beceridir çünkü gerçekten yapmak oldukça kolaydır. İlk başta almak biraz zor olsa bile, psikometrik becerilerini ne kadar çok uygularsan, senin için o kadar kolay ve hızlı olacaktır. Psikometri yapmak için eğlenmeyi, rahatlamayı ve kendini strese sokmamayı unutma.

Psikometri Yapmanın Adımları

1.Ellerini Temizle

Sadece yıka ve kurut, tamamen steril olmaları gerekmez. Bu adım, daha önce ellerinle dokunduğun herhangi bir şeyin enerjisini yıkamanı sağlar, böylece okumaya müdahale etmezler.

2. Akan Enerjiyi Al

Bunu sadece ellerini ovuşturarak yap.

3. Avuç İçindeki Enerjiyi Kontrol Et

Ellerin birbirine bakacak şekilde ellerini hafifçe ayır. Avuç içlerin arasında kalın bir his veya aralarında başka bir enerji hissi gibi bir şey hissetmelisin. Bunu hissediyorsan, harika! Herhangi bir enerji hissi fark etmiyorsan, 2. adıma dönüp ellerini daha fazla ovarak tekrar deneyebilirsin.

4. Seçtiğin Öğeyi Tut

Okumak istediğin öğeyi elinde tutmanın zamanı geldi. Başlamak için en iyi öğe, sık kullanılan ve içinde enerjiyi iyi tutan bir şey olmalıdır. Bir kolye veya yüzük gibi mücevherler bunun için idealdir.

Kolyenin veya yüzüğün bir yabancıya ait olması daha iyidir; bu yüzden başlangıçta tanıdık enerjileri karıştırmazsın. Bir arkadaşına pratik yapmak için ödünç alabileceğin bir parça aile takılarına sahip olup olmadıklarını sormayı dene.

5. Zihnini Sakinleştir

Kendini gevşet ve eğer doğru hissettiriyorsa gözlerini kapatmayı dene.

6. Soru Sor

Mücevher sahibinin kim olabileceğini düşün ve kendine sor: Ne duyuyorsun, ne görüyorsun, ne kokuyor ve ne hissediyorsun? Bu seslerin, görüntülerin ve diğer duyuların zihnine girmesine izin ver. Bu nesneyi tutarken kendine sorman gereken bazı sorular:

– Buna sahip olan kişi nasıldı?

– O kim?

– Bu kişi hala hayatta mı?

– Bu nesne sahibine aitken ne tür deneyimler gördü?

7. Ne Hissettiğini Düşün

Nesnenin enerjisinden algıladığın her şeyi toplayarak nihai sonuçlarını yazabilirsin. Duygular genellikle korku, sevgi ve nefret gibi bir nesnenin enerjisinde öne çıkan en önemli şeydir.

Your Page Title

Diğer öğeler de mezar taşları, insanların fotoğrafları ve evleri gibi okumayı uygulamak için iyi olan çok fazla enerji taşıyabilir ve psikometri uygulamak için iyi olabilir