11 Şanssız Sayılar ve Numerolojideki Gizli Anlamları

Numeroloji, sayıların gücü ile ilgilidir. Tüm sayılar farklı şeyler ifade eder ve hayatınızda belirli sayıları gördüğünüzde, sizin için ne anlama geldiğini araştırmak çok önemli olabilir. Numerolojiye gelince, iyi sayılar ve kötü sayılar vardır.

Ne kadar çok numara görürseniz, o kadar çok dalmalısınız ve eğer onları sık sık görürseniz, gözden kaçırmamalısınız. Şanssız sayılar veya bazılarının söylediği gibi ‘kötü’ sayıların hepsi kötü değildir, ancak korkutucudur çünkü hayatımıza olumsuz şeyler getirebilecek şeyleri ifade ederler. Bununla birlikte, bu kendi içinde büyümeyle ilgilidir ve bunu unutmamalıyız.

Çoğu zaman, numerolojide pozitif sayılarla ilgili birçok makale görüyoruz, bugün burada ise ‘şanssız’ olarak kabul edilen bazı sayıların anlamlarını inceleyeceğiz.

Numerolojideki 11 Şanssız Sayıya Bir Bakalım:

4:

4 rakamı bizi bir şekilde geride tutan şeydir. Çok sınırlı bir sayıdır ve yaratıcılığı özgür bırakmayı reddediyor. Bu numara mevcut olduğunda, muhtemelen bir rutinde sıkışıp kaldığınız ve bu rutinden çıkmak istemediğiniz anlamına gelir.

Bu numara başkaları için işe yarayan bir numara değildir ve genel olarak hayatta nerede olduğunuza bağlı olarak sizi gerçekten geride tutabilir.

7:

7 sayısının herkesin anlamadığı iyi ve kötü yanları var. Bu numara gizli, geri çekilmiş ve kapalıdır. Başka türlü yapamayacağımız bir mesafe yaratmamıza neden olan çok zehirli enerji içerir. Elbette bazı yönlerden olumlu olabilir, ancak olumsuz tarafını göz ardı etmemiz gerekir.

9:

Bu sayı, biraz alaycı enerji içeren bir sayıdır. Bu sayı büyük değişiklikleri temsil ediyor ve bu değişiklikler oldukça korkutucu olabilir. Bize bir geçiş döneminde olduğumuzu ve onu nasıl gördüğümüze bağlı olarak bunun hem iyi hem de kötü olabileceğini hatırlatır.

Bu sayıyı gördüğünüzde, düşmek üzere olduğunuzu hissedebilirsiniz ve kimse bu şeyle yüzleşmek istemez.

13:

13 sayısı, birçok nedenden dolayı genellikle oldukça şanssız olarak kabul edilir. Bunu çevreleyen pek çok batıl inanç var ki zaten farkında olduğunuza eminim. Bununla birlikte, herkes bu noktada hemfikir değil ve bu rakamın tartışmalı olduğu yer burasıdır.

18:

Numeroloji açısından 18 rakamı, bize affetmekle ilgili sorunlar yaşayacağımızı ve çok fazla kin besleyeceğimizi söyleyen numaradır. Olumlu değil, ciddi bir geçiş demektir.

Gecikmelerden ve sizi mahveden bu nitelikteki şeylerden geçiyorsunuz ve bunlarla başa çıkma şekliniz çok şey tanımlıyor.

26:

Bu sayı her zaman gördüğümüz bir sayı değildir, ancak hayatta ne kadar soğuk olduğunuzu gösterebilir. Başkalarını olması gerektiği gibi göremezsiniz ve bu henüz fark edemediğiniz şeyleri yıkar. Bu numara, biraz şanssız olarak değerlendirilse de, onu bulanlar için uyandırma görevi de görmelidir.

39:

39 rakamı, bazı şekillerde uyarı görevi görmesi gereken bir sayıdır. Bize kötü bir şeyin yakında olduğunu veya olacağını ve belki de farkında olarak ilerlemek için çalışmamız gerektiğini gösterir. Bununla birlikte, ne bekleyeceğinizi anlamaya çalışırken kendinizi delirtebilirsiniz.

44:

44 sayısı, şifa için harika olsa da, sizin için değerli olan şeyleri de parçalayan bir sayıdır. Bu sayıyı gördüğümüzde, gerçekten ihtiyaç duyduğunuzu hissettiğiniz ve yüzleşmesi asla kolay olmayan bir şeyin sonunu gösterebilir.

63:

Bu sayı pek fazla görünmeyebilir ve toleransa benzeyen bir sayı olabilir, ama hepsi bu kadar değil. İçeride çok şey barındırır ve birçoğunun doğru bir şekilde anlamakta zorlanacağı şekilde gerçekten parçalara ayırır.

Bu sayı size çevrenizdeki insanların sizi ve nezaketinizi kötüye kullandığını ve muhtemelen başkalarından başka türlü düşünemeyeceğiniz bir düzeyde şüphelenmenize neden olduğunu gösterebilir.

71:

71 sayısı çok içe dönük bir sayıdır ve genellikle sezgisel yönümüze derinden bağlı olsa da, aynı zamanda bize olması gerekenden çok daha fazlasını beklediğimizi gösteren bir sayıdır.

Kendinizi bu konuda geride tutuyorsunuz ve bir bütün olarak bundan dolayı gözden kaçan çok fazla büyüme olabilir. Kulağa pek hoş gelmeyebileceğini biliyorum ama çok tehlikeli bir karışım olabilir.

81:

81 sayısı bu listenin sonuncusudur ve 18 sayısının aynası olan bir sayıdır. Doğası gereği yıkıcıdır. Kendi düşüncelerinizi ve bir insan olarak nasıl hissettiğinizi gerçekten paramparça edebilir.

Your Page Title

Normalde olumlu bir bakış açısına sahipseniz, bu sayı bunu daha da kötüleştirmek için yeterli olabilir. Kişisel olarak, bunun karşılaşılabilecek en kötü rakamlardan biri olduğunu düşünüyorum, ancak derin bir ders içeriyor.