“Zihnin Gücü” Hayatına Sevgiyi Nasıl Çekebilir?

Bir insan olarak, hayatında romantizm olmasını istemen çok doğal. Ama romantik çekimin ‘bir anda olduğunu’ düşünebilirsin, bu yüzden omuz silkip vazgeçersin.

Ancak, zihnin gücüyle romantizmi çekebileceğini biliyor muydun?

Romantizmi tanımlamaya çalışmak, ona haksızlık yapmaktır, çünkü tam olarak tarif edilemez, sadece yaşanır. Ama özünde, başka bir bireyle, zevkli bir duygusal yakınlık hissi uyandıran derin bir bağdır.

Genellikle, bir ilişkinin başlangıcında romantizmin heyecanı doruğa ulaşır ve aylar ya da yıllar geçtikçe azalır.

Öyleyse, bir ilişki içinde değilsen veya alevlerin azalmaya başladığı bir ilişki içindeysen, hayatına nasıl romantik bir pozitif enerji koyabilirsin?

Ne Arzu Ettiğini Tanımlamak

Romantik bir ilişki arıyorsan, önce kim olduğunu bilmen gerekir. Utangaç, kitap kurdu, atletik, partiye giden veya ev insanı mısın? Bunu bilmek önemlidir, çünkü ancak kendini bildiğin zaman ne istediğini ve hedeflerinin ne olduğunu bileceksin.

İkincisi, bir insanda ne istediğini bilmen gerekir. Seni tamamlayan tipe yönelmendir. Tamamlayıcı, senin karşıtın anlamına gelmez. Bunun anlamı, seninle aynı ilgi alanlarını paylaşabilen ve konuşabilen demektir.

Üçüncüsü de, bir ilişkide ne istediğini bil. Romantizm istiyorsun, ama ne tür bir romantizm? Çiçeklerle ve mum ışığında akşam yemekleriyle dolu bir romantizm mi, çift olarak seyahat etmek mi yoksa evde ateş başında oturmak mı?

Zaten özel birine sahipsen ve ilişkinde romantizmi yeniden alevlendirmek istiyorsan, geçmişe bakabilir ve romantizmin zirvede olduğu zamanı hatırlayabilirsin. İkinizi de heyecanlandıran ne oldu?

Ardından kendine ilişkinde ne istediğini ve ne tür bir romantizm çekmek istediğini sor.

Arzunu Göstermek İçin Zihninin Gücünü Kullanmak

Neyi arzu ettiğini belirledikten sonra, oturup romantizmi hayatına yansıtmaya başlamanın zamanı geldi.

• Önce kendini rahat bırak.

• Ardından, ruh rehberlerinle zihinsel olarak konuş ve ne yapmak istediğini onlara bildir. Onlardan rehberlik iste. Onlar ruh amacınla uyumlu olan türden bir romantik ilişkiyi kendine çekmene yardımcı olacaklardır.

• Şimdi, kısa bir cümleyle, arzu ettiğin şeyin bir özetini yaz. ‘Ah, keşke şuna ve buna sahip olsaydım’ deme. Bunun yerine, kendine güven ve ‘Yapmak istiyorum…’ de. Örneğin, ‘İlişkimize yeniden romantizm getirmek istiyorum’ veya ‘Ruh ikizimi bulmak istiyorum’ yaz.

• Bu ifadenin altına aradığın özellikleri veya istediğin romantik ilişkiyi yaz. Tüm arzularını yaz.

• Şimdi, zihninde bu arzuları evrene teslim et. Evrenin sana cevap vereceğini ve tüm detayların üstesinden geleceğini bil!

• Evrene ve ruh rehberlerine teşekkür et, listeni güvenli bir yerde sakla ve onu düşünmeyi bırak.

Bazen arzu ettiğin şeye gerçekten sahip olabileceğine inanmak zor olabilir. Böylece, ‘Romantizme hazırım’ veya ‘Romantik aşk için bir mıknatısım’ gibi bir olumlama yazabilirsin. Bunu gün boyunca, her gün, nerede olursan ol, olabildiğince sık tekrarla.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Romantizmi çekmek için zihnin gücünü kullandıkça, evrenin arzularını gerçekleştirmesi ‘kolay’ hale gelir.