Beşinci Boyutta Yaşamaya Başladığınızı Gösteren 7 İşaret

3.boyut Bilincinden 5. Boyuta Geçmek Ne Demektir?

Biri bu kaymanın işletim sisteminizin tamamında büyük bir güncelleme gibi olduğunu söyleyebilir. İnsan Bilincini 3.0’dan Galaktik Bilinç 12.0’a yükseltmek gibidir.

Hareket etmeye hazır olduğumuzda önümüzdeki 2000 yıl boyunca bu foton enerji kuşağı içinde olacağız ve tüm insanlık için bilinçte büyük bir kaymaya neden olacağız. Gezegenimizdeki herkes 3.boyut bilinçten 5. Boyutlu “aydınlanmış realiteye” geçiş yapacak.

Bu değişim, insanlığı, barış içinde birlikte çalışan, birleşik uyumlu bir dünya olma çağına sokacak. Asimilasyonu ve entegrasyonu kolay, çok yavaş sindirilebilir bir hız olarak ortaya çıkacaktır.

Derin dünya meditasyon uygulamalarında iç dünyalarla olan kişisel araştırmalarda, 5. Boyuta Girdiğiniz 7 Temel İşareti olduğu anlatılıyor. İşin güzel yanı, bu işaretlerin herkes için gerçekleşmesi. 3.boyuttan 5. boyuta geçişiniz sırasında sizin için doğal olarak ortaya çıkacak çok boyutlu deneyimler var, ancak bu 7 işaret pano üzerinde garantilidir.

Güvende kalmak, sevgi ve en yüksek benliğinize teslim olmak istemeniz durumunda, doğal olarak yükselecek ve 5. Boyutsal bilinci neşe ve zahmetsiz bir kolaylıkla deneyimlemeye başlayacaksınız.

5. Boyutta Yaşamaya Başladığınızı Gösteren 7 İşaret

1. Günlük yaşamınız, büyük neşe, hafiflik, sevgi ve merak duygularıyla daha sık köpürecek.

Dördüncü ve 5. boyutlar işletim yazılımınızda ve DNA donanımınızda büyük bir yükseltme elde etmeye benziyor. Sanki zihin bedeninize, ışık hızında sorunsuz çalışan en hızlı bilgisayar içerisinde çalışması teklif edilecek! Vücudunuzu ve zihninizi çok daha istikrarlı, geniş, keskin bir yaratıcı zihne sahip, hafızayı temizler ve genel hayatınızı çalıştırmayı çok daha kolay hale getirir, yeniden başlatırsanız (meditasyon yapın, egzersiz yapın ve çiğ / vejetaryen diyet yapın) yardımcı olacaktır.

4. veya 5. Boyut alemine girdiğinizi nasıl bilebilirsiniz? Öncelikle kendinizi çok geniş ve aydınlık hissedeceksiniz. Her andaki sürekli zahmetsiz yaşam akışına güvenmeye açık olacaksınız. Bu doğal hafiflik her an gerçek sevgi ve şükretmekle yeni fırsatları karşılamaya yardımcı olacağından, hayatınızla ilgili gerçek bir mucize ve heyecan duygusu içinizde olacak.

2. Taşımakta olduğunuz ağır negatif konular daha kolay serbest bırakılacak.

Herkes ruhunu öğrenmek için buraya geldiği dersleri öğrenme işini yapmak için burada. Siz de olumsuzluğunuzu, küçüklüğünüzü, güçsüzlüğünüzü, beceriksizliğinizi ve yoksulluk bilincinizi nasıl bırakacağınızı öğreneceksiniz. Ömür boyu taşıdığınız tüm eski ağır yüklerinizi bırakacaksınız! Güven, aydınlık, kahkaha ve sevgi dolu olmak bu yüksek titreşimli 4.boyu ve 5.boyut seviyelerine girmenin tek yolu budur. Aylar ya da yıllar süren psikoterapide karma’nızın çözülmesi dakikalar ya da saniyeler alacaktır!

3. Dünyayı fiziksel olan duyularınızla daha güzel olarak deneyimleyeceksiniz

Dünyanın renkleri daha parlak, daha güçlü görünecektir. Daha duygusal olduğunuzda, renkler daha da güzeldir ve onlara karşı mutlu bir titreşim vardır. 5. boyutta yaşayan insanlarla tanıştığınızda, gözlerinize neşe dolu göz yaşlarıyla çok derin bir mutluluk gelecektir.

Sessizliğin sesini duyabileceksiniz. Dinlemeniz için arka planda sürekli olarak oynayan bir ışık orkestrasına yönlendirilebilirsiniz.

4. Zaman akıcı, ebedi ve aldatıcı hissettirecek

Bir olaydan su gibi geçecek ve yaşam deneyiminden diğerine geçeceksiniz. İşlerin nasıl yapıldığı ya da neden yapıldığı hakkında herhangi bir yargılama ya da kötü duygu olmayacak. Yapmadığınızı ve işlerin sizin tarafınızdan yapıldığını fark edeceksiniz.

Zamanın 3 boyutlu görüntüsü, bu yaşamın bir sonu olmadığını anlayacağınız gibi, anlamsız ve anaokulu bilincine benzeyecektir. Ölmeyeceğinizi ve güçlü olan ebedi bir varlık olduğunuzu bileceksiniz. Bu vücuttaki yaşamınız sona erdiğinde sonsuza dek yaşamaya devam edeceğinizi fark edeceksiniz. Bunu hiç şüphesiz bileceksiniz.

5. Sürekli olarak açıklanamayan senkronistik deneyimleriniz olacak ve “mucizevi” tezahürler düzenli olarak gerçekleşecektir.

Şaşırtıcı senkronizasyonlar günlük bir olay olacak. Evren, sizinle sürekli konuşacak, nereye gideceğiniz ve ne yapacağınız konusunda “işaretler” verecektir. Büyülü bir dünyada mucizevi bir yolculukta olduğunuzu hissedeceksiniz ve her şey mümkün olacak.

Üçüncü gözünüz tamamen açıldığında, bu 3. boyuttan geçerek dördüncü ve beşinci boyutu görmeye başlayacaksınız. Bu, gökyüzünde veya belki de mutfak masanızın karşısındaki ışıkları, portalları veya enerji katmanlarını görmeye başlayabileceğiniz anlamına gelir. Boyutlar arasındaki perdelerin incelmesi ile etrafınızdakileri daha da fazla göreceksiniz.

Bilim ve maneviyat gerçekten tek olacak ve her şeyin birliği ile birleştirilecek şekilde her şeyin nasıl çalıştığını tam olarak anlayacaksınız. Yüksek alemler hakkındaki rehberlerinizi dinleyerek pratik yaparak, istediğiniz zaman herhangi biri hakkında herhangi bir şey öğrenebileceksiniz.

6. Kendi zihninizden / hayal gücünüzden daha yüksek bir şey tarafından ilahi olarak rehberlik edileceğini bilecek ve hissedeceksiniz.

Zihniniz sessizleşmeye başladığında, rehberliğinizi diğer boyutlardan duyabilirsiniz. Bu size meleklerin, ruh rehberlerinin, geçmiş atalardan veya eve dönüş yolunu gösteren daha yüksek bir düzlemdeki varlıklardan olabilir. Bunu yaptığınızda, yakında size yardımcı olacak daha yüksek boyutlarda birçok varlığa sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Kiminle bağlantı kurarsanız, son derece desteklenmiş, güvenli ve güvende hissedeceksiniz, çünkü gezegendeki frekans,yüksek olacak, daha düşük karanlık enerjiler burada hayatta kalamayacak. Sahip olduğunuz bağlantıda ve deneyimlerinize % 100 güvenebileceksiniz.

7. Gerçek çok boyutlu bedeninizin mucizevi güçlerine erişebilirsiniz.

Çünkü zaman ve mekan yanılsamadır ve tüm madde enerji ve bilinçtir. Çevrenizdeki her şeyle aynı şeylerden yapılırsınız, zihninizle en şaşırtıcı şeyleri tezahür ettirebileceksiniz.

Elinizi sağlam bir yüzeyden geçirmeyi, fiziksel olarak zeminin üzerinde durmayı, zihninizle nesneleri hareket ettirmeyi, aynı anda 3 veya daha fazla yerde olmayı ve temel olarak hayal edebileceğiniz herhangi bir şeyi öğrenmeyi öğreneceksiniz.

Gelişmiş varlıklar size yardımcı olacak ve hatta vücudunuzla diğer dünyalara ve boyutlara seyahat etmenize yardımcı olacaktır. Varlığınızın alanına gireceksiniz, bu da hayatınızdaki, geçmişinizdeki veya gelecekteki herhangi bir etkinliğe anında atlayabileceğiniz ve deneyimlemek istediğiniz her şeyi deneyimleyebileceğiniz anlamına gelir.

Your Page Title

Hepimiz burada geçirdiğimiz zamanın tadını en iyi şekilde çıkarmak istiyoruz. Gezegendeki artan enerji ve titreşim zamanı boyunca, bu dünyayı en aydınlatıcı ve zevkli bir şekilde tam olarak keşfetmek istiyorsak, yüksek bir frekans seviyesini tutmalıyız. Bunu yapabilmek için, kendi içimizde derinlemesine seyahat etmeliyiz ve gerçekte kim olduğumuzun özünde bulunan sessiz kaynağında dinlenmeliyiz. Rahatlamaya istekli olmalı, tüm eski rahat alışkanlıklarınızı bırakmalı ve “bilinmeyen bölgeye” düşmeliyiz.