Işık İşçileri Kimlerdir? Sende Onlardan Biri Misin?

Işık işçileri, insanlığın daha yüksek bir düzleme geçmesine yardımcı olmak için Dünya’ya gönderilen ruhsal varlıklardır. Dünyada yüzlerce ışık işçisi var. Kim bilir, belki de onlardan biri sensindir.

Işık işçileri çok hassastır ve bir kişinin ne hissettiğini sadece onlara bakarak anlayabilirler. Bu nedenle, ışık işçileri çoğu zaman empat olarak karıştırılıyor, bu da bizi çok ilginç bir soruya getiriyor.


Bir Işık İşçisi ile Empat Arasındaki Fark Nedir?

Işık işçileri ve empatların benzer özellikleri vardır, ancak bunlar aynı değildir. Işık işçisi ile empat arasındaki farkı bilmek için, önce empatların ne olduğunu bilmeliyiz.

Empatlar, diğer insanların duygularını hisseden ve emen kişilerdir. İnsanları sadece onlara bakarak kolayca okuyabilirler. Bu nedenle genellikle ışık işçileri ile karıştırılırlar.

Öte yandan bir ışık işçisi, insanlığa yardımcı olmak için gönderilen biridir. Ve bahsettiğim gibi, genellikle hassastırlar ve insanları kitap gibi okuyabilirler.

Artık ışık işçileri ile empatlar arasındaki farkı bildiğimize göre, ışık işçilerinin neden burada olduklarını anlayalım.


Işık İşçileri Ne İçin Burada?

Işık işçileri insanlara yardım etmek için buradalar. Aydınlanma yolculuğumuzda bize rehberlik etmek ve yardımcı olmak için ışık fenerleri olarak hizmet ederler.

İnsan ırkının düşük titreşimlerini dönüştürmek ve dünyayı daha yüksek bir titreşime yükseltmek için buradalar. Işıkişçilerinin nihai amacı, tüm insan ırkının daha yüksek düzlemlere yükselmesine yardımcı olmaktır.

Öyleyse birinin ışık işçisi olduğunu nasıl anlarsın? Işık işçileri, onları öne çıkaran bazı ayırt edilebilir özelliklere sahiptir.


Işık İşçisi Olmanın Özellikleri

Ne yazık ki, ışık işçisi olan pek çok kişi onların bir olduğunu bilmiyor. Işık işçisi olduklarını fark etmeyerek, misyonlarını asla gerçekleştiremeyecekler.

Birinin ışık işçisi olup olmadığını belirlemene yardımcı olacak birkaç temel özellik şunlardır:


1.Işık İşçileri Genellikle Psişiktir

Çoğu ışık işçisi, psişik güçlerini genç yaşta uyandırdı. Bu nedenle, ruh dünyası ve varoluşun daha yüksek planlarıyla bağlantılı hissetme eğilimindeler. Işık işçileri genellikle, ruh rehberleri, yükselmiş üstatlar ve diğer ışık işçileri gibi ruhsal varlıklarla iletişim kurmaktan hoşlanırlar.


2.Doğada Manevidirler

Işık işçileri, insan vücudu olan ruhsal varlıklardır. Genellikle bir maneviyat, anlayış ve sevgi havası verirler. Işık işçileri, gerçek aydınlanmanın, sevgiyi birbirlerine yaymaktan ve insanlarımızı anlamaktan geldiğini anlar.


3.Işık İşçileri Çoğu Zaman İyi Huyludur

Işık işçileri, sevgi ve anlayışı yayan ruhsal varlıklardır ve bu nedenle, ışık işçilerinin iyi huylu bireyler olduğunu sıklıkla fark edeceksin. Her zaman ihtiyacı olanlara yardım etmenin yollarını bulurlar ve doğru şeyi yapmaktan çekinmezler.


4.Işık İşçileri Kusursuz Değildir

Işık işçileri, insan ırkını iyileştirmek için buraya gönderildi, ancak bizzat insan oldukları için kusursuz değillerdir.


5.Kendilerini Genellikle Dışlanmış Hissederler

Daha yüksek varlıklar olan ışık işçileri, genellikle insanlığın geri kalanından dışlanmış hissederler. Açgözlülük, korku, olumsuzluk ve düşmanlıkla dolu bir dünya, ışık işçisinin kendini evinde hissedebileceği bir dünya değildir. Bu nedenle, ışık işçileri çoğu zaman diğer insanlardan uzak durarak onları yalnız bırakır.


6.Kendilerini Doğada Rahat Hissederler

Işık işçileri genellikle doğayla bir birlik hissederler, bu nedenle çevrenin korunmasına yardımcı olmaya çalışırlar, doğanın yıkımına ve sömürüsüne karşı savaşırlar.


7.Nadiren Pes Ederler

Işık işçileri değişim getiricileridir. Nazik ve iyi huylu olsalar da, doğru olduğuna inandıkları şey için ayağa kalkmakta tereddüt etmezler.

Işık işçileri değişimin kolay olmadığını bilirler ve başarısızlığın geçici olduğunu anlarlar. Böylece kaç kez başarısız olurlarsa olsunlar kolayca pes etmezler.

İnsanlar nedenini bilmeden doğal olarak bir kişiye doğru çekilirse, o kişi bir ışık işçisi olabilir.

Your Page Title

Bu özelliklerden herhangi birine sahipsen, o zaman bir ışık işçisi olabilirsin.