Defne Yaprağının Sihirli Özellikleri

Defne yapraklarının büyülü özellikleri;

– Bir defne yaprağına bir dilek yazın ve onu ateşe atın – aklınızdaki her şey zamanla gerçekleşecektir.

– Ailenizin en çok vakit geçirdiği odanın her köşesine bir defne yaprağı koyun. Defne yaprağı evinizin sakinlerini hastalıklardan koruyacaktır.

– Yanınızda sürekli olarak defne yaprağı taşırsanız sizi sıkıntılardan ve kazalardan koruyacaktır.

– Olumlu değişiklikleri çekmek için, defne yaprağını parmaklarınızla ovun, aromayı içinize çekin ve yüksek sesle dileklerinizi söyleyin.

– Yastığınızın altına bir defne yaprağı koyun: size iyi rüyalar getirecektir.

– Defne kokusu yorgunluğa iyi gelir ve ayrıca sporla uğraşanlara ek güç verir.

– Eşiğin yakınındaki halının altına dört yaprak defne koyarsanız size başarı getirecektir. Yaprakların sapları birbirlerine bakmalıdır. Ayda bir yaprakları yenileriyle değiştirin.

– Yeni evlilerin mutlu bir aile hayatı yaşamaları için, düğünden önce bütün gece gelin ve damadın ayakkabılarına defne yaprağı koyun, sabahları oradan çıkarmayı unutmayın.

– Ön kapınızın üstüne kırmızı ip ile bağlanmış beş defne yaprağını takın, bu evde yaşayanlara her konuda başarı getirecektir.

– Çocuğunuzun yatağının üstündeki bir defne dalı onu nazardan koruyacaktır.

– Para çekme ritüeli: bir defne yaprağı alın, üzerine portakal esansiyel yağı damlatın ve genellikle tasarruflarınızı sakladığınız yere koyun – oraya yeni finansman çekecek ve gelirleriniz artacaktır.

Your Page Title

Bir doktorun dediğine göre, kurutulmuş defne yapraklarını bir kadının yatağının kenarına sererseniz, bu doğum sırasında ağrıyı önemli ölçüde yatıştırır.