Üçüncü Gözünüz Yanlışlıkla Açıldığında Ne Olur

Üçüncü Göz, büyük gücü elinde tutan ve insanlıktan saklanan en büyük sır olarak kabul edilir.

Fiziksel olarak bedeninize yerleştirilebilecek bir şey değildir; Daha ziyade süptil veya eterik bedenin bir parçasıdır. Eterik beden aslında fiziksel beden üzerine yerleştirilmiştir ve karşılık gelen çakralar fiziksel bedenlerimizde bulunabilir.

Üçüncü göz, iki gözümüzden çok farklıdır. Daha güçlüdür, kozmik kalıpları ve enerjiyi daha derin görme yeteneğine sahiptir. Fiziksel duyularınız görebildiğiniz, dokunduğunuz ve hissedebildiğinizle sınırlıdır, ancak üçüncü gözün yaptığı şey hayatın maddiliğinin ötesine geçer.

Üçüncü gözün gücü uygun şekilde kullanılmalıdır. İstediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz bir şey değildir. Ciddidir ve doğru bir anlayış gerektirir. Bu enerjiyi kanalize edebildiğinizde, olayları daha derin bir kavrayışla görebileceksiniz. Sezgisel yetenekleriniz keskinleşecek ve ruhsal boyutu çok daha net anlayabileceksiniz.

Bu nedenle, durugörü mesajları alabilir veya psişik güçler geliştirebilirsiniz.

Daha önce hiç görmediğiniz şeyleri görecek, daha önce hiç duymadığınız şeyleri duyacak ve daha önce hiç hissetmediğiniz şeyleri hissedeceksiniz. Temelde, duyularınız ve duygularınız için bunaltıcı olabilecek yeni bir deneyimdir.

Üçüncü gözün tıkanma yaşayabileceği durumlar vardır ve sorunu çözebilmeniz için bunun farkında olmalısınız. Blokajlar iki tipte olabilir; Ya sizden ya da başkalarından kaynaklanıyordur.

Kendi benliğinizden kaynaklanan tıkanma, içinde barındırdığınız olumsuzluktan kaynaklanmaktadır. Korkunuz, endişeniz ve güvensizliğiniz aslında üçüncü gözünüzün tıkanmasına neden olabilir. Bunların sizi ele geçirmesine izin verirseniz, altıncı hissinizle ilgili olarak rahatsızlık yaşabilirsiniz.

Tıkanma, geçmiş yaşamdaki karmik etkiden veya geçmiş yaşamlardaki manevi yaşam tarzının eksikliğinden de kaynaklanabilir. Üçüncü bir göze sahip olma fikrine inanmamak bile tıkanmaya neden olabilir.

Bu olumsuz düşünceleri ve duyguları bırakmanız gerekir. Hiçbir şeyin ruhsal yolculuğunuzu engellemesine izin veremezsiniz çünkü bu, insan olarak büyümemiz ve gelişmemiz için gerçekten çok önemlidir.

Başkalarının neden olduğu tıkanma, davranışlarında size gösterdikleri olumsuzluk ve şüphecilikle gelir. Bu tür insanlar alaycı tavırlarıyla sezgisel yeteneklerinize ciddi şekilde zarar verebilir ve öz saygınız derin bir darbe alabilir. Bir insanla sahip olduğu inançlar için savaşamazsınız, ancak hayatta bu kadar katı insanlardan her zaman kaçınabilirsiniz.

Birbirinizin inançlarına saygı gösterin ve uyumlu bir ilişki oluşturun. Ayrıca uygun besleyici ürünleri yiyerek daha sağlıklı ve daha ruhani bir yaşam tarzı uygulayıp, meditasyon yapmaya başlayın.

Spiritüel gözünüzün açılıp açılmadığını, sizi evrendeki yerinize ve amacınıza yönlendirip yönlendirmediğini şu şekilde anlayabilirsiniz:

1. KAŞLAR ARASINDA BASINÇ DUYGUSU

Üçüncü gözün tezahüründen önce kaşlar arasında karşılık gelen bir his gelir. Düzenli olarak meditasyon yapıyorsanız, sıcak ve hafif bir dokunuş hissedersiniz. Bu his, konsantrasyonla daha belirgin hale gelir. Bununla birlikte, bu his mutlaka manevi düşünceler tarafından tetiklenmez – aniden, ortaya çıkabilir. Bu duygu, sırayla, bir hatırlatma haline gelir ve sizi maneviyat alanına geri çeker.

2. ÖNGÖRÜ

Öngörü veya sezgi, olayları gerçekleşmeden önce tahmin etme yeteneğidir. Konsantrasyon ve ruhsal gelişim, zamanla güçlenen sezgisel bir zihniyetin oluşumuyla sonuçlanır. Başlangıçta bu bir karıncalanma hissidir, gelip giden anlık bir histir. Ancak düzenli meditasyonla bu sezgisel duygu daha da güçlenir ve hayatlarımızı yönetir.

3. KALİTELİ, KALICI DEĞİŞİM

Manevi gözün tezahürü aynı zamanda fikirlerimizde ve hayata bakış açımızda kesintisiz, kademeli bir değişikliği de açıklar. Değişim güçlü, ritüelistik bir süreç değil, sürekli bir süreçtir. Pozitif enerjinin kademeli olarak kanalize edilmesi ile karakterizedir ve yalnızca istediğiniz zaman gerçekleşir. Bu gerçekten özverili bir görev mi, yoksa bunu başkası tarafından tavsiye edildiği veya talep edildiği için mi yaparsınız? Başlamak için açık fikirli olun.

4. İÇ GÜVENLİĞE DAHA DERİN BAĞLANTI

Gerçekten kim olduğunuzu biliyor musunuz? ‘Benliğiniz’, kim olduğunuzu düşündüğünüz, neyi sevip neyi sevmediğinizdir – ve ‘Benlik’, Evrendeki yerinizin ve amacınızın içsel farkındalığıdır. Üçüncü gözünüz açıldığında, evreni algılama şekliniz kökten değişir, yenilenmiş güç ve güvenle kendinizi enerjik hissedersiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5. IŞIKLAR

Derin bir şekilde meditasyon yaptığınızda ve üçüncü göze konsantre olduğunuzda, ışık kaşların arasındaki noktada belirir. Işık noktalar, daireler ve soyut desenler oluşturabilir, ancak son aşamada beş köşeli bir yıldıza dönüşür ve koyu mavi bir kürede altın bir tonla parlar. Manevi gözün bu açık formu, Doğu ve Batı’nın görsel ve sözlü kültürlerinde yaygın olarak bilinmektedir.