Birinin sizi sevdiğine dair 9 psişik işaret (söylememiş olsalar bile)

Burada, henüz açıkça ifade etmemiş olsa bile, birinin sana aşık olduğuna dair psişik işaretlere bakacağız.

Psişik işaretlerden bahsederken, birinin senin için hissettiklerini anlatan ancak senin farkında olmadığın şeylerden bahsediyorum. Bazen karşındaki kişi sana aşık olabilir ve sen bunu fark etmemiş olabilirsin.

Ayrıca, birinin gerçek duygularını ölçmenin kesin bir yolu olmasa da, buradaki işaretler birinin sana ne kadar aşık olduğunu ortaya çıkarabilir.

1. Elindeki görev başlı başına eğlenceli görünmese bile seninle eğlendiğini iddia eder.

Bir atasözü der ki: Ne yaptığın değil, kiminle olduğun önemlidir.

Bir kişi sana derinden aşıksa, taşınmana yardım etmek gibi sıradan bir görev bile olsa, her zaman sana yardım etmek için orada olacaktır.

İkiniz ne yapıyor olursanız olun, seni gördüğüne sevinçle karşılık veriyorsa, bu kesinlikle aşk olabilir.

2. Önemli haberleri paylaşacağı ilk kişi sensindir.

Hayatımızdaki önemli insanlarla önemli şeyleri paylaşırız.

Birisi hem iyi hem de kötü haberleri herkesten önce seninle paylaşmayı amaç edinirse, bunu söylemese bile seni zaten çok yakını olarak görür.

Ayrıca, karşındaki kişi zor bir dönemden geçtiğinde önce sana dönüyorsa, sana karşı savunmasız kalacak kadar sana güveniyor demektir. Ve konu samimi ve daha derin bir bağlantı kurmak olduğunda, güven oldukça önemlidir.

3. Şaşırtıcı derecede tutarlıdır

Metinler yoluyla yapılan tatlı sohbetler otomatik olarak aşkla eş tutulmasa da, basit bir ‘günaydın’ mesajı, özellikle bu tür mesajları sürekli gönderiyorsa, aslında onun sana karşı olan derin duygularını gösterebilir.

İstediği zaman hayatına girip çıkan biriyle derin bir bağ geliştirmek zordur. Bu nedenle, ilişki başarısı söz konusu olduğunda tutarlılık her şeydir.

Karşındaki kişi seninle herhangi bir şekilde bağlantıda kalmak için çaba harcıyorsa, sana her zaman aklında olduğunu ve hayatının bir parçası olmak istediğini gösteriyor demektir.

4. Önemli detayları hatırlar

Birinin seni sevip sevmediğini görmek için işaretleri okumaya gelince, seninle ilgili küçük şeyleri nasıl hatırladıklarına dikkat etmek önemlidir.

Birisi çok ilgiliyse, seninle ilgili ayrıntıları hatırlaması daha kolay olur.

Sana o kadar çok önem veriyor ki, seninle ilgili en küçük ayrıntıları bile unutmaz.

Örneğin, ikiniz sinemaya gittiğinizde, tuzlu ve tatlı kombinasyonunu sevdiğini bildiği için patlamış mısırının yanında tatlı birşeylerde alır. Ve bazen, geçmişte söylediğin bir şeyden alıntı bile yapar – bu, ailen, hedeflerin ve benzeri konular hakkında yaptığın bir konuşma olabilir.

Birisi ona söylediğin her küçük şeyi hatırlamaya başladığında, kesinlikle kalp atışlarını kontrol etmen gerekir.

5. Seninle empati kurar

Bir insanı önemsediğinde, duyguları seni kolayca etkiler.

Aynı şekilde, biri seni sevdiğinde, bir şeylerin yolunda gitmediğini neredeyse anında anlar.

Kötü bir gün geçiriyorsan genellikle sana bir bakış atarak bunu anlayacaktır. Bunun nedeni, empatinin doğal olarak devreye girmesidir.

Birini sevdiğinde, onun mutluluğuna sevinir, üzüntüsüne üzülürsün. Ve çoğu zaman bu duyguları kontrol etmek bile mümkün olmaz.

6. Hayatında olduğun için gurur duyuyor

Birisi seni kendi dünyasına dahil ediyorsa, sadece seninle birlikte olmaktan gurur duyduğu anlamına gelmez, aynı zamanda sana karşı derin hisler beslediğini de gösterir. Bu, ilgi duyduğu konuları, hobileri ve yaşamındaki diğer insanları seninle paylaşarak seni kendi hayatına dahil etmeye çalıştığını gösterir. Kendi dünyasını sana açıyor olması, sana karşı açık ve samimi olduğunu gösterir.

Birisi seni hayatının bir parçası olarak görmek istiyorsa, seni onun için önemli olan insanlarla, ailesiyle ve yakın arkadaşlarıyla tanıştırmaya çalışacaktır. Ancak eğer bu noktaya henüz gelinmemişse, sosyal medya aracılığıyla da bu mesajı verebilir.

Seninle sosyal medyada fotoğraf paylaşmayı seven, arkadaşlarına ve ailesine ne kadar harika olduğunu vurgulayan bir kişi, seninle birlikte olmayı seven kişidir.

Yine de şunu unutma, bazıları hayatını sosyal medyaya yansıtmak istemez, Seni bir sır olarak saklamadığı sürece, ilişkiniz güzel bir hedefe doğru gidiyor demektir.

7. Aradığı kişi sen olduğun için sürekli etrafında olacaktır.

Her ilişki, hatta arkadaşlık bile inişler ve çıkışlar yaşar.

Ama sana karşı derin hisleri olan biri, işler zorlaştığında bile senin etrafında olmanın yollarını bulacaktır.

Sana derinden âşık olan biriyle birlikteyken, bir kavga sırasında veya kötü bir gece geçirdiğinizde ayrılacağınız konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Sadece seni sevmiyor ayrıca sana saygı duyuyor.

Ve işler ters gittiğinde bile, sana destek olmak için yanında olur.

Sen onun vazgeçilmezisin. Sana kendi dünyasındaki herkesten daha çok güveniyor.

8. Seninle gelecek hakkında konuşmaktan çekinmez.

Seni derinden önemseyen biri seninle gelecek planları hakkında konuşmaya başlayacaktır.

Dolayısıyla ilişki içinde olduğunuz kişi tuhaflaşmadan seninle gelecek hakkında rahatça konuşabiliyorsa, bu seni gerçekten sevdiğinin bir işaretidir.

Ayrıca, gelecek hakkında konuşurken kişinin tercih ettiği dil de önemlidir. Eğer kişi daha çok ‘biz’ dilinde konuşuyorsa, seni hayatında ve yanında görmek istediği anlamına gelir. Fakat seni istemeyen biri, seninle ilgili gelecek planları hakkında konuşmaz.

9. Farklı şekillerde ‘Seni seviyorum’ der

Birisi seni seviyorsa ancak birçok nedenden dolayı bunu söyleyemiyorsa, sözcükleri dolandırabilir ve aynı anlama gelen benzer ifadeler kullanabilir.

Bunun yerine, ‘Daha önce böyle hissetmemiştim’, ‘Seni gördüğümde çok mutlu oluyorum veya ‘Sensiz bir dünya hayal edemiyorum’ gibi ifadeler duyabilirsin. Bu tür ifadeler, kişinin gerçekte ne hissettiğini doğrudan ifade etmese de, sevgi ve bağlılık duygularını yansıtır.

Sonuç olarak…

Seni seven bir kişi, ilişkinizi güçlendirme ve birlikte büyüme isteğini paylaşacaktır.

İlişki becerileri herkes için kolay değildir, çünkü bazı insanlar duygularını, yani sana olan sevgisini nasıl ifade edeceğini öğrenmek için fazladan desteğe ve bol zamana ihtiyaç duyar.

Ancak ilişkiler söz konusu olduğunda, eylemlerin kelimelerden daha yüksek sesle konuştuğunu akılda tutmak önemlidir.

Your Page Title

Birinin sana aşık olup olmadığını anlamak için her zaman aynı kelimeleri aramak zorunda değilsin bunu yaptığı davranışlarla da gösterebilir.