Dileklerin Gerçekleşmesini Sağlayan 5 Kural

Arzularımız her zaman gerçekleşmez, ancak bu yazıda bu süreci nasıl hızlandıracağımızı, hayallerimizi ve arzularımızı nasıl gerçekleştireceğimizden bahsedeceğim. Bunu yapmak için birkaç basit kurala uyman gerekecek.

Herhangi bir arzuyu yerine getirmenin ilk ve en önemli kuralı, olumlu kalma yeteneğidir. İyimser düşünen insanlar her zaman diğerlerinden bir adım öndedir.

Arzun Nazik Olmalı

Hayattaki arzuların ve hedeflerin kimseye zarar vermemelidir. Bu durumda, Evren onları yerine getirmeyecek ve hedeflerine ulaşmana yardımcı olacak şansı sana vermeyecektir. Arzuların birine zarar verirse, gerçekleşmeyeceklerdir. Düşmanın seni kıskanmasını sağlayacak bir şey elde etmek istesen bile, arzunun gerçekleşmesi çok daha az olasıdır. Düşüncelerin her zaman temiz olmalıdır.

Arzun Açık Ve Anlaşılır Olmalıdır

Sadece “aşkı bulmak istiyorum” değil. Sevdiğin kişinin hem içten hem dıştan nasıl olması gerektiğini anlamalısın. “İyi maaşı olan bir iş bulmak istiyorum” da hiçbir yere varmayan bir yoldur. Özellikler önemlidir. Henüz tam olarak ne istediğini bilmiyorsan, ancak yavaş yavaş anlıyorsan, önemli noktaları kağıda yaz ve periyodik olarak oku. Örneğin, sadece hizmet sektöründe çalışmak istiyorsan, bunu yazmalısın.

Belirli Bir Döneme Güven

Bir süre için bir görev belirle. Örneğin, iki yıl içinde daireni değiştir, bir ayda iş bul, yılın bu yarısında belirli bir ülkeye git, vb. Bu kendini daha iyi motive etmeni sağlayacaktır.

‘Değil’ Parçacığını Ve ‘Hayır’ Kelimesini Unut

Arzun inkar içermemelidir. Örneğin, “Keşke hiç sorunum olmasaydı” yanlış bir yaklaşımdır. “Ailedeki sorunlardan kurtulmak istiyorum” doğru ifadedir. Gerçek şu ki, evren olumsuzluğu algılamaz. ‘Hastalanmak istemiyorum’ dersen evren duyar.

Herhangi Bir Yol Kullan

Biri sana yardım teklif ederse, onu kabul et. Bir yol ayrımındaysan, o zaman daha zor olan ama seni hayaline götürecek olan yolu seç. Zorluklardan ve engellerden korkma. Hedefe ulaşma araçların herhangi bir şey olabilir, asıl mesele, kimseye zarar vermemeleridir.

Your Page Title

Ayrıca isteklerini yerine getirmek için güçlü ritüeller ve uygulamalar kullanmanı tavsiye ederim. Hayal ettiğin şeyi elde etme sürecini büyük ölçüde hızlandıracaklardır. Bolluk bereket ritüelleri uygulamaları ve meditasyonlar hakkında bilgi sahibi değilsen hazırlamış olduğum online bolluk bereket ve para enerjisi kursuma katılıp ne yapman gerekeni tam anlamıyla öğrenebilir  ritüellerden, uygulamalardan ve meditasyonlardan faydalanabilirsin.