Dilemeye Başlamadan Önce Düşün

Evren tüm hayallerimizi yerine getirir ve elde ettiğin tek şey kendi arzularının yerine getirilmesidir. Kimseyi hiçbir şeyle suçlamamalısın: Bunu kendin istedin. Ve unutma, bu dünyadaki en tehlikeli şeylerden biri: dilediğin her şeyin yerine gelmesidir.

Bir şey istemeden önce düşün! Büyük olasılıkla, arzun yerine getirilecek ve kendin de acı çekeceksin. Örneğin zengin bir insana şöyle olur: Eskiden çok fakirdi ve zenginlik diledi. Dileği yerine getirildi. Şimdi o mutsuz, ağlıyor ve şöyle diyor: “Bütün hayatım işe yaramaz şeyleri biriktirmek için gitti ve ben mutsuzum.” Ama onun arzusu buydu.

Eğer bilgi istiyorsan, bu yerine getirilecektir; Başın büyük bir kütüphane ve çok sayıda kitap haline gelecektir. Sonra ağlayıp şöyle söyleyeceksin: “Sadece kelimeler, tüm kelimeler ve kelimeler, hiçbir şey önemli değil. Ve tüm hayatımı bunun için harcadım!»

Arzularının gerçekleşmesine izin ver, çünkü tüm rüyalar er ya da geç gerçekleşecektir. Ama hemen değil, bu yüzden çoğu zaman beklemek zorundasın. Bazen rüyalar sadece bir sonraki hayatta gerçekleşir, ancak herhangi bir arzu kesinlikle gerçekleşecektir. Ve bu çok tehlikeli bir yasadır.

Your Page Title

Bu yüzden dilemeden önce düşün! Sormadan önce düşün! Her rüyanın kesinlikle gerçekleşeceğini unutma.