Gizli Güçlerinizi Uyandırmanıza Yardımcı Olacak 7 İpucu

Telefonun daha önce çalacağını biliyor muydunuz? Ya da belki birisinin söylemeden önce ne söyleyeceği konusunda bir sezginiz vardı? Hiç gerçekleşen bir rüya gördünüz mü? Bazı insanların tamamen psişik olduğu söyleniyor ama hepimiz bir dereceye kadar sezgiseliz.

Bu adımları izlerseniz, psişik yeteneklerinizi farkedilir derecede geliştirirsiniz ve hatta günlük yaşamınızda sizin için faydalı olabilirler:

İpucu 1 – Meditasyon

Dünyanın her yerinde birçok meditasyon uygulaması varken, kesin olan bir şey var, zihninizi susturmak, düşünceleriniz olmadığını ve düşüncelerin basitçe var olduğunu anlamanın ilk adımıdır. Sizin olarak bildiklerinizle düşünce olarak bildikleriniz arasında net bir ayrım olduğunda, “alan” dediğimiz şeyde bulunan düşüncelerin doğasına tanık olmaya başlayabilirsiniz. Düşünceler alanı, belirli yerlere sahip wifi sinyalleri ve insanlar için daha iletken ve bazı yerlerde daha az olan gibi mevcuttur. Düşünceler daha çok enerjinin bir çevirisi olarak görülüyor, bazıları net çevirmenler, bazıları ise çok çarpıtılmış. Egomuza ne kadar çok girersek, alabileceğiniz net bir kanal o kadar az olur. Bunun nedeni, çevirdiğiniz enerjinin, elbette ki kişiliklerimiz tarafından ‘kişiselleştirilmiş’ dediğimiz şeye dönüşme eğiliminde olmasıdır. Kendi sezgisel yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız, meditasyon zihinsel konuşmayı sakinleştirmenin anahtarıdır.

İpucu 2 – İçgüdülerinize Güvenin

Çoğu insan, yaşamın doğal akışını takip etme yolunda bir tür olumsuz deneyimler biriktirmiştir. İçgüdülerinizi takip etmek ile akışa devam etmek arasında açık bir fark vardır. Ruhunuz gitmeniz gereken yolu hissettiğinde yaratılan içgüdüsel bir manyetizma vardır. Ancak birçok insan sürüyü takip ederek veya güvenli rotadan aşağı inerek akışa devam eder ve içgüdülerini görmezden gelir. Unutmayın, daha az gidilen yol her zaman bir öncü gerektirir. Bu sefer içgüdünüzün sesini daha sık dinleyin, sonunda başka hiçbir şeyi dinlemeyeceksiniz.

İpucu 3 – Yaratıcı Olun

İçinizde var olan yaratıcı kıvılcım, bilgiyi “sahadan” yönlendirme yeteneğiniz için son derece önemli bir bileşendir. Ne kadar yaratıcı olursanız, rehberleriniz, aileniz veya kendiniz sizi daha yüksek bir düşünce düzleminde dinlemeye çağırdığında o kadar uyumlu olursunuz. Yaratıcı alan, uyum sağlamanızı ve yaşamın vücudunuzda açılmasına izin vermenizi gerektirir. Buluşlardan, konuşmalardan, sanattan, vb. Bu enerjiyi çevrenizdeki dünyayı ve onun psişik bir ortam için harika uygulamasını etkilemek için kullanabilirsiniz.

İpucu 4 – Dersleri Alın

Psişik yetenekleri gelişmiş pek çok kişi, başkalarının bağlantı kurmalarına ve yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için dersler verir. Hatta bazıları çevrimiçi olarak dersler veriyor ve bu, yüz yüze öğretilenler kadar ilham verici ve etkili olabilir. Etrafta arama yapın ve hangi öğretmenlerin veya sınıfların size hitap ettiğini görün. Yine, içgüdülerinize güvenin. Çoğu zaman, sizin için doğru olan belirli bir öğretmen veya sınıf hakkında iyi hisler yaşarsınız. İyi bir ruhani öğretmen, kendi özel yeteneklerinizin neler olduğunu keşfetmenize ve daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

İpucu 5 – Ruhunuzla İletişim Kurun

Kendi benzersiz yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için yolculuğunuza başlarken, ruhunuzun size yardımcı olmak için nasıl gizemli yollarla çalıştığının tam olarak farkında olmayabilirsiniz. Bu biraz çılgınca gelebilir ama kendinizle konuşmaya başladığınızda, çevreniz ve incelikleriniz aracılığıyla net bir sezgi kanalı kazanacaksınız. Hatta işitilebilir ses biçiminde net mesajlar duyabilirsiniz ve bazen bu sadece “alan” dan algıladığınız ve daha sonra anında bir anlayışa dönüştürebileceğiniz bir manyetizmadır. Emin olmasanız bile, alabileceğinizi düşündüğünüz mesajları not edin.

İpucu 6 – Bir Rüya Günlüğü Tutun

Rüya hali, bilinçaltı zihninizi yansıtmak için özel olarak tasarlanmış tek varoluş düzlemidir. Rüya halindeyken zihniniz açıkça daha rahat bir durumdadır ve bu nedenle gerçek zamanlı olarak hikayeler ve etkileşimler şeklinde yansıtmanıza izin verir. Bu hayalleri ne kadar çok yazarsanız, hatırlamanız o kadar netleşecektir. Hatta bazı insanların geçmiş ve gelecekteki benlikleri, ruh rehberleri vb. İle temasa geçme örnekleri vardır. Rüya hali sırasında belirli bir dikkat seviyesine geldiğinizde, astral plan olarak bilinen kolektif bilinçaltında gezinebilirsiniz ve bu, psişik güçlerimizle daha derin bir yolculuğa başlayabileceğimiz bir noktadır.

İpucu 7 – Çakralarınızı Öğrenin

Çakralar vücudunuzdaki enerji noktalarıdır ve bu size psişik bilgilere erişmenin farklı yollarını sağlayabilir. Enerji sisteminizi temiz ve sağlıklı tutmak, sağlığınız için banyo yapmak ve dişlerinizi fırçalamak kadar önemlidir. Bu enerjiyi anlayabilmek, psişik duyularınızı geliştirmedeki başarınız için hayati önem taşır.

Your Page Title

Hepimiz psişik yeteneklerimizden yararlanma yeteneğine sahibiz, yaşlandıkça ve dünyadaki sorumluluğumuz arttıkça bizim için daha faydalı hale geliyorlar. Umarım bu liste size yardımcı olmuştur.