Geçmiş Yaşamlarınızı Hatırlamanın 4 Yolu

İlk ziyaretiniz olmasına rağmen daha önce bir yerde olduğunuzu hissettiniz mi?

Belki de bir yabancıyla anında bir bağlantı hissetmiştiniz? Ya da belki de kötü deneyimlerle bağlantısı açıklanamayan bir fobiniz var? Bu tür sorulara cevap olarak evet diyorsanız.

Geçmiş bir hayattan kısacık bir an yaşıyorsunuz demektir. Geçmiş yaşamlarınızı araştırmak, bir insan yaşamını yaşayan ölümsüz bir ruh olduğunuzu anlamanın harika bir yoludur.

Kim olduğunuzu anlamak, şu an kim olduğunuzu iyileştirmenize izin verir ve bununla birlikte harika bir iç huzur duygusu yaşayacaksınız.

Sahip olduğunuz geçmiş yaşamları keşfetmek için, size uygun birçok seçenek vardır. Size en uygun olanı bulmak için her birini denemek ve hata yapmak isteyebilirsiniz. Eğiminiz ne olursa olsun, eğlenin ve sürecin tadını çıkarın.

1.Derin Bir Transa Girin

– Güvende ve rahatsız edilmeyeceğiniz sakin bir yer bulun.

– Gözlerinizi kapatın ve nefesinize odaklanın. Kendinizi rahatlatırken, diğer ucunda bir kapı bulunan uzun bir koridorda kendinizi hayal edin.

– Koridorda yürüyerek, sonunda kapıyı açtığınızda geçmiş yaşamınızdan bir şey göreceğinizi bilerek devam edin.

– Diğer tarafta gördüklerinizi kabul edin ve göründükçe sahnenin daha ayrıntılı olmasına izin verin.

– Hiçbir şey göremiyorsanız, favori bir hobi, beceri veya seyahat hedefi hakkında düşünün. Bunun geçmiş bir yaşamla bağlantılı olup olmadığını düşünün. Meditasyondan sonra, bir kağıt alın, tarih ve saat dahil, gördüğünüz her şeyi yazın.

2.Rüyalar

– Uyumadan önce, kozmostan size geçmiş yaşamlarınızdan bakışları göstermesini isteyin.

– Yatağın yanında biraz kağıt ve kalem bulundurun ve uyanır uyanmaz rüyalarınızdan hatırlayabileceğiniz her türlü bilgiyi yazın. İlk başta sadece birkaç kelime olabilir, fakat pratik yapmaya devam edin, birkaç gün sonra ne kadarını hatırlayabildiğinize şaşıracaksınız.

3. Otomatik Yazma

– Kendinizi merkezlemek ve derin nefes almak için birkaç dakikanızı ayırın.

– Bir kalem ve kağıt kullanarak, size gelen bilgileri yazın.

– İşlemi engelleyebileceği için bunu yaparken kendinizi durdurmayın. Kalemin doğal olarak akmasına ve neyin ortaya çıktığını görmenize izin verin. Bu sizi şaşırtabilir!

4.Parçaları Bir Araya Getirmek

– Bulmacanın parçalarını bir araya getirebilmek için, geçmiş yaşamınız hakkında öğrendiğiniz ayrıntı ve bilgileri bir günlükte bir arada tutun.

– Bazı yerlere, yiyeceklere ve zaman dönemlerine olan yakınlığınızı listeleyin, geçmiş bir yaşamda nerede yaşadığınızı tespit etmenize yardımcı olabilir.

– Fobiler, korkular ve doğal olarak yetenekli olduğunuz şeyler de size ipuçlarını sağlayabilir. Bir dedektif gibi, bu ayrıntıları kim olduğunuzun tam bir resmini vermek için günlüğünüze ekleyebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

– Geçmiş yaşamlarınızın olasılığına açık olmak, şimdi kim olduğunuzu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Eğlenin ve bilinçaltınızın alemlerini keşfetmenin tadını çıkarın!