Durusezi Yeteneğinizi Geliştirecek En İyi Sırlar

“Seni hissediyorum.”

Bu ifade genellikle “anlıyorum” veya “söylediklerinizle ilişki kurabilirim” anlamına gelse de, diğer insanlar aslında başka birinin ne hissettiğini “hissedebilir”.

Durusezi yeteneğiniz varsa, bunu güçlendirmenize yardımcı olabilecek en iyi sırlara bir göz atın. Ama önce, durusezinin ne olduğuna bakalım.

Durusezi Nedir?

Durusezi “net duygu” anlamına gelir. Beş duyuyu kullanmadan diğer insanların duygularını güçlü bir şekilde hissetme yeteneğidir.

Bir insanın onları görmeden veya onlarla vakit geçirmeden bile nasıl hissettiğini bilmek gibi. Bu yeteneğe sahip olmak, duygular, sezgi veya içgüdüsel hisler şeklinde olabilecek mesajları alabilmek anlamına gelir.

Durusezi Yeteneğine Sahip Olduğunuzun İşaretleri

1. Başkalarının Duygularını Hissedebilirsiniz

Arkadaşınız, gerçek duygularını gülümsemesinin arkasına saklamaya çalışırken bile üzgün veya endişeli hissettiğinde bilirsiniz. Sevdiklerinizin size söylemeseler bile kötü bir gün geçirip geçirmediğini bilirsiniz. Diğer insanların duygularını yakından etkileşime girmeden veya onlara bakmadan hissedersiniz.

Bir boşlukta veya odadaki enerjiyi hissedebilirsiniz

Örneğin, bir odaya girersiniz ve aniden o odada büyük bir tartışma veya kavga gibi bir şey olduğunu anlarsınız.

Bu yeteneğin sahibi olarak, oraya ilk kez gelseniz bile, yerin titreşimini kolayca yakalayabilirsiniz.

Ruhlar enerjiden oluştuğu için ruhların varlığını da hissedebilirsiniz. Aslında duymadan veya görmeden başka birinin sizinle birlikte odada olduğunu hissedebilirsiniz.

2. Birinin Acısını Hissedebilirsiniz

Başka birinin acısını hissedebilir ve hatta aynı acıyı yaşayabilirsiniz. Örneğin, eşinizin mide problemleri varsa, kendi karnınızda da bir şeyler hissediyor olabilirsiniz.

3. Tehlikeyi Sezebilirsiniz

Kötü bir şey olacağına dair garip bir his duyabilir ve daha sonra tanıdığınız birinin karıştığı bir kaza olduğunu öğrenebilirsiniz.

İnsanlar, yerler veya durumlar hakkında güçlü içgüdüleriniz var.

Hiç bir insanı ilk kez gördüğünüzde, aniden onun nasıl bir insan olduğunu anladınız mı?

Durusezi yeteneği genellikle aniden ortaya çıkar, sizi uyarır veya karşılaştığınız kişi, yer veya durum hakkında bilgilendiren ani içgüdüleriniz vardır.

Bu özel yeteneğinizi daha da geliştirecek bazı sırları bu yazıda bulabilirsiniz.

Durusezi Yeteneğinizi Nasıl Güçlendirirsiniz?

Dikkatinizi verin, etrafınızdakilere ve çevrenize odaklanın.

Durusezi yeteneğine sahip olmak, çevrenize karşı daha duyarlı olduğunuz anlamına geldiğinden, alanınızın dağınık olmadığından emin olun.

Bunun nedeni, dağınık bir ortamın düşüncelerinizi etkileyebilmesidir. Evinizi temizleyin ve pozitif enerjiyi mekanınıza davet edin.

Çevrenize odaklandığınızda, sizi çevreleyen enerjilere daha iyi uyum sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, bir nesnenin veya herhangi bir şeyin arka planını veya geçmişini dokunarak algılama veya “okuma” yeteneği olan psikometriyi de uygulayabilirsiniz. Hatta nesnenin enerjisini hissedebilir ve sahibi hakkında bazı bilgileri alabilirsiniz.

Psikometri uygulamak için şu adımları deneyebilirsiniz:

Psikometri uygulamak için kullanabileceğiniz bir nesne seçin. Arkadaşınızdan size mücevher veya duygusal bir şey gibi bir nesne vermesini isteyebilirsiniz.

1. Gözlerinizi kapatın ve nesneye yavaşça dokunun.

2. Nesneden gelen enerjiyi hissetmeye çalışın.

3. Nesne ve sahibi hakkında “hissettiğiniz” herhangi bir duyguya veya içgörüye kulak verin.

Kalp Çakranızı Dengelemeyi Öğrenin

Kalp çakranız, duygularınıza karşılık gelen bir enerji merkezidir. Kalp çakranız dengelendiğinde, yeteneklerinizi güçlendirebilirsiniz.

Dengeli bir çakra, enerjinin vücudunuzdan sorunsuz bir şekilde akmasına izin verir ve bu, psişik yeteneklerinizi geliştirmeye çalışırken önemlidir.

Kalp çakranızı dengelemek için yoga yapabilir veya meditasyon yapabilirsiniz. En sevdiğiniz hobinizi yapmak veya sahilde yürümek gibi sizi mutlu ve rahatlatan şeyler de yapabilirsiniz çünkü temiz deniz havası dengeli bir kalp çakrasına sahip olmanıza yardımcı olabilir!

Meditasyon da yapabilirsiniz çünkü meditasyon sizi rahat bir duruma sokar ve bu da enerji titreşiminizi yükseltebilir. Yüksek Benliğinize ve diğer insanların enerjisine bağlanmanıza yardımcı olur.

Meditasyon yapmak için sessiz ve rahat bir yer seçtiğinizden emin olun, sonra yere oturun ve gergin kaslarınızı gevşetmeye çalışırken derin nefes alın.

Ardından, durusezi yeteneklerinizi güçlendirme niyetinizi belirleyin. Yeteneklerinize odaklanın ve mesaj almaya açık olun.

Düzenli olarak meditasyon yaptığınızda, durusezi yeteneğinizin geliştiğini göreceksiniz çünkü rahat bir zihne sahip olmak, diğer insanların enerjisini ve duygularını hissetmek için önemlidir.

Meditasyon, kendi enerjinize uyum sağlamanıza yardımcı olur. Duygusal, fiziksel ve zihinsel olarak nasıl hissettiğinizi kabul ederek başlayabilirsiniz.

Bu, sezgisel yeteneklerinizi geliştirir, çünkü sizi kendi duygularınıza karşı daha duyarlı hale getirir ve kendi enerjinizi diğer insanların enerjisinden ayırt edebilmenizi sağlar.

Ruh Rehberlerinizle Konuşun ve Onlardan Yardım İsteyin

Ruh Rehberleriniz doğduğunuz andan itibaren yanınızdadır, bu yüzden sizi rehberlerinizden daha iyi kimse tanıyamaz. Yeteneklerinizi başkalarına yardım etmek için kullanabilmeniz için, onlardan sağduyunuzu güçlendirmenize ve size rehberlik etmelerine yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Durusezi bir hediyedir ve halihazırda sahip olduğunuz diğer yetenekler gibi, onları nasıl güçlendireceğinizi ve geliştireceğinizi öğrenmeniz yeterlidir.

Your Page Title

Sezginizi güçlendirmek için bu en iyi psişik ipuçlarını kullanarak, yalnızca kendi hayatınızı değil, diğer insanların da hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olmak için özel hediyenizi kullanmanın tadını çıkarın.