Rüyalar Sizi Tehlikelere Karşı Uyarır

Rüyalarımızın bilinçaltı ile doğrudan bir bağlantısı olduğu kanıtlanmıştır. Hangi rüyaların tehlikeyi uyardığını bilerek, zamanında harekete geçebilir ve birçok sorundan kaçınabilirsiniz.

Uzun süre insanlar gece rüyalarına dikkat etti. Bir tehdidi uyaran birçok gece görüşü hikayesinin gerçek doğrulaması var. Örneğin, Hiroşima ve Nagazaki’nin bombalanmasından birkaç gün önce, bu şehirlerin bazı sakinleri, şehirlerinin küle dönüştüğü kabuslar gördü.

Bir rüyada bilinçaltı ve sezgisel vizyonumuz bilinç tarafından bastırılmaz, süptil düzlemdeki bilgiler algılanabilir. Bu nedenle, tehlikeli bir durumu doğrudan gösteren görüntüleri göz ardı etmemek son derece önemlidir.

Sallanan Dişler: Dişler enerjik olarak insan korumasını ve sosyal statüyü sembolize eder. Dişleri çürümüş bir kişi, bilinçaltında uzak durma dürtüsünü tetikler. Bu nedenle, dişlerinizi kaybettiğiniz bir rüya, hoş olmayan değişiklikleri, hastalıkları ve başkalarından saygı kaybını gösterebilir. Ayrıca bir kavga sırasında yaşanan diş kaybı, bir akrabanın hastalığı veya sevilen biriyle kavga etmektir, muhtemelen bu kavga aranızın bozulması ile sonuçlanabilir.

Kasırga: Güçlü bir rüzgarın görüntüsü her zaman dramatik değişiklikler ve doğanın öfkesi ile ilişkilendirilir. Yıkım taşıyan bir kasırga her zaman değiştiremeyeceğiniz olaylara karşı sizi uyarır. Rüzgar evinizi tahrip etmediyse ve size hiçbir kayıp getirmediyse, büyük olasılıkla kendinizi tehlikeli bir yaşam durumunda bulacaksınız, ancak tehlikeden kaçınabileceksiniz.

Su: Su akışı, kararlı güçlü enerjinin bir sembolüdür. Engebeli bir dağ nehri bile bir tehlike uyarısı değildir. Ama bir odada ya da suyla dolu bir evde yere dökülen su, büyük gözyaşının belirtisidir.

Yırtıcı Vahşi Hayvanlar: Yırtıcılar, duygulara bağlı ve mantığın ötesinde büyük ve kontrol edilemeyen bir gücü sembolize eder. Bir rüyadaki yırtıcı hayvanların saldırısı, sağlığınıza yönelik fiziksel bir tehdidin doğrudan uyarısıdır. Koruyucu teknikler, bu tür uykunun etkilerini hafifletmeye yardımcı olur.

Ateş: Ateş, en öngörülemeyen ve en parlak unsurdur. Ateşin enerjisi büyüleyicidir, ancak bu hayranlıkta her zaman makul bir ihtiyat vardır. Rüyanızda kontrol edilemeyen bir ateş, yangın veya patlama unsuru görüyorsanız, bu maddi kayıp tehlikesini gösterir.

Your Page Title

Ölü Ağaçlar Ve Solmuş Çiçekler: Sağlık, uzun ömür ve dayanıklılık genellikle bitkilerle ilişkilendirilir. Çürümüş kökleri, solmuş veya kurutulmuş çiçekleri olan ölü ağaçlar, çoğu zaman hastalık, kayıp ve başarısızlığa işaret eder.