Evinizi İyi Şans Mıknatısı Yapın

Ya hiç bir şey yapmadan iyi şans biriktirebilseydin? Ya bunun için çalışmak, yorucu saatler harcamak zorunda kalmadan sevgi, para ve başarı getirebilseydin?

İyi şansın gücünü kullanarak, hayattaki en iyi şeyleri elde etmek için parmağını bile kıpırdatmana gerek kalmaz.

Bazı insanlar, gittikleri her yere şans çekmek için uğurlu eşyalar taşırlar ve bazıları da iyi şans elde etmek için Çekim Yasasını kullanırlar.

Fakat…

Çoğu insan, birkaç basit adımda iyi şans için kendi evlerini devasa mıknatıslara dönüştürebileceklerinin farkında değil.

Evinin İyi Şans Titreşimini Artırabilmek İçin Yapabileceklerin

Şans oluşturmak sandığından daha kolay.

Önemli olan, yaptığın her şeye, evin de dahil olmak üzere seninle ilgili her şeye iyi talih çekme unsurlarını uygulamaktır!

Evinin havasını belirleyen ve aynı zamanda şans çekmeyi etkileyen kendi enerjisi vardır. Bu nedenle, hayallerinin gerçeğe dönüşmesini istiyorsan, evinde doğru ruh hali ve enerjiyi ayarlaman önemlidir.


– Giriş Düzeni

Evinin titreşimini yükseltmek için yapabileceğin en büyük şeylerden biri, giriş yolunda net bir alan yaratmaktır.

Bunu yapmak için hiçbir şeyi yenilemene gerek yok, sadece karmaşa olmadığından emin olman gerekiyor. Dekor ürünlerini minimumda tut, pratik ancak çok yönlü mobilyalardan yararlan.

Giriş yoluna ait olmayan her şeyi kaldır ve eşyaları yerden uzak tut.


– Kapını Şanslı Bir Renk İle Boya

Tek bir renk herkese uymaz, bu nedenle şanslı bir renk herkes için farklı olacaktır. Bazıları burçlarına göre en uygun rengi seçerken, bazıları yılın şanslı rengini seçebilir.


– Mobilyaları Doğru Yerleştir

Mobilyalarını dairesel bir düzende düzenlemek, evinde daha yumuşak bir enerji akışını teşvik ederken, aynı zamanda hoş bir açıklık ve uyum alanı yaratır.

Mobilyalarını doğru bir şekilde düzenlemek sadece iyi bir enerji akışı yaratmakla kalmaz, aynı zamanda evini estetik açıdan daha hoş hale getirir.

İç mekanda taze çiçekler veya saksı bitkileri kullanmak, evindeki pozitif enerji akışını artıracaktır. Taze çiçekler ve canlı bitkiler, dengenin sembolleri ve rahat bir yaşamdır.

Evindeki çiçeklerin sağladığı ambiyansla birlikte doğanın varlığı, iyi şansı uyandırır ve zenginlik çeker. Bahçenden taze çiçekler toplayabilir veya bakımı kolay küçük bir saksı bitkisi kullanabilirsin.


– Tütsü Yakmak

Negatif enerji, özellikle stresli veya yorucu bir zaman geçiriyorsan, evinin etrafında dolaşıyor olabilir. Tütsüden çıkan duman negatif enerjiyi temizler. Tütsü, olumsuzluk alanını temizlemenin yanı sıra sevgi, şans ve uyum da getirir.

Ayrıca, mistik ve tedavi edici özelliklere sahip, birçok tütsü aroması türü var. Fesleğen, Defne, Bergamot, Sedir, Tarçın, Karanfil, Buhur, Zencefil, Hanımeli, Yasemin, Nane, Portakal ve Mandalina, eve şans ve zenginlik çekmek için kullanılan birkaç tür tütsüdür.

İyi Şans İçin Evinin Etrafına Neler Yerleştirmelisin


– Rüzgar Çanları

İyi şans ve bol miktarda nakit para sağlamak istiyorsan, evinin rüzgar çanlarına ihtiyacı vardır. Rüzgar çanı asmak için en iyi yer evin ön kısmı veya giriş alanıdır.

Birden fazla rüzgar çanı varsa, birini evinin en arka sol köşesine de asabilirsin; bu, evini önden görerek belirlenebilir. Unutma, uyuduğun, yemek yediğin, çalıştığın veya ders çalıştığın yerlere rüzgar çanları asma çünkü bunlar pozitif enerjiyi bastırabilirler.


Mavi Kumaş Ve Giyim

Mavi renk, son derece şanslı bir renk olarak kabul edilir çünkü mavi, negatif enerjiyi iter.

Dekoruna mavinin dokunuşlarını yerleştirebilir, perdelerinde ya da evin her yerinde kullanılan kumaşlara mavi rengi uygulayabilirsin. Mavi renkli giysiler giyebilirsin.

Your Page Title


Uğur Böceği Dekoru

Uğur böceği dekoru veya küçük uğur böceği figürleri, evine iyi şans getirmek için mükemmeldir. Ayrıca uğur böceklerini bahçende dolaşmaya teşvik edebilirsin.