Güçlü Bir Eşzamanlılık Yaşadığınızın 9 İşareti ve Bunun Anlamı

Muhtemelen eşzamanlılığı duymuşsunuzdur veya belki de bu makaleyi tam da sizi buraya getiren eşzamanlılık nedeniyle okuyorsunuz.

Eşzamanlılık, ilk olarak analitik psikolog Carl Jung tarafından ortaya atılan bir kavramdır ve olayların nedensel bir ilişki olmadan gerçekleşmesi ve anlamlı bir şekilde ilişkili görünmesi durumunda ‘anlamlı tesadüfler’ olduğunu savunur. Kariyeri boyunca, Jung bunun birkaç farklı tanımını yaptı. Jung, eşzamanlılığı ‘nedensiz bağlantı (beraberlik) ilkesi’, ‘anlamlı tesadüf’ ve ‘nedensiz paralellik’ olarak tanımladı.

Eşzamanlılıklar, kozmik mesajlar almaya açık olan hepimizin başına, kendi hakikatine ve kendi ruhuna ayarlanmış herkese olur.

Ruhumuz, çevremizdeki dünyadan trilyonlarca bilgi parçacığı alır, ancak dikkatimizi çeken bazı bölümler vardır.

Bilinçli olarak bazı şeylerin neden ortaya çıktığının ve neden bunları fark etmeye başladığımızın farkında olmayabiliriz, ancak ruhumuzun bu işaretleri görmenizi istemesinin bir nedeni var.

Temelde eşzamanlılıklar bu şekilde çalışır, dikkatinizi çekmeye veya size bilinçli olarak aradığınız cevabı vermeye çalışan bilinçaltı zihninizdir.

Bir Eşzamanlılık Yaşadığınızın 9 İşareti:

1. Bir telefon çağrısı, rastgele e-postalar alırsınız veya yıllardır görmediğiniz insanları görürsünüz ve tam da onu düşünürken önünüzde belirirler.

2. Size rastgele bir şey olacak ve bu gerçekten sorunlarınız olduğunda ve yardıma ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olacaktır.

3. Dizi ya da film izler, bir şarkı dinlersiniz ve bunu yaparken de hayatınızı izlerken ya da dinlerken hissedersiniz.

4. Bazı yabancılar, sizinle tam olarak uğraştığınız sorunlar hakkında rastgele konuşurlar.

5. Doğru kişiler aynı anda ortaya çıkar, ihtiyacınız olanların onlar olduğunu bilirsiniz.

6. Aniden, radyo sunucusu, reklam panosu, film sloganı gibi güven verici bir mesaj alırsınız.

7. Belirli işaretlerin, sembollerin veya 111, 222, 333 gibi sayı dizilerinin tekrarlarının tekrarlandığını görürsünüz.

8. Sosyal medyada gezinirsiniz ve size tam olarak ihtiyacınız olan cevapları gösteren bir makaleyle karşılaşırsınız.

9. Belirli bir kişiyle rastgele bir yerde tanışırsınız ve içinde keşfetmeniz gereken ve size yardımcı olabilecek derin bir şey olduğunu hissedersiniz.

Your Page Title

Jung bunu en iyi şekilde şöyle özetliyor: “Tüm tesadüfi olayları nedensellikleri açısından incelemek açıkça imkansız olduğu için, olayların nedenli kombinasyonlarını nasıl tanıyacağız? Bunun cevabı, nedensel olayların en kolay şekilde, daha yakından düşündüğünüzde, nedensel bir bağlantının düşünülemez göründüğü durumlarda beklenebileceğidir.