Kaderinizi Nasıl Değiştireceğinizi Öğrenin! Karma Her Zaman Hata Değildir!

Bilinç durumunuz ile başınıza gelenler arasındaki ilişki her zaman açık değildir. Bu ilişki, içinizdekilerle başınıza gelenler veya yaşamınıza çektikleriniz arasındaki ilişkidir. Bu sizin kaderiniz değil.

Dahası, başınıza gelenler kaderiniz değil. Ve insanlar kaderlerinin tam olarak başına gelenler tarafından belirlendiğini düşünüyorlar.

“Benimle olanlar hayatımı tanımlar.”

Yaşamınız tanımlanır… Kaderiniz, başınıza gelenlere nasıl tepki vereceğinizle tanımlanır. Ve bundan sonra olan şey, şu anda olanlara nasıl tepki göstereceğinize bağlıdır.

Böylece, size kötü bir şey olduğunda ve bir şeyler ters gitmeye başladığında ve buna olumsuz tepki verirseniz, o zaman yaşayacağınız olumsuz olayları çekersiniz. Eğer kabul ederek tepki verirseniz. “İşte bu” o zaman, takip eden olay bu bilinç halini koruyacak.

Birçok insan, başına gelen sonsuz bir “kötü” olay akışında yakalanır. Ancak, herhangi bir zamanda kendilerini bu durumdan kurtarmaları ve yaşamlarını değiştirmeleri için bir fırsatın olduğunun farkında değillerdir, yapmaları gereken tek şey, kendilerine olanlara farklı tepki vermektir.

Your Page Title

Şu an gerçekleşen olaylara olan tepkiniz, gerçekleşen bir şey yerine geleceğinizi belirler. Olaylara olan tepkiniz, yaşayacağınız olayları belirler. Bu, uzun bir süre boyunca kötü karma tarafından yakalanmak yerine hayatınızı nasıl değiştireceğinizdir. Çok kolay, ama uyanıklık gerektiriyor … Bazı insanlar diğer hatalardan ders alır, kötü deneyimleri araştırırken öğrenilen herhangi bir eylemden kaçınmaya çalışırlar. Ancak bazı insanlar kendilerine olanların kader olduğu düşünceleriyle yollarına devam ediyorlar. Hatalarını tekrar ediyorlar, bunun “kötü karma” olduğunu ya da “kaderin” her zaman talihsizlikle çevrili olduğunu düşünüyorlar.