Uçucu Yağların İnsan Enerjisi Üzerindeki Büyük Etkisi

Uçucu yağlar güçlü yaratıcı etkiye sahiptir. İnsan aurasını farklı şekillerde etkilerler. Esansiyel yağlarla, auranı temizleyebilirsin. Bu herkese açık olan gerçek bir sihirdir.

Uçucu Yağlar Nasıl Kullanılır

Uçucu yağlar, aromalarını soluduğumuz anda üzerimizde olumlu etkisini gösterir. Faydalı kokuların açığa çıkması, özel difüzörler yardımıyla gerçekleşir.

Hem şekil hem de boyut olarak çok çeşitli difüzörler vardır, böylece herkes beğenisine göre bir şeyler bulabilir. Doğru aromatik yağ seçimi çok daha önemlidir. Gerçek uçucu yağlar yalnızca iki şekilde üretilir – buhar damıtma veya presleme. Yağ başka bir şekilde yapılırsa, artık doğal bir ürün olmadığı için enerji üzerinde faydalı bir etkisi olmayacaktır.

Yağların kullanımına ilişkin herhangi bir kısıtlama yoktur. Günde bir veya haftada bir kez kullanabilirsin. Uçucu yağların büyük çoğunluğunun etkisi hemen ortaya çıkar. Hemen bir kişinin çakralarını açmaya başlar ve belirli enerji merkezlerini etkilerler.

Farklı Uçucu Yağlar İnsan Enerjisini Nasıl Etkiler?

Okaliptüs: Bu aroma, bir kişinin stres, hastalık ve yorgunlukla savaşmasına çok yardımcı olur.

Adaçayı: Kişideki nefret ve öfke gibi duyguları etkisiz hale getirir. Olumsuz deneyimleri mükemmel şekilde ortadan kaldırır.

Çam: İnsan aurasındaki enerjinin daha aktif hale gelmesine yardımcı olur. Biyo alanı temizler ve yeniler.

Papatya: Kişinin özgüvenini önemli ölçüde artırır. İlgisizlik anlarında, zor bir işe başlamadan önce veya bir randevudan önce kullanışlıdır.

Paçuli: Bu koku, doğru kararları daha hızlı vermenize yardımcı olur. Sezgiyi artırmaktan ve maneviyatı geliştirmekten sorumlu olan üst çakraları güçlendirir.

Yasemin: En güçlü aşk uyarıcısıdır. Aşık insanların ruhsal ve fiziksel bağlantı kurmasına, anlayış kazanmasına yardımcı olur.

Lavanta: Meditasyon ve ruhsal uygulama için en iyi kokudur. Sorunları unutmaya ve en iyisini ayarlamaya yardımcı olur. Bir insanı kıskançlık ve açgözlülükten arındırır.

Zencefil: Soğuk algınlığına iyi gelir. Bağışıklığı geliştirir ve yaralanmalardan kurtulmaya yardımcı olur.

Sardunya: Basmakalıp düşünceyle mücadeleye yardımcı olur. Hafızayı geliştiren, kişiyi gözlemci, düşünceli ve eyleme hazır hale getiren çok güçlü bir aromadır.

Fesleğen: Kompleksler ve güvensizliklerle başa çıkmak için en iyi kokudur.

Limon: Bu uçucu yağın eylemi, yaşamdaki çeşitli engellerin üstesinden gelmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Limon, doğru düşüncelerin, yeni arzuların ortaya çıkmasını teşvik eder.

Greyfurt: Başka bir narenciye kokusu. Negatif düşünceli insanlardan korumaktır.

Portakal ve Mandalina: Narenciye grubundan üçüncü ve dördüncü aromalar. Keder, gönül yarası, kayıp, ayrılıkla başa çıkmaya yardımcı olur.

Tarçın: Kişiyi olumsuz tutumlardan ve bilinç programlarından kurtarır – “Yapamam”, “Başaramayacağım”, “Kaybedenim”, “Her zaman şanssızım” vb.

Nane: Gerginliğin giderilmesi, utangaçlığın ve korkuların üstesinden gelmeye yardımcı olur. Bir kişiye aldatma ile gerçeği ayırt etmeyi öğretir.

Your Page Title

Buradaki kokulardan herhangi birini meditasyon sırasında kullanalabilirsin. Uçucu yağlar manevi uygulamaların etkisini büyük ölçüde artırır.