Ruhunuzun Reenkarnasyon Geçirdiğini Gösteren 6 İşaret

Doğu felsefesinin bazı temsilcileri, reenkarnasyon teorisini dünyaya yaymıştır. Çok basitçe konuşmak gerekirse, reenkarnasyon ruhların göçüne olan bir inançtır.

Bu birçok insanı cezbeder, çünkü bir çiçekten bir insan olabileceğini düşünmekten memnuniyet duyarlar. Reenkarnasyon felsefesinin taraftarları, ruhun bir geçmişi olduğunu kabul etmenin mümkün olduğu 6 işareti ayırt eder.

Ruhunuzun reenkarnasyon geçirdiğine dair 6 işaret:

1.Tekrarlayan Rüyalar

Bir kadın sürekli olarak aynı korkunç rüyayı görüyor: küçük bir çocuk ve kadın uzun ve karanlık bir koridor boyunca koşuyor. Baltalı bilinmeyen bir adam onları kovalıyor ve onları yakaladığında uyanır. Eğer başka bir insan olduğunu hayal ederseniz, başka bir zamanda yaşarsınız ve bu rüya tekrarlanır, o zaman Doğu bilgelerine göre, geçmiş bir hayatınız vardı.

2. Güçlü Altıncı Hissiniz

Sezgi her insan için vardır, ancak kural olarak, gençlikte oldukça yüzeysel, ancak yaş ve deneyim ile daha güçlü ve daha net hale gelir. Doğuştan gelen güçlü sezgi, yeniden doğmuş bir ruhun işaretidir.

3.Güçlü Hafıza

Bazen bir kişi, kendisine olamayacak durumları ayrıntılı olarak hatırlayabilir. Örneğin, genç bir kişinin kendi yaşlılığının anısı gibi. Ancak, bu işaret oldukça nadirdir.

4. Öngörü Anları

Bazen insanların geleceği düşünceler, duygular ve görme ile keşfedebileceğine inanılır. Carl Jung ise bunu bilinçaltına bağladı. Bunun mekanizması bilinmemektedir, ancak Doğu filozofları reenkarnasyon geçiren insanlarda bunun mümkün olduğuna inanmaktadır.

5.Kendinizi Daha Yaşlı Hissediyorsunuz

Bu fenomen, bir kişinin ruhunun kendisinden daha uzun yaşadığını düşündüğü zaman ortaya çıkabilir.

Yıllarınızın ötesinde akıllıysanız veya olması gerekenden daha olgun hissediyorsanız, arkanızda bir geçmişiniz olabilir.

Your Page Title

6.Eski Kültürleri Ve Dönemleri Çok Seviyorsunuz

Mesela, safkan bir Alman, San Francisco’dayken aniden kendini evinde hisseder. Bunun bir nedeni yoktur ve bu insanlar zaten oradaydı, o yerde ya da zamanda yaşıyorlardı. Ama geçmiş yaşamlarında.