Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Vaat Eden 3 Nisan 2021

Günün enerjisi büyük ölçüde gezegenlere ve Ay’a değil sayılara bağlıdır. Bu parlak ve olumlu günde, en kötü karakter özelliklerimiz arka planda kaybolacak. Bugün, cesaretinin kırılmamasını, yeni ve ilham verici bir şey üstlenmekten korkmamanı tavsiye ederim.

3 Nisan 2021

Bugün 2021 yılının 4. ayının 3. günü, haftanın altıncı günü. Bu gün hayatımıza hangi sayının hakim olacağını bulmak için tüm bu sayıları ekliyoruz:

3 + 0 + 4 + 2 + 0 + 2 + 1 + 6 = 18. — 1 + 8 = 9.

Dokuz, nazik bir karaktere sahiptir. Bu sayı, önemli konuların tamamlanmasını, insanların birliğini, dostluğu ve sevgiyi sembolize ediyor. Bu, bugünün flört, sosyalleşme ve eğlence için harika bir gün olduğu anlamına gelir. Bu günün ana sembolü tüydür. – Ağırlıksız ve iyi niyetleri kişileştirecek.


Bu Cumartesi İçin Numeroloji İpuçları

İletişim kurun ve açık olun. Bu parlak ve hayırlı günde çoğu insan açıklığı, nezaketi ve samimiyeti takdir edecek. Yalan söylememeye, hatta olayları süslememeye çalış.

Yeni şeyler almaktan korkma, ilk adımı at. Bu çok önemlidir, çünkü yeni şeyler güven ve iyimserlikle dolu olmana yardımcı olacaktır.

Bu Cumartesi günü daha önce kırdığın kişilerden af ​​dilemeye ihtiyacın olduğunu belirtiyor. Bir zamanlar seni rahatsız edenleri de bağışlamaya değer. Bu, kendini prangalardan kurtarmana ve potansiyeline ulaşmana yardımcı olacaktır.

Uzun süre yalnız kalmamaya çalış. Bugün daha fazla iletişim kurman ve daha az bağımsız olman gerekiyor. Fikrini başkalarıyla paylaşmaktan ve yoluna çıkan herkese pozitif enerji göndermekten korkma.


İyi Şanslar Çekme

Tılsımlar olmasa bile iyi şans bizimle olacak, ancak bu her zaman çok olacağı anlamına gelmez. Sitrin, topaz, turmalin, mercan gibi taşlar başarı olasılığını artırmaya yardımcı olacaktır.

Your Page Title

9 sayısının hükümdarlığı gününde altın takılar motivasyon verecek. Hatta takını Kırmızı, Yeşil veya Turuncu giysilerle eşleştirebilirsin.