Daha Yüksek Bir Titreşimde Olmanın Faydaları

İnsanların daha yüksek bir titreşim elde etmekten bahsettiğini duydunuz mu? Bunun ne anlama geldiğinden veya sizin için neden bu kadar önemli olduğundan emin değil misiniz? Bu yazıda her iki soruyu da ele alacağım, böylece daha net bir anlayışa sahip olacaksınız ve umarım kendinize ve yaşamınıza ulaşmak isteyeceksiniz.

Hepimiz enerjisel olarak belirli bir frekansta titriyoruz. Frekansınız ne kadar düşük olursa, enerjiniz o kadar yoğun ve problemleriniz o kadar ağır görünür. Fiziksel bedeninizde ağrı ve rahatsızlık hissedebilir, ağır duygular ve zihinsel karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Psişik olarak, enerjiniz daha koyu olur. Hedeflerinize ulaşmak için çok fazla çaba sarf etmeniz gerekir. Genel olarak, hayatınız olumsuz bir nitelik kazanır.

Enerjinizin veya titreşiminizin frekansı ne kadar yüksek olursa, fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerinizde o kadar hafif hissedersiniz. Daha fazla kişisel güç, açıklık, huzur, sevgi ve neşe yaşarsınız. Fiziksel bedeninizde rahatsızlık veya acı varsa azalır ve duygularınız kolayca çözülebilir. Enerjiniz kelimenin tam anlamıyla ışıkla dolu olur. Yaşamınız eşzamanlılık ile akar ve istediğiniz her şeyi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak, hayatınız daha olumlu bir nitelik kazanır.

Daha yüksek bir titreşimde olmak, daha düşük ve daha yüksek titreşimler arasındaki kutuplar hakkında daha fazla farkındalık yaşadıkça, siz ve tüm dünya için daha önemli hale gelecektir. “Karanlık” ve “ışık” arasındaki büyük ayrımı, aynı anda iki dünyada yaşıyormuş gibi algılamaya başlayacaksınız. Bilinçli olarak karanlık ve aydınlık veya daha yüksek ve daha düşük titreşimler arasında seçim yapmanız gerekir.

Zorluklar nedeniyle umutsuzluk ve çaresizlik, titreşimleri düşük frekansta tüketecektir. Yardımın daha yüksek frekansta titreyen kişilerden alınabileceğini bilmelisiniz. Daha düşük ve daha yoğun enerjiler doğal olarak daha yüksek ve daha hafif enerjiler etrafında yükselmek isteyecektir. Ancak, bu süreç düşük enerjileri taşıyan insanlar ve bir süre daha yüksek enerjileri taşıyan insanlar için çok rahatsızlık hissettirecektir. Titreşimini yüksek tutan insanlar için bakımını yapmak çok önemlidir ve onu düşürmemelidirler. Daha yüksek bir titreşimle rezonansa giren insanlar, sadece alt titreşimin çekilmesine boyun eğmediği sürece onu koruyabileceklerdir. Bu çekme, eski programlar ve onaylanmaya ihtiyaç duyan ya da “uyum sağlamak” isteyen kalıplar şeklinde olacaktır.

Your Page Title

Daha yüksek bir titreşimde olmayı seçtiğinizde, bir örneksiniz. Daha yüksek bir titreşimin ışığını seçmek, artık sığmayacakmış gibi hissettiğinizde bile kesin bir bağlılık gerektirir. Titreşimi düşük olanların frekanslarını yükseltme potansiyeline sahip olduğunu anlayın. Unutmayın ki, ışığınızı parlak tutmak için gereken desteğe sahip olacaksınız, daha yüksek bir titreşimde rezonansa giren kişileri bulabileceksiniz.