Birisi Sana İlgi Duyduğunda Yaptığı Şeyler

Eminim hayatında en az bir kere hoşlandığın kişiyi gördüğünde midende uçuşan kelebekleri hissetmişsindir.

Onun sana karşı ilgisinin olup olmadığını anlayamadığın zamanlar olabilir. Sana farklı davranıyormuş gibi hissedebilirsin, onun bu davranışlarının ne anlama geldiğini merak ediyorsun.

Burada birinin sana karşı ilgisi olabileceğini gösteren işaretlerden bahsedeceğim.

1.Sana İltifatlar Yağdırır

Senden hoşlanan biri seni gördüğünde, hayatında gördüğü en güzel gün batımını izliyormuş gibi hisseder. Başından ayak parmaklarına kadar her şey onun için çok güzel ve bu, kendine saklayamadığı küçük bir sır gibi.

Doğal olarak, bu sırrı sana verme ihtiyacı hissediyor. Sana imajının ne kadar hoş olduğunu söylemek istiyor. Belki ‘çok güzelsin’ demek zor olabilir, ama bunu kolaylaştırmanın bir yolunu bulacaktır. Sana saçının ne kadar güzel göründüğünü, kıyafetinin ne kadar havalı olduğunu, parfümünün ne kadar güzel koktuğunu, müzik zevkini beğendiğini veya ne kadar başarılı olduğunu söyleyebilir.

Seni iltifat yağmuruna tutmak için her fırsatı kollayacaktır ve ondan aldığın her iltifat senden gerçekten hoşlandığı anlamına gelir.

2.Telefonunu Görmezden Gelir

Sürekli telefonunu kontrol eden biriyle takılmaktan nefret mi ediyorsun? Aldığı bildirimi kontrol edebilmek için sözünün kesilmesi çok sinir bozucu olabilir. Ama senden hoşlanan kişiyle, bunun için endişelenmene gerek kalmayacak.

Onun için ilgi odağı sensin. Sen tam karşısındayken sosyal medyaya bakmayı nasıl düşünebilir ki. Onun yanındayken onun için en önemli şey sensin ve o anda diğer her şey göz ardı edilebilir.

Ancak ondan uzakta olduğunda ve ona ulaşman gerektiğinde, birkaç saniye içinde sana geri döneceğinden de emin olmalısın.

3. Davranışlarını Yansıtır

Biri sana ilgi duyduğunda, bilinçaltında bazı tavır ve davranışlarını benimser. Bunu bir bağ oluşturmak veya seninle daha uyumlu hissetmek için yapar. Kahve fincanını senin gibi tutabilir, seninle aynı ifadeleri kullanabilir, hatta duruşunu taklit edebilir.

İnsanlar ortak noktaları olanlardan hoşlanmaya eğilimlidirler, ne kadar benzerseniz, o kadar birbirinizi sevmeye başlarsınız ve bağınız o kadar güçlü olur.

4.Görünümüne Özen Gösterir

Aşk hayatı söz konusu olduğunda, mümkün olan en iyi şekilde görünmek isteriz. Fiziksel görünüşümüz, başlamanın belki de en kolay yoludur.

Bir kişi senden hoşlanıyorsa, güzel, sevimli ve çekici göründüğünü düşünmeni ister. Seni göreceğini bildiğinde, en iyi kıyafetlerini seçecek ve aynanın önünde, kıyafetlerinde kırışık veya kat olmadığından emin olmak için epey zaman harcayacaktır.

5.Sana Zaman Ayırır

Senden hoşlanan biri, her fırsatta yanında olmak isteyecektir. Ayrıca, ona her zaman güvenebileceğini bilmeni isteyecektir, bu yüzden ihtiyacın olduğunda sana yardım etmekten çekinmez. İster eve bırakmak gibi küçük bir şey, ister hasta olduğunda taze meyve ve sebze ile seni ziyaret etmek olsun. İhtiyacın olduğunda seni dinlemek için her zaman yanında olacak.

6.Senin Yanındayken Kıpır Kıpırdır

Bir kişinin vücudunun, konuştuğu sırada kıpır kıpır olması heycanlandığından dolayıdır. Kıpır kıpır davranışlar, küpeleriyle oynamayı, kollarını okşamayı ve gömleğinin aynı düğmesini çevirmeyi içerebilir.

Tabii ki, sinir bozuklukları da birinin ilgisizliğinin bir işareti olabilir. Seninle göz teması kurmak yerine saatini veya telefonunu çok fazla kontrol ediyorsa veya masada bir şeyle dikkatini dağıtıyorsa, bu rahatsız oldukları veya ayrılmak istedikleri anlamına gelebilir.

Your Page Title

7.Plan Yapmaya Öncülük Eder

Sana ilgi duyan biri sürekli olarak plan yapmak isteyecektir. Birlikte ne sıklıkta vakit geçirdiğiniz konusunda senden önce davranacaktır. Ancak o kişi yalnızca son dakika takılmak isterse, bu gerçek bir ilginin işareti olmayabilir. Bir kişi birinden gerçekten hoşlanıyorsa, gün boyunca buluşmaya açık olacak, randevuları planlarken ilgi alanlarını göz önünde bulunduracak ve önceden planlayacaktır.