Bilinçaltınızın Size Önemli Bir Şey İletmek İstediğine Dair 7 İşaret

Bilinçaltımızın bizimle iletişim kurabileceğini düşündünüz mü? En önemli şey, bize gönderdiği işaretleri zamanında fark etmek ve tanımaktır.

Bilim insanları, bilinçaltını incelemek için çok zaman harcadılar ve bu konuyu tam olarak inceleyemediler. En değer verdiğimiz düşünce ve arzularımızın hepsi bilinçaltımızın bir ürünüdür. Çoğu zaman, kişi yüzeyde olan bu düşüncelerin farkındadır, ancak derinlerde saklı bir şey tarafından yönlendirildiğimizi fark etmez. Ama aynı zamanda bilinçaltının kaderimizi değiştirerek kendini hissettirdiği ve sinyaller verdiği de olur. Ana şey, bu tür işaretleri doğru bir şekilde tanımlamaktır.

1.Sezgi İpuçları

Genellikle sezgiye, bize belirli bir yolda rehberlik eden mistik bir güç olarak atıfta bulunuruz. Fakat gerçekte sezgi, bilinçaltımızın alınan bilgi ve duygulara dayanarak çıkardığı sonuçlardır. Bir şeyi sezgisel olarak anladığınızda ve size bu düşüncelerin hiçbir yerden gelmediğini görünce, aslında sadece bilinçaltınızın işaretlerini tanırsınız.

Kişi tereddüt etmeden bilinçaltında birçok karar verir. Sezgimiz bize söylediğinde, bilincimizin onaylamasını gerektiren bilinçaltımızdır. Kural olarak, bu, bir olay hayatımızı kökten değiştirdiğinde ve bir karar vermekten korktuğumuzda olur. Ya da sadece beynin farklı bölgeleri arasında bir çatışma vardır.

2.Fiziksel Durum

Kontrolsüz nefes alır, yiyecekleri sindirir ve hassas hareketler yaparız. Çalışmasındaki herhangi bir başarısızlık psikolojik bir durumdan bahseder. Bazı durumlarda, vücudumuz bilinçaltından gelen sinyaller için bir kanal haline gelir. Deriye bilinçaltının aynası denir – kızarıklıklar, tahrişler ve kaşıntı dış uyaranlardan bahseder. Bu tür belirtiler ortaya çıktığında, bilinçaltımız stresi hatırlatır ve onu ortadan kaldırmayı ister.

3.Rastgele Düşünceler

Örneğin, sokakta yürürken aniden çocukluk arkadaşınız hakkında düşünceler mi ortaya çıkıyor? Ya da çalışırken işle çok meşgulsünüz ve sonra flüt çalmayı nasıl öğreneceğinizi mi düşünüyorsunuz? Gün boyunca aklımızdan geçen düşüncelere fazla önem vermeyiz. Bizi duygusal olarak incitmiyorlar ve o kadar da önemli değiller. Ancak bazen düşünceler kafamıza yerleşir.

Bazı durumlarda, bu tür düşünceler hiçbir şey ifade etmez, ancak daha çok bilinçaltından gelen sinyallerdir. Bize duyguları hatırlatmaya çalışıyorlar. Belki birini görmek istersiniz veya bir şeyler yapma arzunuz vardır. Düşüncelerin önemli olup olmadığını anlamak için duygulara dikkat edin. Bu tür düşünceler sırasında duygular yaşarsanız, bu düşüncenin sizden ne istediğini düşünün.

4.Ağrı Hissi

Genellikle bire bir sorunlarla yüzleşmek istemeyiz ama bilinçaltı bizi bir karar vermeye zorlar. Acı verici hisler buna yardımcı olur. Sonuçta, herhangi bir acı psikolojik bir durumla ilişkilidir ve duygusal sorunlardan bahseder. Yani herhangi bir acı bilinçaltı sinyaller taşır. Sırt ağrısı, karın ağrısı, anksiyete,yorgunluk veya baş ağrısı olabilir.

Örneğin diz ağrısı, içsel korkulardan bahseder ve inatçılığı gösterir. Diş eti sorunları kararsızlığınızı yansıtır. Bel ağrısı, geleceğin korkusundan bahseder. Bilinçli olarak sakin ve dengeli hissedebilirsiniz, ancak baş ağrıları ve boyun ağrısı size stresi ve aşırı yükü hatırlatacaktır.

Ağrı her zaman bilinçaltının bir işareti değildir. Bazen kemiklerdeki, sinirlerdeki veya kaslardaki yapısal problemlerden kaynaklanır. Ancak ağrı aniden ortaya çıktığında ve hastalıklarla ilişkili olmadığında, büyük olasılıkla bilinçaltı sizinle konuşur.

5.Uyku

Uyku sırasında bilinçaltımız kapanır ve dış uyaranlara cevap vermez. Eski zamanlarda insanlar, uyku durumunda gönderilen vizyonları görebileceğine inanıyordu. Her seferinde tekrar eden rüyalar görmenin, bir meleğin iletişime geçtiğine ve bir şey hakkında uyarmak istediğine inanıyorlardı. Artık uykunun bilinçaltından gelen bir sinyal olduğunu biliyoruz. İpuçlarını fark etmiyoruz, bu yüzden bilinçaltı bir rüyada bizimle konuşuyor.

Kural olarak, bunlar yerine getirilmemiş görevler veya sağlık sorunları olabilir. Bu tür sinyaller göz ardı edilemez. Bilinçaltı zihin bize sadece ne arayacağımızı hatırlatır.

6.İrade Eksikliği

Genellikle bir şeyler yapmak istersiniz, ancak iradeniz yoktur. Özgür irade özlemlerimizi yönetir ve sadece arzu, hedefe ulaşmak için yeterli değildir. Size kendi özgür iradeniz dışında bir şey yapıyormuşsunuz gibi görünüyorsa, bu sadece bilinçaltınızın psikolojik durumunuza dikkat etmeniz için işaretler göndermeye çalışmasıdır.

7.Yorgunluk Ve Esneme

Fiziksel olarak kırılmış gibi görünüyorsunuz, ruhunuz burada önemli bir rol oynuyor. Yeterince uyur ve dinlenirseniz, ancak yorgun ve bitkin hissederseniz, büyük olasılıkla ilgilenmeniz gereken şeyler vardır. Genellikle böyle zamanlarda sorunlardan ve acı verici deneyimlerden kaçınmak isteriz. Sonuç olarak, bu psikolojik yorgunluğa yol açar ve hatta dinlenmek bile yardımcı olmaz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Böylece bilinçaltınız size çok önemli sorunları çözmeniz gerektiğini söyler. Doğru çözümü bulmak için çok çalışmaya başlar ve sizi enerjiden mahrum eder. Önemli şeyleri ve sorunları çözdüğünüzde yorgunluk ortadan kalkacaktır.