Hangi Bitkiler Refahı Çeker ve Sizi Sıkıntılardan Korur

Bitkiler, insan biyo-alanını etkileyebilecek en güçlü enerjiye sahiptir.

Atalarımız uzun zamandır evi, şifayı ve ritüelleri korumak için bitkilerin özelliklerini kullanmışlardır.

Uygulayıcılara göre, her bitkinin insan enerji alanını güçlendirebilen veya yok edebilen kendi enerjisi vardır. Bitkilerin özelliklerini bilerek, başarıyı çekmek, ilişkileri uyumlaştırmak veya evinizi negatif enerjiden korumak için başarıyla kullanılabilir.

Koruyucu bitkiler arasında pelin otu özel bir güce sahiptir. Acı tat alan çimlerin bir insanı yerleşim yerinden kurtarabileceği, havayı temizleyebileceği ve evi kötü büyülerden koruyabileceğine inanılıyor.

Evinizi olumsuz enerjilerden temizlemek ve düşmanlarınızın cesaretini kırmak istiyorsanız, keten bir torba dikin ve bir avuç kurutulmuş pelin ve bir miktar sofra tuzu koyun. Ardından çantayı bağlayın ve giriş kapısının yanına yerleştirin.

Evdeki enerjinin uyumlaştırılması ve hastalıklardan kurtulmak için solucan otu, mükemmel bir araçtır. Zemini temizlemek için suya eklenmiş çiçeklerinin kaynaşması, evinizi yalnızca fiziksel değil, aynı zamanda ince düzlemde de temizleyebilir.

İyi şans ve zenginlik çekmek için Otlar

Finansal akış üzerinde olumlu bir etkisi olan şifalı bitkiler yaygın olarak kullanılmaktadır. Parasal enerjiyi arttırırlar ve harcama ile gelir arasında doğru dengeyi bulmaya yardımcı olurlar.

Mali durumunuzu iyileştirmek istiyorsanız, fesleğen size yardımcı olabilir. Bu bitki madeni paralarla dolu bir cam şişeye yerleştirilmeli ve bu cam şişe evinizin en sevdiğiniz bir köşesinde tutulmalıdır.

Deve dikeni uzun zamandır borçlarınızı geri ödemenize yardım ediyor. Paranın karşılığını veren dikenli çiçek salkımları, mali kaynakların elinizden uzaklaşmasına izin vermez ve tasarruflarınızın mümkün olan en kısa sürede geri dönüşüne katkıda bulunur.

Your Page Title

Kurumuş ısırgan dallarının şans çekmenin etkili bir yolu olduğu düşünülmektedir. Toplanan ısırgan otların güçlü bir salkımına bağlanması ve aynanın yanına yerleştirilmesi gerekir. Bu bitkinin enerjisi, enerji alanınızı şarj edebilir ve yeni kapılar açabilir.