Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Vaat Eden 1 Nisan 2021

Nisan ayının ilk günü geliyor. Bu yazıda, bugün nerede şans bulabileceğini ve herhangi bir alanda hayatını nasıl daha iyi hale getirebileceğinden bahsedeceğim.

Bu gün olaylarla dolu olacağa benziyor ama şans her zaman bizimle olmayacak. Bunu düzeltmek için onu korkutan düşüncelerden kurtulmaya çalış. Olumlu düşün ve en iyisini hak ettiğinden şüphe etme.

Kullanıcı Numarası 1 Nisan 2021

Bu günün nasıl olacağını öğrenmek için kullanıcı numarasını bilmek önemlidir. Bunu yapmak için en basit hesaplamaları yapıyoruz: 1.04.2021 tarihinin tüm rakamlarını ekliyoruz ve Perşembe’yi simgeleyen 4 sayısını sonuna ekliyoruz: 1 + 0 + 4 + 2 + 0 + 2 + 1 + 4 = 14. 1 + 4 = 5.

Bu gün, Beş numara dümende olacak. 5 Önemli bir fikri, kavrayışı ve düşünce uçuşunu sembolize eder. Daha yüksek hedef arayışını kişileştirir.

Geçmişte 1 Nisan’da yaşanan önemli olaylar;

1 Nisan 1889‘da ilk bulaşık makinesi dünyaya tanıtıldı;

Dünyanın ilk hazır kahvesinin İsviçre’de tanıtımı 1938‘de gerçekleşti;

1 Nisan 1940 – Dünyanın ilk elektron mikroskobunun gösterimi.

Bu parlak fikirlerin zamanıdır ve küresel bir ölçekten bahsetmiyoruz. Günümüzde pek çok insan kendine özgü bir şey bulabilir – bazı zor durumları bir şekilde çözmeli, zaman, enerji ve sinirlerini yıpratmamalısın. Böyle günlerde yaratıcı bireyleri büyük şanslar beklemektedir. Bu gün deneyler için harika bir gün, hayatını daha iyi hale getirebilirsin.

Bu Perşembe İçin İpuçları

Herhangi önemli iş bir fikirle başlar, bu yüzden bugün düşüncelerini yazmaya çalış. Aklına çok önemli bir şey gelebilir. Bunu gelecekte kullanabileceksin.

Küçük şeylere dikkat et. Bu çok önemli bir tavsiyedir, çünkü bütün mesele tam olarak küçük şeylerde gizlenecektir. Tek kelime ve hareket ile her durumu kendi lehine çevirebilirsin.

Alışveriş yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için mükemmel bir gün. Kendine para harcamaktan ve karşı cinse dikkat etmekten korkma. İnisiyatif göster, insanlara iltifat et ve nazik sözler söyle.

1 Nisan İçin Uğurlu Tılsımlar

Aventurin: Deney, yaratıcılık ve standart dışı çözümler söz konusu olduğunda, bu özel taş her zaman akla gelir. Bu, yaratıcı insanların ve rutinden bıkmış herkesin koruyucu taşıdır.

Giysilerdeki Turuncu Renk: Turuncu giysiler bir dizi yeni fikirleri harekete geçirir. Turuncu önemli günlerde mükemmel bir tılsımdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bugün birçok şeyin plana uygun gitmemesi mümkündür, bu nedenle her şeyin senin lehine işlemesi için akıllıca ipuçlarını kullan. Neşelen ve olumsuz düşünceye sahip insanlardan uzak dur.