Asla Göz Ardı Etmemeniz Gereken 5 İşaret

Hayatta sıkışıp kaldığımızda ya da hangi yöne gideceğimizden emin olmadığımız zamanlarda, hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak işaretler arayabiliriz.

Bazen evren bize yanlış yolda olduğumuzda harekete geçme çağrısı yapabilecek birçok işaret gönderir. Hayatımızda ortaya çıkan krizler bizi daha da güçlendirir, ders verir ve doğru yola geri dönmemize yardımcı olur.

Böyle bir şeyi hissettiğinizde, neye yol açtığını ve bu duyguları nasıl daha etkin kullanabileceğinizi kendinize sorun.

Eğer evrenin işaretlerini fark etmeyi öğrenmek istiyorsanız, içgüdülerinizi ve sezgilerinizi dinlemeniz gerekiyor. Bu videoda asla göz ardı etmemeniz gereken 5 işaretten bahsedeceğim.

1. Şans Hissi

Ne elde edebileceğimizi sık sık söyleriz ve bu nedenle başkalarının beklentilerinin ağırlığı altında yaşamaya başladığımızda insanlar bizi tuzağa düşürür.

Kendinizdeki çalışmanız sınırlayıcı inançları bulma ve üstesinden gelmeyi içerecektir. Sahip olduğunuz her türlü ilham veya heyecana dikkat ederek bu konuda kendinize yardımcı olabilirsiniz.

Bu hissi duyduğunuzda, düşünceleriniz ve duygularınızla tam olarak etkileşime girmeye izin verin. Yeni bir fırsat ilham veriyorsa, bunun için gidin!

Ve onun kim olduğunun önceden algılanan fikrine uymamasına ya da “sağduyu” ya karşı çıkmasına izin vermeyin – bir şey sizi buna itiyor ve bu dürtüleri uygulamazsanız büyük olasılıkla pişman olacaksınız.

2. Kendinizi İyi Hissetmediğinizi Hissetmek.

Herkesin bedeninde bir sorun olduğu konusunda garip bir hissi vardır, ancak birçoğu onları önemsemez ve düşünmez.

Bu içsel hissi görmezden gelmeyin. Durumun kötüleşmemesi için bir şeyler yapmalısınız. Bu, gelecekte daha ciddi bir problemden kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Belli bir yerde acı hissedebilir, sıra dışı hisler veya can sıkıcı bir dengesizlik hissi yaşayabilirsiniz. Vücudunuz düşündüğünüzden çok daha fazla şey biliyor, bu yüzden doktora görünmek ve test olmak için bir randevu alın.

Bununla birlikte, vücuttaki rahatsız edici duyumların psikolojik stres nedeniyle oluşabileceğini ve rahatsızlığın ortaya çıktığı yere bağlı olarak bazı duyguları gösterebileceğini hatırlamak önemlidir.

Vücuttaki hoş olmayan hisler sadece fiziksel ya da zihinsel rahatsızlıktan dolayı ortaya çıkmaz.Bazı yerlerde veya belirli insanlarla birlikteyken nasıl hissettiğinizi gözlemleyin.

Birisinin yanında ani bir acı veya mide bulantısı hissediyorsanız, bu kişinin size zarar verebileceği yada canınızı sıkacak birşeyler yapacağı konusunda size gelen bir uyarı işareti olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

3. Tehlike Duygusu

Tehlike hissi genellikle aniden ortaya çıkar, örneğin, iş için evden ayrılmak, bir mağazada bir yabancıyla buluşmak veya ışıklı bir yerde yürüyüş yapmak üzereyken tehlikede olduğunuza dair bir hisiniz olursa, bunu ciddiye alın ve durumu değiştirmeye çalışın.

Beyninizin büyük bir bölümünün, bilinçli zihninize erişilemeyen bilinçaltı ve bilinçdışı süreçler tarafından işgal edildiğini unutmayın, böylece farkında bile olmadan çok şey öğrenebilirsiniz.

Beynimiz güvenlik tehditlerine dikkat edebilir ve bu sinyaller hayatınızı kurtarabilir.

4. Birine Karşı Çekim Hissi

Diğer insanlarla ilgili içgüdüler her zaman dikkat çekicidir. Bunlardan biri de, neden yardıma ihtiyaç duyduklarını anlamasanız bile bir kimseye yardım etme arzusudur.

Stres hakkında konuşan işaret dilini veya diğer enerji göstergelerini fark edebilirsiniz. Bazen, belirli bir kişinin en büyük hayallerinizi veya hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabileceğini bildiğinizi hissedebilirsiniz.

Bu kişi, kariyer başarısı yolunda, potansiyel romantik bir ortak olma ya da sizi şaşırtıcı yeni bir fırsata götürecek bilgiye sahip olmanıza yardım edebilir.

Birisiyle konuşmanız gerektiğine dair bir hissiniz varsa, kibarca bir konuşma başlatın ve neye yol açacağını görün.

5. Kendi Gerçekliğini Hissetmek.

Ne kadar şaşırtıcı veya korkutucu olursa olsun, bir şeyin size uygun olduğu hissini reddetmeyin. En güzel aşk ve başarı öykülerinin çoğu, göz ardı edilebilecek bir doğruluk anıyla başladı.

Kalbiniz sizin için neyin iyi olduğunu bilir ve beyniniz mantıksal bilgiyi işlemeden önce sizi doğru yöne yönlendirir.

Bu sinyalleri fark ederek, sezgilerinizin güvenilirliğine daha güveneceksiniz ve onu dinlemeyi öğreneceksiniz.

Your Page Title

peki siz sezginize güveniyor musunuz?