Siyah Turmalinin Güçlü İyileştirme ve Topraklama Özellikleri

Manevi bir düzeyde iyileşme söz konusu olduğunda, dünyanın bize sunduğu birçok kristal ve taştan rahatlık ve yardım istemek gerçekten işe yarayabilir. Pek çok kristali yakın tutmayı seçen biri olarak, güçlerinin inkar edilemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Hayatımızdaki stres etkeni ile iyileşme veya çalışma ile ilgili en iyi taşlardan biri siyah turmalindir. Bu taş, insanların uzun yıllar boyunca lanse ettiği, iyi bir sebeple dünyayı daha iyi bir ışıkta görmemizi ve şimdiki zamanda ileriye gitmemizi sağlıyor.

Bu taş aynı zamanda gerçekten yanlış gidemeyeceğiniz birçok harika başlangıç taşlarından biridir. Bizi negatif insanlardan korur ve psişik kalkan olarak kabul edilir. Topraklamadan, güç kazanmaya ve devam eden enerjileri inşa etmeye kadar her şey için kullanabilirsiniz.

Siyah Turmalin meditasyon ve şifa için mükemmel bir topraklama kristalidir. Siyah Turmalin, özellikle karanlık veya kapalı alanların neden olduğu veya atmosferin korkutucu olduğu yerlerde panik atakları yatıştırır.

Sizi sorunlarıyla yükleyen, ancak durumlarını iyileştirmek için hiçbir şey yapmayan, inleyenlere, sızlananlara, şikayet eden komşulara veya duygusal vampirlere karşı korur.

İşyerinde, zihninizi uyandırmanız gerektiğinde veya tam konsantrasyon gerektiğinde, birkaç dakika boyunca Siyah Turmalini elinizde tutun. Çevre kirleticileri,cep telefonları, bilgisayarlar ve diğer elektronik ekipmanlarla ilişkili radyasyona karşı mükemmel bir koruma sağlar.

Sanayide, Turmalinler, televizyon ve radyo frekanslarını iletmek için elektriksel ayar devreleri olarak oldukça değerlidir. Birçok kristalin yaptığı gibi, yüksek frekanslar paramparça olmadan içinden geçilebildiğinden dayanıklılıkları için kullanılırlar.

Your Page Title

Turmalin, özellikle hareket rahatsızlığını tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca saç ve tırnakların parlamasına yardımcı olabilir.Bu değerli taşı gün boyunca yanınıza taşımak, negatif enerjileri hayatınızdan çıkarmanıza ve kendi pozitifliğinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır. Gündelik hayatınızdaki işleri hallederken kendinizi korumak için çalışabilirsiniz. Bu özel taşın insan üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olduğu için, yanınızda taşıyabileceğiniz taşlar açısından gerçekten en mükemmeller olanlarından biridir.Turmanlin taşını yanınızda ne kadar çok taşırsanız o kadar çok fayda elde edersiniz.